Şimdi Ara

AXESS GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) ŞUBAT 2020 GÜNCELLENİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hakano3 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
11.601
Cevap
533
Favori
1.058.870
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> AXESS GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) ŞUBAT 2020 GÜNCELLENİYOR
Giriş
    1437 Mesaj
    eyvallah
    mobil uygulamadan şifre belirlemek istedim, daha aktif değil, bankayı arayın uyarısı geldi.. ben de bankayı arayıp aktif ettirdim..
    mh yetkilisi kız beni bi sigorta için bağlamaya çalıştı aylık 19 liraya.. o ısrar ettikçe ben inadına istemedim, o kadar ki kredi kartını kapatalım diyecektim az kalsın
    |
    |

nerde hocam bu kampanya linki varni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    umityasar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir aydır akbank genel kampanyalar sayfasında mevcut bu kampanya.

|
    |
    muratsol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kişiye özel kampanyalara nasıl sahip olabiliyoruz bana 1 senedir bir kampanya sms i yada bildirimi gelmedi..
    |
    |
    SouthhPark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana üst üste iki ay geldi. İlk ay gelenin hedef rakamı yüksekti o yüzden kullanamadım.
    Bu ay için gelen daha makuldu. Bunu tutturdum ve puanım dün yüklendi.
    Kişilerin harcama durumları göz önüne alınıyor bazen de herkese gönderiyorlar.
    Kampanyalarla ilgili sms/e-posta almak istemiyorum seçtiyseniz gelmiyor olabilir.
    |
    |
    NEWEST kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hedef tutturma harici diğer özel chip para kampanyaları da bu şekilde mi geliyor acaba?

Örneğin bunun gibi; http://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/2205/axess-platinum-ile-her-140-tl-ve-uzeri-isleminize-14-tl-toplam-70-tl-chip-para-hediye
    |
    |
    SouthhPark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hocam bana bu tip bir kampanya hiç gelmedi.

|
    |
    NEWEST kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"ay sonuna kadar toplamda 800 tl üzeri harcamaya 30 tl. kazanmak için fırsat yazıp 4566 ya gönderin. "

Şimdi bu kampanyaya katıldıktan sonraki harcamalar mı geçerli oluyor yoksa sadece dün ben 800 tl üzeri alışveriş yaptım kartımdan zaten. Yani mesajdan önceki harcamalarım geçerlimidir ?

Sms ile kampanyaya dahil olduktan sonraki harcamalar gecerli.

|
    |
    Oscar Heykeli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çayçorba -- 14 Şubat 2017; 18:52:23 >

Benim de site tarafından iptal olmuştu tekar yaptım yülkendi kardeşim bilgin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modexl18 -- 14 Şubat 2017; 18:53:47 >
    |
    |
    çayçorba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Istanbulboy

Gittigidiyordan telefon aldim ve 100 Tl chippara geldi, fakat cayma hakkini kullanip para iadesi aldim, chippara henüz iade alinmadi, yeni alisveris yapcam, bu iade alinmadan tekrar chippara verirler mi?

Denediniz mi bu durumu?

|
    |

Tesekkurler cevap icin. Isin ilginci ilk yaptığım alışveriş hala provizyonda olduğu için puan iptal olmamış. Şimdi tekrar yapsam o nedenle puan yüklenmiycek. Ama bu ilk alisveris provizyondan düşünce o kazandığım puan da gider mi bilemiyorum.

|
    |
    modexl18 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar şubat ayı için axees 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL , 6 ve daha fazla fatura için tam 100 TL chip-para üstelik 12 aydan 6 aya indirmiş iptal ettirmemyi .fakat şöyle bir madde koymuş

Axess’inizle talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,84 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.

sizce Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır. bunlar diışındaki faturalarda fatura başı kaç tl alınır avantajlımı sizce 100 tl için

Kampanya detayları için link
    https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/3614/subatta-fatura-talimatlarina-100-tl-chip-para

• Teğmen
    159 Mesaj

Rica ederim. Yani 1 tane 100 tl chip kazanırsınız iptal olmaması ve chip in durması tuhaf. Bende chip silinmisti tekrar yapınca yuklenmisti

|
    |
    çayçorba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Avantajlı gözüküyor hocam diğer 3 tane daha fatura versen 5.50tl yapar ayda 6 ayda 38.5tl yine kardasın yani.

|
    |
    Han_zade kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Han_zade

Arkadaşlar şubat ayı için axees 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL , 6 ve daha fazla fatura için tam 100 TL chip-para üstelik 12 aydan 6 aya indirmiş iptal ettirmemyi .fakat şöyle bir madde koymuş

Axess’inizle talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,84 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.

sizce Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır. bunlar diışındaki faturalarda fatura başı kaç tl alınır avantajlımı sizce 100 tl için

Kampanya detayları için link
    https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/3614/subatta-fatura-talimatlarina-100-tl-chip-para

Güzel kampanyaymış katılayım ben de teşekkürler

Nereye ne kadar faiz alacak o konuda kafam karıştı

Axess’inizle talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,84 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir

Diyor. Yani 1 inde fatura ödendi, 20 sinde kredi kartını ödediysem, 20 günlük faiz mi ödeyeceğiz?

100 lira ise 30 günlük faizi 1 lira 84 krş oluyor, 20 günlük 1 lira 20 krş civarı oluyor. Sanırım hesaplama bu şekilde

|
    |

• Binbaşı
    1437 Mesaj
    axess chip paralar şok marketlerde kullanılabiliyor muydu arkadaşlar?

Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ahbap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kontör dahi alabilirsiniz hatta.
    |
    |
    ahbap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.