Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sprungheader Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27.957
Cevap
1.064
Favori
2.891.744
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 tl üzeri 3 taksit kampanyası telefon alımında da oluyor mu ? acil cevap....
  • quote:

Orijinalden alıntı: corvinnus

100 tl üzeri 3 taksit kampanyası telefon alımında da oluyor mu ? acil cevap....

Dahil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

quote:

Orijinalden alıntı: corvinnus

100 tl üzeri 3 taksit kampanyası telefon alımında da oluyor mu ? acil cevap....

Dahil

teşekkürler yapıştırıyorum bir ip6
  • maniavolkan kullanıcısına yanıt
    Bekleyen provizyona baktınız mı?
  • Yurtdisina 50 tl chippara kampanyasina aliexpress alisverisi dahil mi acil cevap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nusperato N kullanıcısına yanıt
    Dahil

• ea85 E kullanıcısına yanıt
    2 gün önce orada kayıt vardı. Ama sadece paypal ve çektiği 3 TL yazıyordu. Şimdi o da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

2 gün önce orada kayıt vardı. Ama sadece paypal ve çektiği 3 TL yazıyordu. Şimdi o da yok.

Hocam yanlış hatırlamıyorsam paypal o ücreti kartı kontrol amaçlı çekiyor, sonra iade oluyor hemen.

• Axess güzel kampanyalar yapıyor fakat benim artık bu bankaya güvenim kalmadı. Daha 2 ay önce kullandığım tek karttı , 5 fatura talimatım vardı. Karta extra limit tanımlıydı banka haber vermeksizin extra limiti iptal etmiş, ayın ortası faturalar ödenmiyor ne yapacağımı şaşırdım . Akbank ı aradım anlattım lâkin nafile. Yani iki kere düşünün

• 3 tane 100 tl opet, 2 tane 100 tl 1 tane 75 carrefour alışverişini neo visa ile yapınca

Opet'ten 29

Visa kampanyasından 25

Carreforu'dan 29

5 tane 100 tl'den 50

Toplam 575 tl alışverişe 133 tl puan olur mu? Bence olur

• 100 tl üzeri faizsiz 3 taksit kampanyası var 29 şubat tarihine kadar (gıda akaryakıt vs hariç)

• Gittigidiyor üzerinden paypal ile alışverişlerde aynı gün 2. alışverişe puan veriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Gittigidiyor üzerinden paypal ile alışverişlerde aynı gün 2. alışverişe puan veriyor mu?

Hayir

• quote:

Orijinalden alıntı: damattween

Axess güzel kampanyalar yapıyor fakat benim artık bu bankaya güvenim kalmadı. Daha 2 ay önce kullandığım tek karttı , 5 fatura talimatım vardı. Karta extra limit tanımlıydı banka haber vermeksizin extra limiti iptal etmiş, ayın ortası faturalar ödenmiyor ne yapacağımı şaşırdım . Akbank ı aradım anlattım lâkin nafile. Yani iki kere düşünün

Exstra limiti niye iptal etmis gerekce neymis..

• bayar28 kullanıcısına yanıt
    Türkiye genelinde iptal etmişler ve bir çok kişi bu durumdan şikayetçi bazıları şikayet var a bile yazmış ama nafile. Bende defalarca yazmama , aramama rağmen extra limiti normal limit olarak tanımlayamadılar. Hatta dedimki bari faturalar ödensin çözüm bulun gene yok ! Ve bankaya en ufak bi takıntım dahi olmadı. Neden tanımlanmadığını sorduğumda yasal olarak tanımlanan limitte olduğumu söylediler. Ne hikmetse başka bir banka anında 4000 tl lik kredi kartı gönderdi. Bence bu çok düşündürücü çünkü kart ödemelerimi tam zamanında ve eksiksiz yaparım kampanyalardan faydalanırım bence böyle müşteriyi çok sevmiyorlar. Tabi bu benim fikrim
  • damattween D kullanıcısına yanıt
    demekkı musterıye gore muamele mı yapıyorlar... sunu belırteyım yıne bankaların arasında en ıyısı Akbank demedı deme...
  • damattween D kullanıcısına yanıt
    bankalar düzgün müşteriyi sevmezler. onlar için önemli olan müşteri faiz ödeyen geciktiren müşterilerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: messajj

bankalar düzgün müşteriyi sevmezler. onlar için önemli olan müşteri faiz ödeyen geciktiren müşterilerdir

Bu doğru değil, likidite akışının bozulmasını istemezler, onlarda başka yere ödüyorlar komisyon düştükten sonra.
  • Axess kart sahiplerine enterprice 'dan %30 indirim varmış.

Evet var.

Normal araç fiyatı 109 TL
    Axess kartında 102 TL !

benim gibi nerede bunun %30 indirimi diye soranlar için;
    internet üzerindeki fiyatlar zaten %25 indirimli fiyatlarmış. Yani 145TL'nin üstünü çizip 107 TL yazmışlar.
    Axess kartın olunca 145 TL'den %30 indirim yapınca 102 TL oluyor.

Bu sivri zekalılıkları ile onlardan araç kiralar mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maniavolkan -- 22 Şubat 2016; 15:44:22 >
  • HB den 1000 ustu alisveril yapildi ama iade edildi. Haliyle 100 chippara hemen silindi ve karta iade oldu alisveris tutari.

Sorum su tekrardan 1000 tl ustu alisveris yapilsa 100 chippara kazanir miyim?

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.