Şimdi Ara

Axess'le Chip-paralarınız 2'ye Katlansın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
16
Favori
8.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

hacilar yeni kart alanlar icin mantikli kampanya, önce paypal ile 500 tl lik alisveris yapsak 60 tl yuklenir daha sonra 150 ve 150 yaparız ordan da 70 gelir bu kampanya ile

merhaba ,

birşey soracağım. Paypal ile 500 TL lik alışveriş nasıl yapacaksınız? ben alacak birşey bulamıyorum da :) Böyle sigara benzin vs alabilsek sorun olmaz alıp koyalım. Ama bir türlü ne alacağımı bilemiyorum. Cevaplarsanız çok sevinirim.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kafamda deli sorular
  • kralksk kullanıcısına yanıt
    Gram altin alinabilir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar gittiidiyor kampanyasında şartlarda puan yüklendikten 10 gün içerisinde kullanılması diyor. ancak chip para kazandığımı belirten msj da haziran 6 son kullanma yazıyordu, chip pranın yarısını kullandım yarısı 10 günü geçtiği için dün silinmişti MH. ardım temsilci silinen chip parayı yükledi ve kullanma tarih sınırı olmadan yükledi bilginize...
  • quote:

Gram altin alinabilir hocam

nereden alabileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz?
  • Kartı kapatma talebi oluşturun 100tl chip para teklif ederler. Sonra chip paraları alıp gidin 3 defa 150 harcayın. Toplam 200 chipiniz olur.
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Free asıl/ek kredi kartlarınız ile kazanabileceğiniz toplam chip-para 50 TL ile sınırlıdır

• quote:

migros üye işyeri değil mi dostlr

şok evet

migros hayır

kipa/carrefour olur yada yakıt

• axess kullananların bilgisine:
    26 Haziran 2016 itibarıyla kredi kartından talimatlı olarak yapılan fatura ödemeleri için faturanın hesap özetine yansıdığı tarihten, borcun ödendiği tarihe kadar aylık %2,02 (KKDF ve BSMV hariç) fatura ödeme faizi uygulanacaktır. Talimatlı yapılan fatura ödemesine ilişkin borç; ücretler, faizler, kredi kartı yapılandırma kredisi ve nakit avans ödemelerine ilişkin borç kapatıldıktan sonra kapatılır. Kredi kartına kısmi ödeme yapılması ancak ödeme tutarının talimatlı fatura ödeme tutarının tamamını karşılamaması durumunda, fatura tutarının ödenmeyen kısmına fatura faizi işletilmeye devam edilir. Hesap özeti borcunun tamamının son ödeme tarihine kadar ödenmemesi halinde ise, Kredi Kartı Sözleşmesinin dönem borcunun tamamının ödenmemesi durumuna ilişkin faizlendirme kuralları uygulanır. Bu süreçte fatura tutarı için hesaplanan tüm faizler hesap özetinde Otomatik Fatura Ödeme Faizi açıklamasıyla yer alacaktır. Bu bildirim Mevzuat çerçevesinde sözleşme değişikliği niteliğindedir.

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    100 cp nasıl 200 cp olacak onu anlamıyorum. Muhtemelen katılım koşullarını okumadan yazdın bunu. Mx 50 tl diyor yani kartta 100 cp varsa 150 olur.
  • Şartları tam okumamıştım. Maks. 50 olayı varsa 150 kazanılır bunlara değermi size kalmış.

• kralksk kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor veya n11 den alabilirsiniz hocam 5 yildiz yorum alandan alabilirsin

• quote:

Gittigidiyor veya n11 den alabilirsiniz hocam 5 yildiz yorum alandan alabilirsin

Teşekkür ederim Hocam
  • Arkadaşlar mh ile görüştüm 31mayısta kartta olan genel cip para 2 ye katlanıyor diyor yani carrefour BP puanları sayılmıyor bilginize ona göre katılım sağlayın derim

• BONUSAVCISI B kullanıcısına yanıt
    Belki de kampanya puanları bile dahil değil diyebilirler. Sadece süresiz puan olmalı gibi bir şartı vardır.

• metinbestil M kullanıcısına yanıt
    Mantiksiz insanlardan havadan nasil puan kazanicak?
    Kart iptali vb yontemleride herkes yapamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gg den alinan puanlarin yuklenme zamani nedir ? 31 mayisa kadar yuklenmis olursa varsa 6 sina kadar kullaniriz bence uygun yontem budur

Gg den altin alinabilir

• romio_1001 kullanıcısına yanıt
    Anında yükleniyor. 10 gün içinde kullanmalısınız diye mesaj geliyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.