Şimdi Ara

Axess kredi kartı yıllık üyelik ücreti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
5
Favori
39.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aradım, direkt kart iptali istedim, nedenini sordu eleman.
    aidat ödemek istemiyorum kapatın dedim, 12 ay kartın açık kalmasına aidati iade edebiliriz dedi, etti.
  • Yılda 1 kez gelir, 6 ayda bir değil. Akbank bu sene çok zorluk çıkardı, benim aidatıda iade etmedi 119 TL bayıldık. Seneye etmezse kapatacağım, kartı verirken maaş müşterimissiniz kart aidatı almayız dediler. Affetmediler...
  • Bu sene benimde iade etmediler.iptal ederken 56 aylik müsrerimizsiniz 60 tl verelim kapatmayın dediler kapattırdım 3 gün sonra 6 kapatmayın iade edelim diye aradılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 107 lira kart ücreti almışlar. Kapatmak için aradım sırasıyla 40 ve 60 tl chip para verdiler, kabul etmedim. Kapama işlemini yaptılar. Tekrar arayacaklarını da zannetmiyorum.
  • Benimde 119 TL aidat ücretini her sene iade ederlerdi. Bu sene bişeyler olmuş bunlara bi yerleri büyümüş, iade talebi olumsuz olmuş. Tüketici hakem heyeti bu konuda işe yarıyor mu?
  • Bankalar artık Aidatsız yani Ucretsiz veya Aidat -Ucret olan kart sunuyor.

Tercih sizin 100 tl ödemem derseniz diger kartla

■Taksitli Nakit cekmek

■Tek cekim Yapıp Taksitlendirme yapmak

■1 ay Extre atlatmak

■Benzin-Market-Gıda-internet alısverisiniden para kazanmak istemezseniz olur biter.

Kartım Deniz bank Bonus..Ucreti 87 tl 1 ayda kazandigim para 50 yani fazlasiyla 300-500 tl kazanırım 1 yılda degil 87 tl 117 tl olsada sorun yok

• AXESS KREDİ KARTIMI ve EK KARTIMI kullanalı daha (1) ay olmuşken benden 119 TL ve 59.5 TL YILLIK AİDAT adı altında para yansıtmışlar. Müşteri hizmetlerini arayarak durumu izah ettim fakat parayı iade etmeyeceklerini söylediler. CHİP PARA verin dedim vermediler. Ek Kartımı kapattım hemen kızarak. geri kalan 11 aylık ücreti geri iade edin dedim yine iade etmediler. Kartımın 10'ncu aya kadar taksitleri var ve beni mağdur ettiler. nasıl bir yol izlememi önerirsiniz ?
  • Bana da 119 tl yansımış durumda.

İade alabilen oldu mu acaba?

• 22ocak ta 95tl üyelik ücreti adı altında bendende çekmişler.

Müşteri temsilcisine bağlanıp ben bu parayı vermem kartlarımı kapatın benden habersiz çekim yaptığınız için tüketici hakem heyetine gidicem gerekirse mahkeyeme kadar yolu var dedim.Çip para verelim dediler 95tl.

Olur dedim :)

• chip para veriyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibarıyla akbank kartı kapattım.

65 chip yukleyeyim dedi, bende 107 kestiniz, hic chip paradan yaralanmadım yükle 107 iyi dedim, olmaz dedi, kapat dedim ben de)))

Enpara var idare ederiz...

• ibo83 kullanıcısına yanıt
    Kişisel kullanıma göre degişir.

1 Nakit avans taksitli = akıl işi değil,gidin ihtiyaç kredisi çekin

2 Tek çekimi taksitlendirmeye extra faiz ve masraf alınıyor. Enpara da mesela bu yok 6 taksit faizsiz 3000 tl ye kadar.

3 Ekstre atlat ne işe yarayacak, artı olarak ek masraf

4 sadece bu özellik işe yarar, o da yüksek mebiag harcama yapanlata

Yani kişisel kullanım ön planda oluyor.

• Gelen kredi kartı ekstresine büyük puntolarla yazmışlar.

SÖZLEŞME DEGISIKLIGI : 06/03/2018 itibariyle yıllık üyelik ücretleri asıl kart / ek kart için sırasıyla ;

Axess Classic 108.5 TL / 54 TL

Axess Gold 122 TL / 61 TL

Axess Platinium 136 TL / 68 TL

Axess Öğrenci 25 TL

Olarak guncellenecektir. Bu bildirimin iletilmesini müteakip 15 gün içinde ürünün kullanılmasından vazgecebilirsiniz. Kullanmaya devam etmeniz halinde değişikliğin kabul edildiği varsayilir.

• Bilemiyorum hocam

• Aralık ayında kesilen 107 tl için 3 gün önce aradım iptal edemiceklerini söylediler,kapatın dedim önce 40 tl sonra 65 tl teklif ettiler yine kabul etmedim bir sürü dil döktüler zaten bu ücret alınmış en azından çip parayı alın gibisinden yine kabul etmedim kapattık kartınızı kırıp atabilirsiniz dediler.4 gün oldu akbank online işlemlerde kredi kartı hala aktif gözüküyor nakit avans limitim filan hepsi açık.Genel müdürlükten aramalarını bekliyorum iptal için.Aramazlarsa, kart açıksa hala çip parayı kabul edicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugunay35

Aralık ayında kesilen 107 tl için 3 gün önce aradım iptal edemiceklerini söylediler,kapatın dedim önce 40 tl sonra 65 tl teklif ettiler yine kabul etmedim bir sürü dil döktüler zaten bu ücret alınmış en azından çip parayı alın gibisinden yine kabul etmedim kapattık kartınızı kırıp atabilirsiniz dediler.4 gün oldu akbank online işlemlerde kredi kartı hala aktif gözüküyor nakit avans limitim filan hepsi açık.Genel müdürlükten aramalarını bekliyorum iptal için.Aramazlarsa, kart açıksa hala çip parayı kabul edicem.

Aradılar mı.?

Akbank 2018 cimrileşti acaba 2018 Akbank Kart aidatı alan varmı.?

• Aramadılar kart iptal oldu 107 tl aidatı boşuna ödemiş oldum.
  • Freecard nasıl acaba? Onda ücret yok diye biliyorum.

• 3-4 yıldır her ay aradığımda drek iade ediyolardı.

bu ay 122 geçirdiler aradım. sistem izin vermiyor dedi.

kapatlım o zaman odemek istemiyorum dedim. siz bilirsiniz dedi pişkin pişkin :D

tekrar arayacagım bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

3-4 yıldır her ay aradığımda drek iade ediyolardı.

bu ay 122 geçirdiler aradım. sistem izin vermiyor dedi.

kapatlım o zaman odemek istemiyorum dedim. siz bilirsiniz dedi pişkin pişkin :D

tekrar arayacagım bakalım.

Direkt kapattırdım kıçı kalkmış bunların odea Axess başvurdum arkadaşım kullanıyor 2 YILDIR arıyor tık hemen iade ;) kart ödemesini EFT yapıyor o kadar kapatın geçin benim ekstre gelmeden kapattırdım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.