Şimdi Ara

AXESS İNTERNET BANKACILIĞI %10 CHIP PARA (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
3
Favori
31.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl anlaşılıyor dolduğu chip para gelmeyince mi? O zaman istemeyen iptal ettirir alışverişi parasını alır olur bıter.
  • sanalpazar, sahibinden veya gg den yapilan alisverislerden de chip para kazanabiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Galaxy y'yi kullanmadım x5 de bir tanıdıkta var. Açıkçası bu 2teli karsılaştırmak için de zaten kullanmak gerekir mi bir de orası var sonuçta yazan özelliklerden farklı bir cihaz gelmeyecek. Sizin için 3inc ekran, 2mp ve o çözünürlük az değilse düsunun tabi ama x5i de 400tl civarına yabana atmayın. Neyse konu dağılmasın benden bu kadar.

Ben Galaxy Y kullandım bir süre, jet gibi bir telefon, internet bağlantı hızı da öyle. Kibar, zarif, hafif bir telefon. İşlemcisi de x5'ten daha yeniydi galiba. Ama yine de 400 TL'ye sıfır bir x5 var ise değerlendireyim.
  • Malesef o paraya şu an 0ının olduğunu sanmıyorum. Karar tabiki sizin ama ben hızına tipine falan laf atmadım zaten:)
    Kullanıp beğendıyseniz problem yok.
  • yatan chip parayı kullandım sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oaston

quote:

Orijinalden alıntı: cloves

Arkadaşlar kafanızda soru işareti kalmasın hızlı aldan sanal kart ile 5 gr altın almıştım 541 TL dönem içi işlemlere düşmüş ve 50 tl chip para kazanılmış ayrıca 5,41 de chip para toplamda 541 tl altına 55 Tl chip para.1 martda da 50 tl daha geldimi tamamdır.Bu chip para ne zamana kadar kullanılacak bilen varmı.?

Teşekkürler, bende 3 çeyrek alıcam fakat sanal kullanmıcam çünkü %10 kampanyasında sanalkart belirtilmişken son dakika kampanyası şartlarında sanalkartın bahsi geçmiyor. Umarım yatar ama ben hiç zannetmiyorum o yüzden riske girmicem.

3. çeyrek almak mantıklımı? Ben dün sordum hızlı alda 177 lira sivasta kuyumcuda 170 lira satışları peki benim size satışım kaç olur dedim 160 lira dedi. Yani hızlıaldan 177 liraya alıp 160 liraya geri satıyoruz 3 altında 50 lirayı zaten alır. Ama diğer kampanya için 50 lira verirse yinede karlı tabiki. Net kampanyasında veriyor ama 1 martta son kampanyasında kuyumcu kumar alışverişi dahil değil demiş. Netten alındığı için verirler hızlı aldan veya hepsiburadadan dolayı.

quote:

şansımıza artık normalde kuyumcu alışverişlerinde bu kampanya geçersiz iken hızlıaldan alınan altında geçerli oluyor.Sanal kart ile yapmamın amacı belki 2.bir vınn daha gelir.Zaten SON kampanyasında şartlarda sanal kart belirtilmiyorsa o chip para yüklenir merak etmeyin.

Bende o 5grlık altından almayı düşündüm. Dün kuyumcuya sordum 5 grm 24 ayar kaça alıyorsunzu dedim 495 lira dedi. 541e alıp 495 e bozduruyorsun. Net kampanyası 50 lira veriyor peki 1 martta son kampanyası kuyumcular için geçerli değil hızlı al veya hepsiburada dan alırsak sorun değil sanırım buna eminmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shattered Glass

quote:

Orijinalden alıntı: oaston

quote:

Arkadaşlar kafanızda soru işareti kalmasın hızlı aldan sanal kart ile 5 gr altın almıştım 541 TL dönem içi işlemlere düşmüş ve 50 tl chip para kazanılmış ayrıca 5,41 de chip para toplamda 541 tl altına 55 Tl chip para.1 martda da 50 tl daha geldimi tamamdır.Bu chip para ne zamana kadar kullanılacak bilen varmı.?

