Şimdi Ara

axess kişiye özel chippara (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
2.604
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sonra aradılar dediniz ya bu sonra dediğiniz süre ne zaman aynı gün mü yoksa kaç gün sonra mı aradılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerden bakıyonuz buraya, axess mobil sana özel bölümünden mi?
  • Özel o chip 100/10 olan kişiyw özel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plt13

Benim de limit 5000 hocam. Ben kapatmaya kesin kararlıydım. İlk ben aradığımda önce 55 sonra 65 verdiler. Chip umrumda değil kapatın dedim. Sonra tekrar aradılar. Sürekli ben iptal edin diyorum, kadın bir şey söylüyor. Uğraşmamak için kabul ettim valla. Sonra bari chip verin dedim, sistemde 110 gözüküyor dedi.
    6 ay içinde kart aidatı yansıtılırsa, bu aidata itiraz hakkınız olmayacak değil mi? Çünkü kapatmama sözünüze bu chipparayı verdiler. Ya da kapatırsınız, hem chipparayı hem de aidatı mı alırlar?

Süreç nasıl işliyor, bilen var mı acaba? Benim derdim sadece aidat ödememek. Aidatlar çok yüksek şu an.

• BARISKKK B kullanıcısına yanıt
    Dün aradılar açamadım, bugün konuştuk. 3 gün olmuş.

• wiwaldicarlos W kullanıcısına yanıt
    Normal şartlarda ben maaş müşterisiyim, yansıtmamaları lazım. Ama bunu pek taktıklarını sanmıyorum. 6 ay içinde yıllık ücret gelirse eğer mecburen ödeyeceğiz. Kapatmama sözüm bittiği an tekrar iptal başvurusunda bulunurum. Kapanırsa 65 lira ödeme yapmış olacağım ki şimdiye kadar (5 ayda) 450 lira chip kazandım. Çok da umrumda olmaz yani o rakam.

• quote:

Orijinalden alıntı: plt13

Normal şartlarda ben maaş müşterisiyim, yansıtmamaları lazım. Ama bunu pek taktıklarını sanmıyorum. 6 ay içinde yıllık ücret gelirse eğer mecburen ödeyeceğiz. Kapatmama sözüm bittiği an tekrar iptal başvurusunda bulunurum. Kapanırsa 65 lira ödeme yapmış olacağım ki şimdiye kadar (5 ayda) 450 lira chip kazandım. Çok da umrumda olmaz yani o rakam.
    Şimdi oldu, anladım durumu. Kart kullanımına bağlı olarak kazanılan puan üzerinden, kar-zarar durumu göz önünde bulundurarak hareket etmek lâzım anlaşılan. Sağolun.

• Bana 600/35 chip gelmiş. Güzel
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.