Şimdi Ara

AXESS GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) ŞUBAT 2020 GÜNCELLENİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz )
11.669
Cevap
535
Favori
1.066.298
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> AXESS GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) ŞUBAT 2020 GÜNCELLENİYOR
Giriş
    758 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

hepsiburada'dan alışveriş yapmıştım 550 liralık, sonra adresi yanlış seçmişim. dedim adresi değiştirmek istiyorum. olmaz dediler iptal edeceksiniz. iyi ettik. 25 lira yatırmışlardı, şimdi 25 lira daha yatırmışlar iptale rağmen alışveriş yapmadan 50 lira kazandık
    Hocam alisveristen snra puani almadilarmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

hepsiburada'dan alışveriş yapmıştım 550 liralık, sonra adresi yanlış seçmişim. dedim adresi değiştirmek istiyorum. olmaz dediler iptal edeceksiniz. iyi ettik. 25 lira yatırmışlardı, şimdi 25 lira daha yatırmışlar iptale rağmen alışveriş yapmadan 50 lira kazandık
    Bonus ve Axess bu konularda profesyoneller diye düşünüyorum. Defacto eksik ürün gönderince anında bonus geri çekmişti puanı. Axess'te öyle yazıyor kampanya koşullarında. Ekstrenize yansıtılır büyük ihtimalle.
    |
    |

• Yüzbaşı
    327 Mesaj

Platinium karta 169 tl kart aidatı gelmişti akbank direkt chatten yazdım sadece 30 tl chip para teklif ettiler

Akbank web sitesi üzerinden bize yazın bölümünden yazdım yine 30 tl chip teklif ettiler

Telefon açtım vip hattan iade edermisiniz diye yine 30 chip verdiler

En son kapattım kartı daha sonra zaten chiplerden kazanırım diye 6.cı gün chatten iptal talebini geri aldım

Daha sonra web üzerinden yeniden yazdım bu sefer yazdığım yazı sadece şu 169 tl gelen kart aidatını rica etsem iade edermisiniz

Gelen cevap;

'' Sayın ...... .....,

Kredi Kartınıza yansıyan yıllık üyelik ücretine itirazınız Bankamızca
    incelenmiştir.

Yapılan inceleme sonucunda, kredi kartınıza ait üyelik ücreti iadesi talebinize
    olumlu yanıt verilmiş olup iadesi gerçekleştirilmiştir.

5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu ile Finansal Tüketicilerden
    Alınacak Ücretlere İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince
    Bankalar, kredi kartlarından yıllık üyelik ücreti alabilmektedirler. Söz konusu
    ücret, yasal bir ücrettir.

Bilgilerinize sunar, Bankamız ürün ve hizmetlerine gösterdiğiniz ilgiye teşekkür
    ederiz.

Saygılarımızla,

''

• Yüzbaşı
    758 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: juniperi

Platinium karta 169 tl kart aidatı gelmişti akbank direkt chatten yazdım sadece 30 tl chip para teklif ettiler

Akbank web sitesi üzerinden bize yazın bölümünden yazdım yine 30 tl chip teklif ettiler

Telefon açtım vip hattan iade edermisiniz diye yine 30 chip verdiler

En son kapattım kartı daha sonra zaten chiplerden kazanırım diye 6.cı gün chatten iptal talebini geri aldım

Daha sonra web üzerinden yeniden yazdım bu sefer yazdığım yazı sadece şu 169 tl gelen kart aidatını rica etsem iade edermisiniz

Gelen cevap;

'' Sayın ...... .....,

Kredi Kartınıza yansıyan yıllık üyelik ücretine itirazınız Bankamızca
    incelenmiştir.

Yapılan inceleme sonucunda, kredi kartınıza ait üyelik ücreti iadesi talebinize
    olumlu yanıt verilmiş olup iadesi gerçekleştirilmiştir.

5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu ile Finansal Tüketicilerden
    Alınacak Ücretlere İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince
    Bankalar, kredi kartlarından yıllık üyelik ücreti alabilmektedirler. Söz konusu
    ücret, yasal bir ücrettir.

Bilgilerinize sunar, Bankamız ürün ve hizmetlerine gösterdiğiniz ilgiye teşekkür
    ederiz.

Saygılarımızla,

''

Onlar seni arayacaklarmis zaten sen mesaj atip almisin.

