Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ebay27 , demirdemirel , demirdemirel , Masyur Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.956
Cevap
1.064
Favori
2.892.044
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen sene Maximum da yaşadık bu sorunu. Kartı iptal ettirdik, kart aidatı
    + bakiye olarak yattı. Şubeden gidip aldık. Akbank ta süreç nasıldır fikrim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar üyelik ücreti 109 tl yansitilmis ne yaptıysam iade etmediler. Kartı kapatacağım kredi kartı üyelik ücretini yatırmasam miktar kendiliğinden silinir mi. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: arastirici_62

Arkadaşlar üyelik ücreti 109 tl yansitilmis ne yaptıysam iade etmediler. Kartı kapatacağım kredi kartı üyelik ücretini yatırmasam miktar kendiliğinden silinir mi. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Kartı kapatın, son ödeme gününden evvel Mh'yi bir kez daha arayın, aidatı iade edebiliyor musunuz deyin, muhtemelen olmuyor diyecektir, şikayet birimine atarsın, orası iade eder (bendeki süreç tam olarak böyle oldu)

• piri.reis kullanıcısına yanıt
    Gecen ay iptal ettirmistim dahil olur muyum acaba kampanyaya tekrar basvursam

• Kampanya - Axess'ten size özel % 1,09 Faizle, ücretsiz TAKSİTLİ AVANS. 30 Eylül 'a kadar Akbank ATM'lerinden hemen alabilirsiniz. Bu şekilde sms ulaşan var mı daha düşük maliyetli kredi yada avans bulunabilir mi

• Axess'le USD cinsinden alışveriş yapsam TL'ye çevirirken kur farkı sorunu yaratıyor mu?
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Axess çok fazla kur farkı bindiriyor. Akbank kartlarını yurtdışı para birimlerinde kullanmanızı tavsiye etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: valuable

Axess çok fazla kur farkı bindiriyor. Akbank kartlarını yurtdışı para birimlerinde kullanmanızı tavsiye etmem.

Yalnız hocam restoran ve otellerde %10 indirim var ayrıca her 100 tl üzerne 10 tl chip para veriyor birde 3 taksit yapiyor bunu unutmamak lazım. Hangisi daha uyguna geliyor hesaplamakta fayda var alışveriş yapmadan.

• quote:

Euro veya dolar extre tanımlayın kur farkı ödemezsnz

• free kartimla esya alimlarinda taksit icin axess kart soruluyor, free kartla yapılabilir mi bu taksitler herhangi
    bir farki var mi diger kartlarla bilen var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

Euro veya dolar extre tanımlayın kur farkı ödemezsnz

Hocam konuyu biraz açarmısınız.

Teşekkürler.

Amazondan giftcard alıp usd olarak ödüyorum o an akbank üzerinden hesabıma göre 154 tl küsür tutması gereken işlem baktığımda 157 küsür olarak çekilmiş.
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    İnternet bankacılığına girip dolar extre tanımlarsanız banka size kuru çevirmeden dolar olarak extre yansıtır sizde bunu dolar olarak odersiniz ve kur farkı ödemezsiniz

Kredi kartınızı döviz hesaplarına bağlayıp döviz ekstre tanımlamasu yapmanız yeterli.

• karti K kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın ama biraz anlama zorluğu yaşıyorum ,peki ben dışarıdan dolar alıp bankaya dolar mı yatırmam gerekiyor yada dolar hesabım mı olması gerekiyor.
    Dolar hesabın olması şart değil ama öderken lazım olacaktır, dolar hesabının ücreti yok onuda internetten açabilirsin, ödemeni dolar yapacaksın.

• karti K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Dolar hesabını açtıktan sonra sadece kredi kartı borcunu ödemeden önce hesaba ekstre borcu kadar dolar alıp yatırırsınız. Alımı da yine internet bankacılığı ile yapabilirsiniz. Onun dışında dolar hesabını hep sıfırda tutarsınız.
  • Axess'le az önce yurtdışı internet sitesinden 100 TL üzeri harcama yaptım. 10 TL çip paranın hemen yüklenmesi gerekmiyor muydu? Benimki yüklenmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Axess'le az önce yurtdışı internet sitesinden 100 TL üzeri harcama yaptım. 10 TL çip paranın hemen yüklenmesi gerekmiyor muydu? Benimki yüklenmedi.

harcama provizyondan düştükten sonra çip para hesaba yatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Axess'le az önce yurtdışı internet sitesinden 100 TL üzeri harcama yaptım. 10 TL çip paranın hemen yüklenmesi gerekmiyor muydu? Benimki yüklenmedi.

geçen ay bende yaptım, gelmeyince herhalde sistem değişti dedim, alışverişi yaptıktan 3-4 gün sonra falan yüklendi
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.