Teşekkürler, bende 3 çeyrek alıcam fakat sanal kullanmıcam çünkü %10 kampanyasında sanalkart belirtilmişken son dakika kampanyası şartlarında sanalkartın bahsi geçmiyor. Umarım yatar ama ben hiç zannetmiyorum o yüzden riske girmicem.

3. çeyrek almak mantıklımı? Ben dün sordum hızlı alda 177 lira sivasta kuyumcuda 170 lira satışları peki benim size satışım kaç olur dedim 160 lira dedi. Yani hızlıaldan 177 liraya alıp 160 liraya geri satıyoruz 3 altında 50 lirayı zaten alır. Ama diğer kampanya için 50 lira verirse yinede karlı tabiki. Net kampanyasında veriyor ama 1 martta son kampanyasında kuyumcu kumar alışverişi dahil değil demiş. Netten alındığı için verirler hızlı aldan veya hepsiburadadan dolayı.

quote:

şansımıza artık normalde kuyumcu alışverişlerinde bu kampanya geçersiz iken hızlıaldan alınan altında geçerli oluyor.Sanal kart ile yapmamın amacı belki 2.bir vınn daha gelir.Zaten SON kampanyasında şartlarda sanal kart belirtilmiyorsa o chip para yüklenir merak etmeyin.

Bende o 5grlık altından almayı düşündüm. Dün kuyumcuya sordum 5 grm 24 ayar kaça alıyorsunzu dedim 495 lira dedi. 541e alıp 495 e bozduruyorsun. Net kampanyası 50 lira veriyor peki 1 martta son kampanyası kuyumcular için geçerli değil hızlı al veya hepsiburada dan alırsak sorun değil sanırım buna eminmisiniz?

Gr altın neden bu kadar düşük nette 100 küsürden alımı var altinpiyasa.com mesela.

Çeyrek altın daha mantıklı

• Altın sitesinden alırsan chip para kazanamassın 500 lira için 100 tl toplamda. Sadece net kampanyası 50 lira verir. Çeyrek altın 178 liraya alıp 160 liraya geri satacağınızı unutmayın.
  • quote:

Altın sitesinden alırsan chip para kazanamassın 500 lira için 100 tl toplamda. Sadece net kampanyası 50 lira verir. Çeyrek altın 178 liraya alıp 160 liraya geri satacağınızı unutmayın.

Hocam yeni çarşımdan aldım 1 çeyrek.Puan hesaba yüklendi bugün ancak dönemiçi işlemlerde gözükmüyor.

500 tllik yeni çarşım alışverişi yapıp 100 tliyi almayı planlıyoum zaten birleşiyormuş.
  • %10 çip para kampanyasından 50 tl çip para kartıma yüklenmiş üstelik bekleyen provizyonlardan henüz çıkmamasına rağmen. Sıra diğer 50 TL de :) Benzine para vermeyi unuttuk
  • şimdi axessle en ucuz nereden alabiliriz çeyrek altın ? 3 adet alıcam 500 tl geçmiş oluyor 50 tl gelicek. normalde kartımlada 500 tl harcıcam o da son dakika olacak ama çeyrek alacak yer bulamadım, şu var ama nasıl sizce ?http://www.sanalreyonum.com/urun/ziynet-ceyrek_833648.aspx?

not: çeyrekleri kullanıcam yani bozdurma niyetim yok. piyasada ne kadar çeyrek ?
  • Erteleme kampanyasından yararlanıp çip parası yatan varmı?
  • Sadece %10 kampanyası için çeyrek altın almayın netten çok pahalı. Spot piyasada 170 liralık altını 180 liradan satıyor alışveriş siteleri siz geri spot piyasaya satıncada 160 liraya alacaklar.

Ayrıca bu altınların eski yeni tarihlere göre fiyatlarının değiştiğinide unutmayın.
  • quote:

Sadece %10 kampanyası için çeyrek altın almayın netten çok pahalı. Spot piyasada 170 liralık altını 180 liradan satıyor alışveriş siteleri siz geri spot piyasaya satıncada 160 liraya alacaklar.