• Yüzbaşı
    295 Mesaj

Merhaba 444 üzerinde mi yaptınız başvuruyu ben akbank direkt üzerinden konuştum 444 arayın dediler.
    |
    |
    veysim47 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    295 Mesaj

Merhaba teklif axess mobilden mi geldi.Ben 444 üzerinden aradığımda aylık 1000 lira harcamaya şu kadar chip para gibi saçma rakamlar teklif ettiler.Siz nasıl başvuru yaptınız
    |
    |
    Tasyaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    327 Mesaj

Aradılar kapattoğımın ertesi günü hiçbir teklif yapmadılar

|
    |
    Focusstayling kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

4442525 kredi kartı limit düşürmek istiyorum dedim

|
    |
    erkanuzum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: juniperi

Aradılar kapattoğımın ertesi günü hiçbir teklif yapmadılar
    Brz beklemek lazm snra teklf gelyr

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tabii kartta ödenmesi gereken faturalar var hala 2-3 aylık. Bu 169 tl yine gelen ilk extrede paşa paşa ödüyoruz değil mi? :) :)

Aynen seve seve

|
    |
    onat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nikkor 14-24mm f/2.8 G ED AF-S + Nikkor 24-70mm f/2.8G ED AF-S + Nikkor 70-200mm f/2.8G ED VRI AF-S + Nikkor 50mm f/1.8D AF
  • Yüzbaşı
    999 Mesaj
    Arkadaşlar yakın zamanda limit düşürmeden chip para kazanan var mı? Ben aradım bugün direk onayimi istediler dusurecejlerdi.

|
    |

Aidat iade etmediler kartı kapattım. Tekrar yazdım kullanmadığım kartın ücretini ödemek istemiyorum diye. 3 gün sonra iade ettiler. Ama kart kapandı.

|
    |

Buna benzer bir süreci ben de yaşadım. 169 Lira aidatı kestiler aradım ilk önce 50 daha sonra 80 Lira da puan teklif ettiler . Ben de iptal talebimi ilettim 7 gün içerisinde kartın kapatılacağını bildirdiler. 2 gün sonra tekrar arayıp yaptıkları puan tekliflerinin o anlık olduğunu artık puan tekliflerinin de olmadığı ve zaten aidatını ödediğim kartı kapatmamın hata olacağı gibi bir yorum yaptılar . Ben de sinirlenip ısrarla kartı kapatmalarını söyledim. 7 günlük sürede kart kapandı. Daha sonra TBB Hakem Heyeti’ne başvuruda kullanmak üzere elimde yazılı bir cevap olması için Akbank Direkt Bize Ulaşın bölümünden aidatın iade edilmesini istedim. 2 gün sonra gelen mailde aidatın iade edildiğini bildirdiler ve kapalı kartın ekstresinden 169 Lira’lık tutarı düştüler . Başvururken ben de iade edeceklerini beklemiyordum ama şaşırtıcı bir şekilde iade ettiler. Olan da benim karta oldu

|
    |
    juniperi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    233 Mesaj
    Tek seferde tüm tutari iade aldım ilk kez. Daha önce hep kısmi iade yapıyorlardı şaşırdım

|
    |

Bende de olmuştu. Harcama yaparsan extrene 50 borç yansıtırlar. Harcamazsan geri alırlar.

|
    |

Orijinalden alıntı: htepeli

Aidat iade etmediler kartı kapattım. Tekrar yazdım kullanmadığım kartın ücretini ödemek istemiyorum diye. 3 gün sonra iade ettiler. Ama kart kapandı.
    Kart aidatı parası artık geri alınamıyor. Geri alınması için tek şart var. Aidatı geri istediğini belirtip sonra kartı kapattırdıginda aidatı kanunen geri alma hakkın var.

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

Kart aidatı parası artık geri alınamıyor. Geri alınması için tek şart var. Aidatı geri istediğini belirtip sonra kartı kapattırdıginda aidatı kanunen geri alma hakkın var.

Alıntıları Göster
    Kisinin harcamalari odemleri baz alinarak banka uzmuyor.

Axess'te güzel bir olay var, eğer fatura talimatlarınızı taahhütten önce iptal etmek isterseniz size ne kadar ceza yansıyacağını ekranda uyarı olarak çıkıyor. Bu rakam da genelde "aldığınız chip para/verilen taahhüt * kalan taahhüt süresi" orantısıyla gösteriliyor. Kabul edip etmediğinizi soruyor.

En fazla 100 TL chip para aldıysanız ve 3 ay daha kaldıysa (toplam taahhüt 6 ay axesste) tüm fatura talimatlarını iptal etseniz dahi 50 TL ceza ödersiniz. (hesapta biraz farklılık olabilir ama her halükarda en fazla 100TL chippara)

Kart aidat ücreti axesste önümüzdeki senenin ücreti, yani kartla harcama yapmadıysanız ve sadece aidat yansımasının hemen akabindeki 1-2 gün içinde otomatik fatura ödeme talimatıyla ödeme yapıldıysa, kartı iade etmeniz durumunda o aidatı da geri alabilirsiniz. (169 TL)

Fatura talimatlarını da başka kartınıza verirseniz ceza olarak yansıyan bedelleri de başka karttan gelecek puanlarla kompanse edebilirsiniz.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.