Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (682. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 17 Misafir (3 Mobil) - 17 Masaüstü7 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
27.976
Cevap
1.063
Favori
2.894.930
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

Yüzde üç ile devam.

Alıntıları Göster

Bizde yüzde 2 yazıyor hocam nasıl oluyor..600 tl diye bi kampanya var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut5566

Bizde yüzde 2 yazıyor hocam nasıl oluyor..600 tl diye bi kampanya var..

Alıntıları Göster

Mobil temassiz sorulmuş bu başka yüzde iki olan başka??

• deimos kullanıcısına yanıt
    Hb olur indirim de başlasın
  • Axess k.k. 216.5 TL aydat gelmiş .

İptal ediyorlar mı ?Konu hakkkında yakın zamanda tecrübe etmiş birileri var mı acaba ?

• Aidat işine kesin çözüm: Aidatlı Kartı aidatsız olan Free ile değiştirmek.

• kişiye özel axess kk için 500/25 toplam 50 tl chip gelmiş. bu ay akbanktan 200 lira üzerinde chip kazandım  

• quote:

Orijinalden alıntı: funky soul

Axess k.k. 216.5 TL aydat gelmiş .

İptal ediyorlar mı ?Konu hakkkında yakın zamanda tecrübe etmiş birileri var mı acaba ?

kartı kapatmak istiyorum diyin 6 ay açık kalma sözüne x miktar teklif ediyorlar. onu kabul eder kalırsınız. aidatı fazlasıyla çıkartıyor zaten

• Akbank chip paralar hangi marketlerde geçerli beyler güncel olarak. Kasada sıkıntı yaşatmayan market hangisi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Carrefour'da 0 sıkıntı. Migros'ta görünmeme sorunu oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 3 Mayıs 2021; 16:16:31 >
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt

Hocam bende mi sorun var anlamadım. Hiç bir şey teklif etmedilerr ve blöfümü de yemediler. Gerçi önce blöf amaçlı kapatırımdedim ama bunlar sallamayınca iyice uyuz oldum bu ay sonu gerçekten kapatacağım. Şikayetvar a başvurdum şimdi Tüketici hakem heyetine de başvurcam. Ya herro ya merro.

• funky soul kullanıcısına yanıt

Limit yüksekse limiti 1000 2000e düşürüp başka kart alicam diyin. Ben geçen aylarda otomatik limit artışını onayladım uygulamada gözüken chip karşılığında. Süresi dolunca limiti 2000e indirin diyip limit düşürmeye sözüne chip alacağım. 15000e çıktı limit. Ne yapayım ben bu kadar limiti 😂

• victoribarbo kullanıcısına yanıt

ben limiti yükseltme karşılığı chip para verildiğini görmedim .

Enteresan . atarı yok kokarı yok.İyimiş..

• Ya hu bir türlü Axess Üniversiteli alamıyorum. Meğersem Platinum kartım olduğu içinmiş. Şimdi onu iptal edelim, öğrenciye tekrardan başvuralım dediler de, belki bu limiti alamam diye, kaş yaparken göz çıkarmayalım, kalsın dedim.

Platinum'u Klasik karta çevirdim. Bari 171 lira aidat ödeyelim. Artısı da yok zaten

• Bu ay sonu platinum kartima aidat gelecek diye axess uygulamasi uzerinden mh ye iptal talebinde bulundum, hic bir teklif yapmadan kaydimi aldi ve 7 gun icinde kapanacak dedi. Hayirlisi bakalim belki mh arayip bi teklifte bulunur, olmazsada yeni free kart cikartmistim onla devam edicem

Not: gecen sene ilk defa uyelik ucreti yansitmislardi onuda ayni sekilde mh ye yazip iade talep etmistim ve hemen iade etmislerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 5 Mayıs 2021; 1:2:46 >
  • Free kart nasıl alınıyor internette başvuru ekranı göremedim
  • kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt
    Ben yakın zamanda müşteri temsilcisi ile görüşerek başvuru yapmıştım.

• kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt
    https://www.kartfree.com/free/hemen-basvur
  • Madik1903 M kullanıcısına yanıt
    Şok marketlerde sıkıntısız

• XrebeLLiousX kullanıcısına yanıt

Kampanyalar olarak platinum ile free olarak fark yok mu ustad

• Normalde maximum kullanıyorum ama axess ille de yollayalım dediler aidat ödemem dedim kart gelince bizi arayın aktif etmeden tekrar konuşalım dediler tamam dedim. Akbank maaş müşterisiyim.

Axess ile size ozel 6 ay boyunca her ay 500TL harcayin, aninda 100TL Chip-para kazanin!

Boyle güzel bir kampanya sundular 🔥

• 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.