Şimdi Ara

Axess gittigidiyor 16 mart 15 nisan (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
15
Favori
20.392
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen ay hepsiburada axess kampanyasından 9 ayrı kartla katılmıştım. Bu ay da gittigidiyor a geldi. Bugün 5 ayrı kart kullandım. Kampanya sonuna kadat 4 kart daha kullanırım. Bundan sonra bonus bnm için bitmiştir. 100 küsur aidat kesmişler kesinlikle iade etmiyorlar, sadece 65tl bonus yüklenmesini yapacaklarını söylediler ben de kapatın istemiyorum artık axess kullanıcam dedim:) axess gerçekten yardırıyor bir senedir. Hele puanı hmn yatırması çok önemli bir artı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

Geçen ay hepsiburada axess kampanyasından 9 ayrı kartla katılmıştım. Bu ay da gittigidiyor a geldi. Bugün 5 ayrı kart kullandım. Kampanya sonuna kadat 4 kart daha kullanırım. Bundan sonra bonus bnm için bitmiştir. 100 küsur aidat kesmişler kesinlikle iade etmiyorlar, sadece 65tl bonus yüklenmesini yapacaklarını söylediler ben de kapatın istemiyorum artık axess kullanıcam dedim:) axess gerçekten yardırıyor bir senedir. Hele puanı hmn yatırması çok önemli bir artı.

Hocam dikkat et 2500 alışverişim var adamlar neden farklı kartlarla alısverıs yapıyorsunuz diyerek üyeliğimi iptal etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

quote:

Geçen ay hepsiburada axess kampanyasından 9 ayrı kartla katılmıştım. Bu ay da gittigidiyor a geldi. Bugün 5 ayrı kart kullandım. Kampanya sonuna kadat 4 kart daha kullanırım. Bundan sonra bonus bnm için bitmiştir. 100 küsur aidat kesmişler kesinlikle iade etmiyorlar, sadece 65tl bonus yüklenmesini yapacaklarını söylediler ben de kapatın istemiyorum artık axess kullanıcam dedim:) axess gerçekten yardırıyor bir senedir. Hele puanı hmn yatırması çok önemli bir artı.

Hocam dikkat et 2500 alışverişim var adamlar neden farklı kartlarla alısverıs yapıyorsunuz diyerek üyeliğimi iptal etti.

hadi ya. iptal ederlerse yeni üyelik açarım artık zaten kupon verdikleri yok aktif hesap diye belki yeni üyeliğe kupon verirler:)

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Hocam ben tv almayı düşünüyorum siz kullanmıcaksanız ben kullanabilirim ben peşin veririm siz isterseniz taksit yaparsınız parayı kullanırsınız

• Gg’da bkm ile birleşiyor mu arkadaşlar, bkm de olmaz diyor Axess de bkm ile alışveriş dahil diyor[DHTUBE=]

• hasan888 kullanıcısına yanıt
    sorunum çözüldü axess mobil i yükledikten bir gün sonra aktif hale geliyormuş
    şuanda kampanyalar için katıl butonları görünüyor ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan888

şuanda kampanyalar için katıl butonları görünüyor ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

Neo debit banka kartı değil mi .. Onunla gg kampanyasına katiliniyor mu

• quote:

kapatın deyin. 7 gün içinde genel merkez arayyacak aidatın tamamını iade edecek 7 gün içinde hiç bir işlem yapmayın ve kartı atmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak ates

Gg’da bkm ile birleşiyor mu arkadaşlar, bkm de olmaz diyor Axess de bkm ile alışveriş dahil diyor[DHTUBE=]

yokmu bu sorunun cevabi arkadaslar?
  • onurforever53 O kullanıcısına yanıt
    Axess ile birleşiyor kullananlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

quote:

Neo debit banka kartı değil mi .. Onunla gg kampanyasına katiliniyor mu

• arkadaslar az önce 1170 tl lik alisveris yaptim ödeme asamasina geldim (bkm ile ) ekstreye düşmeden iptal oldu işlemlerim...

şimdi tekrardan alsam chip puan kazanabilirmiyim?
  • Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kart sahipleri yararlanabilir. Axess Business, Wings Business kart sahipleri kampanyaya SMS yoluyla katılabilirler. BKM Express'inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

şartlarda bkm ile dahil diyor
  • quote:

Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kart sahipleri yararlanabilir. Axess Business, Wings Business kart sahipleri kampanyaya SMS yoluyla katılabilirler. BKM Express'inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

şartlarda bkm ile dahil diyor

Kampanya, 16 Mart - 15 Nisan Akbank Chip Para kampanyası ile birlikte kullanılamamaktadır.

Bkm nin şartlarında da değil diyor.

• evet öyleymiş
    deneyen oldu mu acaba
    hem bkm indirimi alıp hemde chip para kazanan
  • Axess freee kartla alışveriş yapacaklar. Mastercard olduğu için visa kampanyasından yararlanılmıyor ödeme yaparken çok dikkat edin !!!
  • Neo kart ile katılacağım sanırım oluyor koşulları okudum banka kartı dememiş ama neo yazıyor oda sadece banka kartı olduğuna göre sıkıntı olmaz sanırım fakat merak ettiğim konu şu 1000 tl 10 parça ürün alsak 100 chip para yatar mı yoksa tek ürün mü 1000 olması lazım ?
  • Onurcansiz kullanıcısına yanıt
    tek olacak
  • Onurcansiz kullanıcısına yanıt
    önemli olan ödediğin tutarın en az 1000tl olmasıdır..tekli veya çoklu ürün alman önemli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx0131 -- 20 Mart 2018; 17:24:26 >
  • oceanx35 kullanıcısına yanıt
    Garanti bonusu kapatmak için aradım bugun. Piyasadaki en çok kampanya yapan ve en yüksek puan mveren kart bonus kart dedi. İyice kapa o zaman kartı dedim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.