Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (132. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 14 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
27.956
Cevap
1.064
Favori
2.891.289
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de aradım , muhasebeleştirilmesi gün sonunu bulur. Herhangi bir sıkıntı yok, gün sonunda yatar dediler.
    6 ocakta yüklenecek diye mesaj gelmişti .
  • bana da ne mesaj geldi ne de siteden bakınca yatan chip para var. 4 alışverişi tamamladığımda da mesaj gelmemişti. ama mh ile görüştüğümde 4 alışverişiniz görünüyor mesaj gelmese dahi kampanyaya girmiş oluyorsunuz demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Akbank sitesinden
    Yurtdışı 10 chippara kampanyasını kaldırmış

Kampanyalar kısmında aşağı doğru inin. 2016 sonuna uzatıldı
    www.kartfree.com/free/kampanyadetay/8/152/free-ile-yurt-disinda-50tl-chip-para-hediye

Abiler ben pek bilmiyorum bu paypal. Nerden nasıl abone olsam buna? Aidatı ücreti nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Abone olmalık bi durum yok, paypal hesabınıza axess kartınızı tanımlayın. Paypal ile ödeme yapan sitelerden paypalla ödeme yapacaksınız bu kadar. (N11, Hizlial, Gittigidiyor gibi)

• quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Abone olmalık bi durum yok, paypal hesabınıza axess kartınızı tanımlayın. Paypal ile ödeme yapan sitelerden paypalla ödeme yapacaksınız bu kadar. (N11, Hizlial, Gittigidiyor gibi)

Abi paypal hakkında bilgi istedim.alisveris kısmını biliyorum.paypalim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paypal hesabı açın çok kolay, ilk defa açtığınız için kredi kartıyla doğrulama adımı var halledersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Paypal hesabı açın çok kolay, ilk defa açtığınız için kredi kartıyla doğrulama adımı var halledersin.

Aylık yıllık kesinti, abonelik ücreti?

• Yok.

• Şu restoranlar için neoyla %10 indirimleri hesaba çok geç yatmaya başladı artık sizde de öylemi

• Kampanya- Neo'dan size ozel 5TL chip-para! Neo ile 31 Ocak'a kadar tek seferde yapacaginiz 50TL ve uzeri alisverise 5TL chip-para aninda hediye! Detayli bilgi akbank.com/neo-5tl Elektronik iletileri sms ile almak istemiyorsanız 8885'e iptal yazıp gönderebilirsiniz.Mersis: 0015001526400497

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

Şu restoranlar için neoyla %10 indirimleri hesaba çok geç yatmaya başladı artık sizde de öylemi

her zaman 2 işgünü sonra geliyor bana
  • Kartımızın son iki hanesine çip para kampanyasına katılmıştım.4 alışverişten fazla yapmama rağmen mesaj gelmemişti.Kartımın son iki hanesi 76 ,dün 76 tl çip para yüklenmiş.Hemen harcadım.Teşekkürler Akbank:)
  • Bu ay sanırım market/akaryakıt/giyim yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Bu ay sanırım market/akaryakıt/giyim yok...

Kampanya yoksa harcama da yok kenarda durur kart.
  • aynen hiç bir kampanya yok duruldu
  • Hesap İşletim Ücreti Kadar Chip Para kampanyasında chip paralar yüklenmiş arkadaşlar! Pek beklemiyordum ama bana gelmiş mesela, 60 TL CP. Bugüne kadar bir kere bile hesap ücreti de ödemiş değilim. Kontrol edin hesaplarınızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Hesap İşletim Ücreti Kadar Chip Para kampanyasında chip paralar yüklenmiş arkadaşlar! Pek beklemiyordum ama bana gelmiş mesela, 60 TL CP. Bugüne kadar bir kere bile hesap ücreti de ödemiş değilim. Kontrol edin hesaplarınızı.

bana birşey gelmemiş halbuki o kadar akbank direk girdim iki hesap açtım yok gelen giden.
  • chipparaları online kullanabileceğimiz site varmı arkadaşlar bildiğiniz, markafoni ve hizlial kullandırıyordu bi ara ama şu anda kullanılabiliyormu açıkcası bilmiyorum ? güncel durum hakkında bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSelcuk

chipparaları online kullanabileceğimiz site varmı arkadaşlar bildiğiniz, markafoni ve hizlial kullandırıyordu bi ara ama şu anda kullanılabiliyormu açıkcası bilmiyorum ? güncel durum hakkında bilgisi olan var mı ?

Hizlial da deneyin gozukuyorsa kullanirsiniz zaten ona alternatif N11 de kullanmistim ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gramaltin.com chipparalari kullanalim

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.