Şimdi Ara

Axess internet alışverişi harcamalarına 75 tl chippara(Şubat) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
22
Favori
17.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam tabiki haklısınız benim fastpay hakkında hiçbir fikrim yok, forum üyelerine danışayım dedim

• meeb kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waybe -- 16 Şubat 2021; 22:30:54 >
  • nasıl yaptınız hocam.. farklı işyeri olarak mı yaptınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da var bende

Axess internet alışverişi harcamalarına 75 tl chippara(Şubat)
  • circassianman kullanıcısına yanıt

İlk harcama Axess, ikinci harcama Neo yaptım gelen giden yok. Üçüncü harcamayı tekrar Neo yaptım 25 chip geldi.

Demek ki farklı kartlarla olmuyormuş. Axess ile yaptığım harcama boş yere çöpe gitti.

• eksen1 kullanıcısına yanıt
    Ben ilk alışverişi neo 2. Alışverişi axess yaptım 25 tl yüklendi anında.
  • Beyler hava mi atıyorsunuz, böyle devam edin siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 17 Şubat 2021; 7:26:21 >
  • Her ay kazandırıyor Akbank. En sevdiğim banka artık.

• senseman62 kullanıcısına yanıt

Gizlimiz saklımız yok site aidatı ve fatura ödemesi yaptık, kim neyi anlamış??

• akbank da olmasa bitmişiz. bi de rekor kar etmiş papucumun bankaları

• Bazı geri zekalılar yüzünden adam akıllı kampanya kalmayacak.
  • Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konusunu açtık diye orası burası diye devam eden tayfa olursa dahada konu açmıcam.
  • Bu Martin denen eleman yapıyor bunu hep. Nickinde ne olduğu belli zaten ne beklersin ki. Iphone 11 alıp burda kampanya kasan bir tip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 16 Şubat 2021; 23:39:44 >
  • Bir halt kaZanamadım bu ay. Tüm bankalar boş. İş bankası maximum aidatsızı ve akbank Axess free kartı kampanya dışı tutuyor artık. İlla aidat veren kart mı alalım.

Hsbc concept kartla vakıf olmasa resmen bu ayı boş geçiyorum. Hesap kartlarında hiçbirinde tık yok. Cıldırıcammmmm nerdeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimsediil -- 17 Şubat 2021; 0:45:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kimsediil

Bir halt kaZanamadım bu ay. Tüm bankalar boş. İş bankası maximum aidatsızı ve akbank Axess free kartı kampanya dışı tutuyor artık. İlla aidat veren kart mı alalım.

Hsbc concept kartla vakıf olmasa resmen bu ayı boş geçiyorum. Hesap kartlarında hiçbirinde tık yok. Cıldırıcammmmm nerdeyse

Aidat vermen gereken kart alsan ne kaybedersin? Hiçbişey. Sene boyu yaptıkları kampanyalarla zaten çok daha fazlasını alıyorsun.

• aynı gün aynı yerden ikinci işlem oluyor arkadaşlar bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonuslarlayaşıyorum -- 17 Şubat 2021; 9:48:50 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.