Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) MART 2024 GÜNCELLENİYOR (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ucuzunucuzu Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27.431
Cevap
1.045
Favori
2.822.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceramicer43

hepsiburada axsess pua verirmi şu an ..100 l üstü %11 falan geçermi..test eden varmı arkadaşlar..teşekkürler
    Hepsiburada.com alışveriş yaptığınızda şu anda yaklaşık olarak % 0 puan alirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

Hepsiburada.com alışveriş yaptığınızda şu anda yaklaşık olarak % 0 puan alirsiniz

Alıntıları Göster
    piri reis hocam walla çok aydınlandım sağol..gerçekten teşekkürler..)))
  • AXESS kart ücreti ne kadar ? otomatik ödemeye kampanya var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pc.programcı

birleşiyor. üstüne bir de shellden 15 tl yakıt kodu verdi.

Alıntıları Göster
    Sigara dahil değildir diyor, denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Sigara dahil değildir diyor, denediniz mi?

Alıntıları Göster
    Şükür, 20 gündür içmiyorum. Tavsiye ederim.
    Bak hatta öyle bir olmuş ki iftardan sonra saat şimdi 23:20 yeni aklıma geldi sigara. Unutuyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pc.programcı

Şükür, 20 gündür içmiyorum. Tavsiye ederim.
    Bak hatta öyle bir olmuş ki iftardan sonra saat şimdi 23:20 yeni aklıma geldi sigara. Unutuyorum :)

Alıntıları Göster
    Ne güzel hocam, ben de 9 senedir içmiyorum Carrefour'dan alacağım bir şey yok aslında ama içen arkadaşlara sigara alabilirim
  • 6 adet cep telefonu faturası için free kartımdan otomatik ödeme talimatı verdim. Bakalım, Haziran başında 100 lira chip-para bekliyorum.
  • Ramazan kampanyasına gittigidiyor dahil oluyor mu

• aralık 2017 kampanyasında otomatik ödeme talimatı verdim... üzerinden 6 ay geçince iptal edilebiliyor diye geçen mh aradım bana talimatı 16 aralıkta vermişsiniz aradan 6 ay geçmesi gerekir bu nedenle 16 mayıstan sonra iptal edebilirsiniz dedi .. muhtemelen tarihi yanlış hesapladı.. bu kez aradım bu seferde cpihpara size 2 ocakta yüklenmiş 6 ay sonra yani 2 temmuzdan sonra iptal edebilirsiniz dedi ... burada daha önce bu konu tartışıldı sanırım ama bulmak ne mümkün ...
    bu durumda benim talimatı iptal edebileceğim tarih nedir ...
  • 122 lira kart ücreti çıkarmışlar. kartı iptal edin dedim 1 hafta beklemem gerektiğini söylediler. böyle bankayla hayatta bir daha çalışmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Hemen olmaz limiti düşürdükten 1 hafta sonra başvurmalısın artış için, 5 iş günü sonra
    BUGÜN mesaj attım yine olumsuz geldi

bonus tan 2250 lira düşürdüm axess artmıyor biraz daha beklemem gerekir mi ?
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Bonus çakallık yapıyor dikkat edin..ben 4000 TL düşurun limitimi dedim.. ayrıca müşteri limitini de 4000 TL düşurun dedim tamam dediler müşteri limitini düşürmemiş... müşteri limiti düşmeden diğer banka kartları limiti artmiyor.. sızın ki de öyle olmuş olabilir

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    benim müşteri limitim düşmedi arayım da müşteri limitini de düşüreyim o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

benim müşteri limitim düşmedi arayım da müşteri limitini de düşüreyim o zaman
    kart limiti düşürünce sisteme yansıması 10 15 günü buluyor
  • izzet43 kullanıcısına yanıt
    Onceden talimat tarihinden itibaren 6 aydı.sonraki kampanyalarda bu kurali degistirdiler.cip para yattigi tarihten itibaren 6 ay .siz su anda 3 temmuzda iptal edebilirsiniz.diyelimki erken iptal ettiniz axess erken iptal edilen sure yani ay kadar ceza yansitiyor.bana 6 aylik surenin son ayinda erken iptal ettim diye gerci bende talimat verdigim tarihi baz alidigim icin hata ettim ve 1 aylik 2.5 tl ceza yansitti.yani kazanilan 15 cippara yi 6 ya boluyor. Kac ay once iptal edersen o kadar ceza yansitiyor.

• Bugün mobil uygulamaya bakarken Neo kart ile toplam 200 TL ye 20 TL chip-para kampanyası gördüm. Ramazan kampanyası ile birleşti. Toplamda 42 tl chip para yüklendi. 1-31 Mayıs arası denmiş ama ben bugün fark ettim. Bir de açıklamalarda sms bildirimi yapılan kart sahipleri yararlanabilir demiş ama bana böyle bir bildirim de gelmedi. Neyse siz de bir bakın mobil uygulamaya gözden kaçmasın. Kişiye özel yazsa da siz yine de kontrol edin

• quote:

Orijinalden alıntı: destannn

Bugün mobil uygulamaya bakarken Neo kart ile toplam 200 TL ye 20 TL chip-para kampanyası gördüm. Ramazan kampanyası ile birleşti. Toplamda 42 tl chip para yüklendi. 1-31 Mayıs arası denmiş ama ben bugün fark ettim. Bir de açıklamalarda sms bildirimi yapılan kart sahipleri yararlanabilir demiş ama bana böyle bir bildirim de gelmedi. Neyse siz de bir bakın mobil uygulamaya gözden kaçmasın. Kişiye özel yazsa da siz yine de kontrol edin
    aman kardeş bunu burada yazma biz yazdık bir dövmedikleri kaldı yok bize ne seni sana özel kampanyandan yok şu yok bu diye diye adamı bezdirdiler... ben bana kampanya mesajı gelince paylaştım ama dediğim gibi millet demediğini bırakmadı ..
    teşekkürler uyarın için
  • Neo kartın yıllık ücreti var mı? Sık sık kampanya yapıyorlar mı?

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    Yapma ya!!! Ne var bunda millet kontrol etsin dedim :)

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Kredi kartını almaya gittiğimde Neo da verelim dediler. Ben de yıllık aidat varsa almayayım dedim. Onlar da Neo da yıllık aidat yok dediler. Bunun haricinde bir bilgim yok

• 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.