Şimdi Ara

Axess limit arttirmaya 100tl ye varan chip para

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Fbck2020 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
43
Cevap
8
Favori
7.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 26
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 gün 18 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Erkan0644 (5 mesaj) bdurmus (4 mesaj) FOCUSSTYLE (4 mesaj) tengrigen (2 mesaj) ChaRisMaTiq1i (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19 mesaj) Mobil (18 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Axess limit arttirmaya 100tl ye varan chip para
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5290 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaslar merhaba, öncelikle herkes icin gecerli mi bilmiyorum ama denemek lazim. Uygulamadan limit arttirma talebinde bulunmustum, ertesi gun aradilar limitimi diger kartlarimdan dolayi arttiramiyorlarmis ama diger kartlarin limitini dusururseniz limitiniz 15 gun icinde otomatik artacak dediler. Neyse bu arada kampanyadan bahsetti;

Arttirilan limitin %5i chip para, max 100tp chip para veriyorlarmis. Yani 2000tl arttirmaya 100tl chip para kazanabilirsiniz bu sekilde

Edit:

@serberk arkadasimiz kazanma sartini yazmis aynen kopyaliyorum. Benimkinde bu sekilde oldugu icin bu sekilde bir teklif almisim demekki.

Limiti arttiramadiklari zaman arayip teklifte bulunuyorlar, diğer kart limitlerinizi düşürün %5 cip verelim diyorlar. Maximium 100 cip veriyorlar. Sizde 15 gün içinde diğer kartlarinizdan 2000tl düşürdüğünüzde limit artışının gerçekleştiği anda hediye cip puan kartiniza yükleniyor. Bana geldi 100 cip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 25 Ekim 2019; 19:47:47 >

• Axces uygulamasından yazdım öyle bir şey yok dediler, müşteri hizmetlerini aradım limitimi (9 bin) düşürmek istiyorum dedim, sebebini sordular bende chip para hizmetiniz yetersiz, doğru düzgün puan kazanamıyoruz lütfen limitimi düşürün alternatif kartları kullanacağım dedim. Bana 6 ay Limit düşürmeme sözüne 30 TL teklif ettiler, tabiki 100 den aşağısı kurtarmıyor deyip kabul etmedim. Sonuç limitimi 6 bine düşürdüler. Chip para yüklemediler.
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj
    Bu kampanyayi mart ayında bana da söylemişlerdi ancak daha sonra yatan puan olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    710 Mesaj
    2000 artırdım, arayan olmadı çip para da gelmedi
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj
    Bu kmaonaya her zaman geçerli arada bir yaparım. 👍

|
    |
  • Yüzbaşı
    479 Mesaj
    Sagolun bi deneyelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    92 Mesaj
    Yemediler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj

Her limit artışına demiyor kart limitinden dolayi artmazsa diğer kartlar düşerse ve artarsa akbank limit %5 i kadar verecek

|
    |
    moustapha129 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    224 Mesaj
    alamayanlar bir de limit düşürün deyin bakalım ne verecekler..))
  • Çavuş
    92 Mesaj

10 chip veriyorlar

|
    |
    ceramicer43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    66 Mesaj
    Limit düşürün dedim 2500 lira düşüm istedim size özel 20 axess puan var düşüm yapmaz ve 6 ay bu limitte kalırsanız dedi yok düşürün dedim düşürdüler . 20 lira nedir onların olsun bir ay sonra borcu da kapatır kullanmam bakalım sonra ne teklif gelecek

|
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    Limiti arttiramadiklari zaman arayip teklifte bulunuyorlar, diğer kart limitlerinizi düşürün %5 cip verelim diyorlar. Maximium 100 cip veriyorlar. Sizde 15 gün içinde diğer kartlarinizdan 2000tl düşürdüğünüzde limit artışının gerçekleştiği anda hediye cip puan kartiniza yükleniyor. Bana geldi 100 cip

• Teğmen
    233 Mesaj
    bana limit düşürmemeye 40 tl verdiler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    414 Mesaj
    Müsteri hizmetlerine en kisa nasil bağlanoroz

|
    |
  • Binbaşı
    1135 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Focusstayling

Arkadaslar bu olay en basindan beri var yeni degil. Akbankda cakallik yapiyor ama ben diger bankalardan dusurdum 2000 tl 100 tl alim diye beenim limiti 700 tl artirip 35 tl verdiler. Halbuki 2000 dusurmustum bu akbank cok cakal ama sevuyorum yinede.

|
    |
  • Yarbay
    5290 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: serberk

Bilgi icin tesekkurler, ilk mesaja ayni sekilde editlerim

|
    |
  • Çavuş
    64 Mesaj
    Benada oldu aynısı limitini düşürdüm diğer bankadan sonra 2 gün sonra mesaj geldi limitiniz arttı diye 1 gün sonrada 100tl çip para geldi kullanım zamanida sinirsizmis

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Deneyen var mı?Ona göre aksiyon alalım.

|
    |
  • Er
    12 Mesaj
    Müşteri hizmetlerini aradım. Onlar tarafından aranmamiz gerekiyormuş. Doğru bir bilgi midir

• Binbaşı
    1779 Mesaj
    2-3 gün önce, isteğim üzerine 2000 tl artırım yaptılar fakat chip para yüklenmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 26 Ekim 2019; 16:22:14 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1135 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Focusstayling

Kartlarinizi otomatik dusurmeyin musteri hizmetlerinden aranmaniz gerekyr. Onlar kayt aciyor sistem takip etcek die. Yoksa chip gelmezzz

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
backlink paketleri
anzer balı
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.