Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (597. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 7 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü8 Mobil2 iOS
5 sn
27.976
Cevap
1.063
Favori
2.894.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kukaraça

Dun ozdilekteyim den aliaveris yaptim 10 tl indirim ve 20 chip harici alisverisimin yuzde 10 u kadar ekstreme indirim yansimis. Satis kampanyask yaziyor bu ne ola ki
    Kasım Aralık gibi yeni kart alanlara market elektronik gibi sektörlerde ayda 50tlye kadar %10 iade var bu olmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soltaire

Kasım Aralık gibi yeni kart alanlara market elektronik gibi sektörlerde ayda 50tlye kadar %10 iade var bu olmasın.

Alıntıları Göster
    5 senelik kartim ne oldugunu bulursam yazacagim

• Kapattırma talebinde bulundum, 55 tl teklif edildi, kabul ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carrefour kampanyasindan yararlanmak icin sipariş vermistim Carrefour uygulamasi uzerinden, chippara yuklenmemis. Sartlara baktim Carrefour.com.tr demiş, uygulamadan yapilan alışveriş dahil olur mu arkadaslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: GK Kara Murat

Carrefour kampanyasindan yararlanmak icin sipariş vermistim Carrefour uygulamasi uzerinden, chippara yuklenmemis. Sartlara baktim Carrefour.com.tr demiş, uygulamadan yapilan alışveriş dahil olur mu arkadaslar?
    Carrefourla Axess arasında var bu ara bi problem ama bakalım nedir. Banada mobil chip yüklenmedi kayıt açtırdım bekliyorum.
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Bekleyim o zaman dediginiz gibi, cevap icin teşekkürler.

• Axess gold kartıma 167,50 lira ücret yansıtılmış. Daha önce mobil canlı destekten yada mh aradığımda anında üyelik ücretinin tamamını iade ediyorlardı(son 8 yıldır böyleydi) bugün iade etmediler. Son zamanlarda arayan oldu mu üyelik ücreti için? İade edilen var mı? Bize ulaşın kısmından yazdım bakalım.

• Aidatı baştan kabul edip sonra buraya gelip yine için tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 7 Nisan 2020; 13:20:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Carrefourla Axess arasında var bu ara bi problem ama bakalım nedir. Banada mobil chip yüklenmedi kayıt açtırdım bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Aynı sorun bende de var. Ayrıca 200 TL üstü 15 chip işinde de bir gariplik var. 15 TL yatmış görünüyor ama hesapladigimda yok. Chip hala ayni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidalgo_55 -- 7 Nisan 2020; 15:29:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidalgo_55

Aynı sorun bende de var. Ayrıca 200 TL üstü 15 chip işinde de bir gariplik var. 15 TL yatmış görünüyor ama hesapladigimda yok. Chip hala ayni

Alıntıları Göster
    Özel puan olarak yüklenmiş olabilir mi

• hidalgo_55 kullanıcısına yanıt
    Sadece carrefourda geçerli olabilir

• tywinlannister kullanıcısına yanıt
    carrefourda 200/15 kampanyasından yatmış temassız daha sonra yatar sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lider06 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben işlem yapmadım da tahmin yürüttüm sonra şartlara baktım 7 mayısa kadar sadece carrefourda o tarihten sonra her yerde kullanılabilecekmiş

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Geçen ay paraf için aidat harcı için başvuru yaptım, beni haksız buldu tüketici heyeti.
  • Platinium kartın üyelik ücretinin tamamı iade edildi. Yanında limit düşmeme garantisine 50 chippara
  • comolokko41 C kullanıcısına yanıt
    AKBANK ÜZMEZ. Hayırlı olsun.

• *YENİ Güncelleme geldi. /İOS için kontrol ediniz.

• Lene kullanıcısına yanıt
    10 TL puanı yatırmadı 5 kayıt açtı saçma sapan yanıt 6. Kayıt açacaktı yok dedim istemez

• quote:

Orijinalden alıntı: tywinlannister

Sadece carrefourda geçerli olabilir
    Hocam özel puan olarak görünüyormus. Ama kampanyadan haberdar değiller. Ben söyledim böyle bir durum olabilir mi dedim sonra inceleyelim dediler. Aaa özel puan olarak yatmış dediler sonrada.

• Güzel kampanyalar yapsın da isterse Neo karta Fişne Suyu desin hiç önemli değil
  • 
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.