Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aateshh , aateshh , M i M , M i M , bilginorhan Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil
5 sn
27.879
Cevap
1.063
Favori
2.882.583
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam iptalden gelenin suresi yok sureli puanların suresi 15 gün genelde. İlkin sureli puanlardan harcar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin_66

Hocam iptalden gelenin suresi yok sureli puanların suresi 15 gün genelde. İlkin sureli puanlardan harcar

Süresinin ne kadar kaldığını öğrenemiyormuyuz? Hangi kampanyadan kazandığımı unuttum bile.
  • Mh yardımcı olabilir

• arkadaşlar bu otomatik ödeme kampanyasında avea faturalarından faiz ve işlem ücreti alınmıyor diye biliyordum.müşteri hizmetlerini aradığımda alınıyor dedi.var mıdır aslı?
  • Yurtdışı kampanyası için Free Kart'ta kampanya katılım ücreti var mı?
  • arkadaşlar sizce bu ay şu hesap işletim ücreti kadar çip para kampanyası dahilindeki çip paralarımız bugün yatar mı ki bir önceki tam o ayın bitişinde yatmıştıda
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

Yurtdışı kampanyası için Free Kart'ta kampanya katılım ücreti var mı?

yok
  • alperzengin kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim kk son ödeme tarihini geçirirsen işletiyor onun dışında yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Ayrıca her kampanyadan biraz kazanımımız oldu bildiğiniz gibi. İptal kampanyasından 120tl, marketten 50 vs... Toplamda belli bi miktar chip para yaptı. Bi alışverişimde belli tutarını harcadım ama hangi chipparadan gitti acaba?

Hangi kampanyadan gelen chipten ne kadar kaldı bunları nasıl öğrenebilirim? Ne kadarlık chipin son kullanımı nedir?

Ne karışık bi durum oldu böyle ya.

hocam carrefour ya da migrostan harcama yapıyorsan gidip hediye kart alıp 6 ay gibi bir sürede geniş geniş peyderpey harcayabiliyorsun , puanlar ziyan olmasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: philosopherx

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Ayrıca her kampanyadan biraz kazanımımız oldu bildiğiniz gibi. İptal kampanyasından 120tl, marketten 50 vs... Toplamda belli bi miktar chip para yaptı. Bi alışverişimde belli tutarını harcadım ama hangi chipparadan gitti acaba?

Hangi kampanyadan gelen chipten ne kadar kaldı bunları nasıl öğrenebilirim? Ne kadarlık chipin son kullanımı nedir?

Ne karışık bi durum oldu böyle ya.

hocam carrefour ya da migrostan harcama yapıyorsan gidip hediye kart alıp 6 ay gibi bir sürede geniş geniş peyderpey harcayabiliyorsun , puanlar ziyan olmasın...

migrosta cip gecmiyo haci!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paypal ile axess kart ile yurt dışı alışveriş yaptım 10 tl chip para yuklen medi kampanya bitti mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: byaahmet

paypal ile axess kart ile yurt dışı alışveriş yaptım 10 tl chip para yuklen medi kampanya bitti mi acaba

Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.
    bitmemiş olması gerekıyor. zaten anında yuklenıyor belkı sms gelmedi internet bankacılıgından bir kontrol edin hele
  • quote:

paypal ile axess kart ile yurt dışı alışveriş yaptım 10 tl chip para yuklen medi kampanya bitti mi acaba

100 tl üzerinde dimi alışverişiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks79

quote:

Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.
    bitmemiş olması gerekıyor. zaten anında yuklenıyor belkı sms gelmedi internet bankacılıgından bir kontrol edin hele

Cevap için teşekkürler bende 2016 sonuna kadar diye biliyorum fakat alışverişten sonra hemen geliyordu bu alışverişte gelmdi 102 tl lil odeme yaptım niye yuklenmedi anlamadım. Internetten de baktım ama görünmüyor

• Yurt dışı kampanyası her ayın ilk günü Sorunlu o yüzden Ayın ilk günü paypal alışverişi yapmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaithAndRespect

quote:

100 tl üzerinde dimi alışverişiniz.

evet 102 tl idi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

Yurt dışı kampanyası her ayın ilk günü Sorunlu o yüzden Ayın ilk günü paypal alışverişi yapmayın

ben bilmiyorum daha once bu şekilde alışveriş yaptım ama ilk kez basıma geliyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

Yurt dışı kampanyası her ayın ilk günü Sorunlu o yüzden Ayın ilk günü paypal alışverişi yapmayın

ben bilmiyorum daha once bu şekilde alışveriş yaptım ama ilk kez basıma geliyor

acil degılse siparişiniz iptal edin yarın alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

arkadaşlar sizce bu ay şu hesap işletim ücreti kadar çip para kampanyası dahilindeki çip paralarımız bugün yatar mı ki bir önceki tam o ayın bitişinde yatmıştıda

Dediginizi anlayamadim.Farkli aylardaki kampanyalar dahilinde iki kere hesap isletim ucreti kadar chip para yatirirlar mi diyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byaahmet kullanıcısına yanıt
    bana da yüklenmedi, artık yarın yapacağım tekrardan.
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.