Ayrıca bu altınların eski yeni tarihlere göre fiyatlarının değiştiğinide unutmayın.

Hocam ne kadarlık bir fark var altın bozdururken örneğin 2011 ve 2012 basımını bozdururken?

Ben eski tarih alıyorum yatırım amaçlı düşündüğüm için yani ilerde zaten eskiyecek neden güncel yılın fiyatına fazladan ödeme yapayim ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXUBERT -- 25 Şubat 2012; 21:04:30 >
  • kazanılan chip para vatanda kullanılıyor mu? Kullandığımız zaman %25 indirim uygulanıyor mu?
  • Fiyat farkını sormadım bana yeni tarihlilerin fiyatını verin dedim kuyumcuyla telde görüşürken. Bana 170 lira dedi çeyreğe internet sitelerinde 180 liradan satılıyor. Aradaki farklar 3 5 10 lira arasında değişiyor altının büyüklüğüne göre.

Siz uzun vadeli düşünüyorsanız bunlara takılmayın ben chip para kazanmak için alıp satış yapacam 5 grmlık altından alıp satmayı düşünüyorum. Yalnız altın fiyatlarında dikkatli olun ons fiyatı 1850-1900 a yaklaşınca bozdurmayı düşünün. Amerikan merkez bankası faizleri artırmaya başlayınca altında düşüşler olacak. 2012 sonuna kadar sorun yok ama sonrası altında sert hareketler yaşanabilir aşağı yönlü. Misal bu son günlerdede çok fazla yükseldi.
  • quote:

Fiyat farkını sormadım bana yeni tarihlilerin fiyatını verin dedim kuyumcuyla telde görüşürken. Bana 170 lira dedi çeyreğe internet sitelerinde 180 liradan satılıyor. Aradaki farklar 3 5 10 lira arasında değişiyor altının büyüklüğüne göre.

Siz uzun vadeli düşünüyorsanız bunlara takılmayın ben chip para kazanmak için alıp satış yapacam 5 grmlık altından alıp satmayı düşünüyorum. Yalnız altın fiyatlarında dikkatli olun ons fiyatı 1850-1900 a yaklaşınca bozdurmayı düşünün. Amerikan merkez bankası faizleri artırmaya başlayınca altında düşüşler olacak. 2012 sonuna kadar sorun yok ama sonrası altında sert hareketler yaşanabilir aşağı yönlü. Misal bu son günlerdede çok fazla yükseldi.

Teşekkürler bilgi için.

Bu arada yeniçarşım.com'da axess için sadece tek çekim vardı.Artık vade farksız 3 ve 6 taksit seçenekleri eklenmiş iyi oldu bu.

• bende altın alacağım ama bu alışver,şlerin hepsini sanal kartla yapsak geçerli oluyormu?nebiçim kampanya yapıyorlar bilmece gibi beynim şişti hesap yapmaktan
  • http://www.sanalreyonum.com/urun/ziynet-ceyrek_833648.aspx?

burada fiyat uygun gibi bu site güvenlimi?

buradan 1000 liralık altın alacağım sanal kartla alıp wınıda almayı düşünüyorum ama sanal kartta 12 gb wınn kampanyasında altın geçerli deil diyorburadan altın aldığımızı anlarlarmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

http://www.sanalreyonum.com/urun/ziynet-ceyrek_833648.aspx?

burada fiyat uygun gibi bu site güvenlimi?

buradan 1000 liralık altın alacağım sanal kartla alıp wınıda almayı düşünüyorum ama sanal kartta 12 gb wınn kampanyasında altın geçerli deil diyorburadan altın aldığımızı anlarlarmı?

hocam site guvenilir ben denema amaclı hep sanal reyonumdan hemde sihirli kazandan aldım ikiside geldi sanalreyonum provizyonda tema bilgisayar diye geçiyor anlamazlar bana chip yatmış:)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.