Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (277. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü5 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
27.976
Cevap
1.063
Favori
2.894.650
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: afutku

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Free ile 120TL Chip-para firsati! Kayit olup Free'yi ayda 4 kere 25TL ve uzeri alisveriste kullanin, sonraki her 25TL uzeri alisveriste 10TL Chip-para kazanin.31 Mart'a kadar her ay 60TL(maks), 2 ayda toplam 120TL kazanabilirsiniz. Kayit icin 28 Şubat'a kadar ilk alisveristen once KAYIT yazip, 4566'ya gondermeyi unutmayin. Detaylar: kartfree.com/cc71 Ucretsiz sms almak istemiyorsaniz 'smsistemiyorum' yazip 8885'e gonderebilirsiniz. Mersis:0015001526400497 B016B0

kampanyaya katılım olmuyordu sonra talebiniz alınmıştır diye cevap geldi. Sonra katılım mevcut diye cevap geldi. İnternet şubede kampanya görünmüyor. Harcama yapayım mı bilemedim

BANADA sımdı talebınız alınmıstır dedı hayırlısı

Bende de bir tuhaflıklar oldu gecen hafta mh ne kayıt oluşturdum.
    dün de teyid için aradım kampanyaya katılmış gözüküyorsunuz dedi mh.
    siz de bu yolu deneyebilirsiniz.

• Axess kampanyalar arasında gözüme çarptı 150 tl akaryakıt/MARKET HARCAMASINA 10 CHİP PUAN
    İnternetten katıldım. Cep telefonuma da mesaj geldi katıldınız şeklinde.
    Ancak Free kart dahil değilmiş şimdi okudum.
    Yatar mı puan müşteri memnuniyeti açısından?
    Bu konuda tecrübesi olan var mı acaba?
  • piri.reis kullanıcısına yanıt
    Limitin maksimum iki katı kadar tek seferde harcamaya izin veriyo
  • arkadaşlar benim axess kartı 10 dakika falan önce geldi
    acaba kullanmaya başlayabilir miyim hemen?
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Heyecan yapma hocam 😀 Kullanabilirsin tabiki de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah
    mobil uygulamadan şifre belirlemek istedim, daha aktif değil, bankayı arayın uyarısı geldi.. ben de bankayı arayıp aktif ettirdim..
    mh yetkilisi kız beni bi sigorta için bağlamaya çalıştı aylık 19 liraya.. o ısrar ettikçe ben inadına istemedim, o kadar ki kredi kartını kapatalım diyecektim az kalsın
  • umityasar kullanıcısına yanıt
    nerde hocam bu kampanya linki varni

• muratsol kullanıcısına yanıt
    Bir aydır akbank genel kampanyalar sayfasında mevcut bu kampanya.

• SouthhPark kullanıcısına yanıt
    Kişiye özel kampanyalara nasıl sahip olabiliyoruz bana 1 senedir bir kampanya sms i yada bildirimi gelmedi..
  • NEWEST kullanıcısına yanıt
    Bana üst üste iki ay geldi. İlk ay gelenin hedef rakamı yüksekti o yüzden kullanamadım.
    Bu ay için gelen daha makuldu. Bunu tutturdum ve puanım dün yüklendi.
    Kişilerin harcama durumları göz önüne alınıyor bazen de herkese gönderiyorlar.
    Kampanyalarla ilgili sms/e-posta almak istemiyorum seçtiyseniz gelmiyor olabilir.
  • SouthhPark kullanıcısına yanıt
    Hedef tutturma harici diğer özel chip para kampanyaları da bu şekilde mi geliyor acaba?

Örneğin bunun gibi;http://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/2205/axess-platinum-ile-her-140-tl-ve-uzeri-isleminize-14-tl-toplam-70-tl-chip-para-hediye
  • NEWEST kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bana bu tip bir kampanya hiç gelmedi.

• Arkadaşlar axessten bugün size özel 30 tl chip para diye mesaj geldi. İçeriği de şöyle kısaca;

"ay sonuna kadar toplamda 800 tl üzeri harcamaya 30 tl. kazanmak için fırsat yazıp 4566 ya gönderin. "

Şimdi bu kampanyaya katıldıktan sonraki harcamalar mı geçerli oluyor yoksa sadece dün ben 800 tl üzeri alışveriş yaptım kartımdan zaten. Yani mesajdan önceki harcamalarım geçerlimidir ?
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Sms ile kampanyaya dahil olduktan sonraki harcamalar gecerli.

• Gg alisverisim iptal edildi. Tekrar alisveris yapsam puan yeniden yuklenir mi acaba. Tecrube eden oldu mu? Gerçi önceki alışveriş hala provizyonda gözüküyor ve puan da silinmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çayçorba -- 14 Şubat 2017; 18:52:23 >
  • çayçorba kullanıcısına yanıt
    Benim de site tarafından iptal olmuştu tekar yaptım yülkendi kardeşim bilgin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modexl18 -- 14 Şubat 2017; 18:53:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Istanbulboy

Gittigidiyordan telefon aldim ve 100 Tl chippara geldi, fakat cayma hakkini kullanip para iadesi aldim, chippara henüz iade alinmadi, yeni alisveris yapcam, bu iade alinmadan tekrar chippara verirler mi?

Denediniz mi bu durumu?

• modexl18 M kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler cevap icin. Isin ilginci ilk yaptığım alışveriş hala provizyonda olduğu için puan iptal olmamış. Şimdi tekrar yapsam o nedenle puan yüklenmiycek. Ama bu ilk alisveris provizyondan düşünce o kazandığım puan da gider mi bilemiyorum.

• Arkadaşlar şubat ayı için axees 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL , 6 ve daha fazla fatura için tam 100 TL chip-para üstelik 12 aydan 6 aya indirmiş iptal ettirmemyi .fakat şöyle bir madde koymuş

Axess’inizle talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,84 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.

sizce Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır. bunlar diışındaki faturalarda fatura başı kaç tl alınır avantajlımı sizce 100 tl için

Kampanya detayları için link
    https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/3614/subatta-fatura-talimatlarina-100-tl-chip-para

• çayçorba kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Yani 1 tane 100 tl chip kazanırsınız iptal olmaması ve chip in durması tuhaf. Bende chip silinmisti tekrar yapınca yuklenmisti

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.