Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) MART 2024 GÜNCELLENİYOR (579. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Ishak53 , cream cheese , samil422
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
27.414
Cevap
1.045
Favori
2.820.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun 169 kart aıdatı gelmıs aradım ancak 6 ay acık kalma sozune yarısını ıade edebılırız dedıler 15 senedır hep ıade etmıslerdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak550

Arkadaşlar yaklaşık 4 aydır kullanıyorum Axess i 500 liraya yakın puan kazandım yalnız böyle bir saçmalık görmedim şimdi yeni fark ettim nakit avans limiti 0 TL gösteriyor hiç bir bankada böyle bir şey görmedim dahabonce başına gelen var mı bu durum.

Belirli bizaman dolmadan avansi acmiyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Belirli bizaman dolmadan avansi acmiyorlar

Alıntıları Göster
    Ne kadar olduğunu biliyormusun zamanın ay olarak mi yıl olarak mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak550 B kullanıcısına yanıt
    Benim açık hocam şimdi baktım bende şubat başı aldım kartımı

• quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Benim açık hocam şimdi baktım bende şubat başı aldım kartımı
    Çok saçma hiç bir bankada görmedim böyle bir şey sikayetvarda da aynı türden sorunlar var bugüne kadar hiç bir bankaya aksamam olmadi

Belki bir hata vardır hocam mh yi arayın düzeltsinler. Bende açık çünkü avanslar. Yani bir süre geçmesi gerektiğini hiç duymamıştım bende. Açık olması lazım ekstra bir durum yoksa oda ne olabilir bilmiyorum 🤷🏼‍♂️

• axess free kartıma her 250 TL internet harcamasına 25 TL toplamda 1000/100 vermiş. aytemize 250 TL bakiye yükledim hemen 25 TL geldi, alırken de zaten %3 indirimli veriyor. iyi oldu.

• musterı temsılcısını arayınca kredı kart sıfresı gır dıyınce sıfreyı gırıyorum okumuyor tekrar gır dıyor boyle sorunlan karsılasan varmı sıfreyı bır turlu kabul ettıremıyorum ama sıfreyı yazıyorum
  • bayar28 kullanıcısına yanıt
    Hocam dtmf diye bir ayar vardı eski telefonlarda, tuşa basıldığında karşıdan duyulmasını sağlıyor, sizin telefonda o ayar kapanmış olabilir. Başka telefondan aramayı deneyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: emre.karakus

Hocam dtmf diye bir ayar vardı eski telefonlarda, tuşa basıldığında karşıdan duyulmasını sağlıyor, sizin telefonda o ayar kapanmış olabilir. Başka telefondan aramayı deneyin..
    hocam telefonum yenı mi 9T daha once yapmıyordu 2 gundur yapıyor..
  • Siz siz olun Limitlerinizi Sıfırlamayın. Bir Türlü Artı Para tanımlanıyorlar.Kafayı yemek üzereyim. Borç yansır yansımaz TAK diye öderim. Bu nasıl iş anlamadım gitti.
    Aynı şekilde Enpara Ek para da Aynı. Bir türlü tanımlanıyorlar.Sakın benim bu duruma Düşmeyin. Limitleriniz ile Oynamayın..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayar28 kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz baktım ama bulamadım. Sadece geçen ağustos ayında italyan bir forumda bir çocuk benzer bir sorundan bahsetmiş ama cevap alamamış.

http://c.mi.com/thread-2409756-1-0.html?sources=1

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    ben de altungoldda yaptim 251 tllik gram altın guzel oldu :) pek konusu acilmamis ama gayet guzel kampanya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    500 puanı hangi kampanyalardan aldın

• quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

500 puanı hangi kampanyalardan aldın
    Yilbasi somestrdir.

• Saat 12:00de Hepsiburada yatırımlık altınlarda indirime gidecek. Var mı bu bankada bi kampanya?

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Hepsi burada sektör ne geçiyor

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Elektronik

2017 yılından beri axess kullanıyordum limitim 750 liraydı nakit avans limitim 0 liraydı wings e başvurdum kartı bugün teslim aldım limitim 10k ama nakit avans yine kapalı.2017 yılında axess niye kapalı diye aramıştım müşteri kriterine göre belirleniyor demişlerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

2017 yılından beri axess kullanıyordum limitim 750 liraydı nakit avans limitim 0 liraydı wings e başvurdum kartı bugün teslim aldım limitim 10k ama nakit avans yine kapalı.2017 yılında axess niye kapalı diye aramıştım müşteri kriterine göre belirleniyor demişlerdi
    Çok saçma bir durum diğer bankalarda yok böyle bir sey

• 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.