Şimdi Ara

Axess gittigidiyor 16 mart 15 nisan (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
15
Favori
20.392
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyle yaziyorlar ama genelde birlesiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mx0131 kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor müşteri hizmetlerine sordum hocam tek olmalı dedi ama bana saçma geldi.
  • Bkm ile axess birleşti arkadaşlar,

Gittigidiyor kampanyasindan kazanmış oldugunuz 100.00 chip-para kartiniza yuklenmistir. Chip-paranizi 30 Nisan 2018 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak ates

Bkm ile axess birleşti arkadaşlar,

Gittigidiyor kampanyasindan kazanmış oldugunuz 100.00 chip-para kartiniza yuklenmistir. Chip-paranizi 30 Nisan 2018 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

bu bilgi iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurcansiz

Neo kart ile katılacağım sanırım oluyor koşulları okudum banka kartı dememiş ama neo yazıyor oda sadece banka kartı olduğuna göre sıkıntı olmaz sanırım fakat merak ettiğim konu şu 1000 tl 10 parça ürün alsak 100 chip para yatar mı yoksa tek ürün mü 1000 olması lazım ?

Neo ile chip geldi mi ...

• Neo banka kartına başvursak şubeden hemen teslim ediyorlar mı?

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

quote:

Neo kart ile katılacağım sanırım oluyor koşulları okudum banka kartı dememiş ama neo yazıyor oda sadece banka kartı olduğuna göre sıkıntı olmaz sanırım fakat merak ettiğim konu şu 1000 tl 10 parça ürün alsak 100 chip para yatar mı yoksa tek ürün mü 1000 olması lazım ?

Neo geçerli, ben kullandım.

Hem neo, hem axess ile kazanabilir miyiz? Müşteri bazındaysa olmaması lazım ama bilen varsa şeettirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

quote:

Neo geçerli, ben kullandım.

Hem neo, hem axess ile kazanabilir miyiz? Müşteri bazındaysa olmaması lazım ama bilen varsa şeettirsin.

Teşekkürler . aynı şeyi ben de merak ettim doğrusu

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    Kampanya müşteri bazında tek sefer kazanırsınız. İster Neo ile ödeme yapın ister Axess ile o size kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Allah bereket versin :)
    yanlış edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumhuruzun -- 21 Mart 2018; 10:16:37 >
  • Onurcansiz kullanıcısına yanıt
    yok hocam öyle bir şey.. ister 10 adet ,ister 1 adet alırsın..banka için önemli olan çekilen tutardır...
  • hasan888 kullanıcısına yanıt
    1 gün sonra mı katılıyorsunuz? Bende yükledim çıkarttım kart ama axess giriş yaptım uygulamada katılma yok. Biraz bekleyeceğiz heralde

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    evet bir gün sonra butonlar ortaya çıktı
  • 100 chip para yattı fakat kullanılmıyor yardımcı olabilecek varmı nasıl kullanırım ?

Kart Troy logolu olduğu için n11 de migros ta gittigidiyorda hepsiburada da kullanamadım müşteri yetkilileri troy logolu olduğu için dediler.

Nasıl kullanabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daha_iyiye

Gg da Axess kartlariniz alinir güvenli alışveriş sorunsuz işlem bol referans 5397237374 hızlı işlem için Whatsapp

Bu elemanı banlayacak yönetici aranıyor

• Onurcansiz kullanıcısına yanıt
    Altungold da bir dene .olmadı visa/master logolu yeni neo kart çıkartırsanız CP ları oraya aktararak kullanabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx0131 -- 21 Mart 2018; 21:52:40 >
  • mx0131 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam birde öyle deneyeyim.
  • Bu kampanyadan gelen 100 TL chippara Nisan sonunda bitiyor, Watson dan gelen 15 nisanda bitiyor, akaryakıttan gelen 10gün sonra bitiyor, bugün itibariyle hepsinden puan yüklü ve ben yarın alışverişimde puanların 10 TL sini kullansam hangi chip paradan kullanır? Değişik bir soru oldu sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: wntln

Bu kampanyadan gelen 100 TL chippara Nisan sonunda bitiyor, Watson dan gelen 15 nisanda bitiyor, akaryakıttan gelen 10gün sonra bitiyor, bugün itibariyle hepsinden puan yüklü ve ben yarın alışverişimde puanların 10 TL sini kullansam hangi chip paradan kullanır? Değişik bir soru oldu sanırım.

Hangi kampanyadan gelen chip para önce suresi bitiyorsa o kullanılmış olur önce.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.