Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.946
Cevap
1.064
Favori
2.890.289
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CarrefourSA'da 15 TL chip-para Axess'ten hediye! 25 Nisan tarihinde CarrefourSA'lardan yapacaginiz tek defada 150 TL ve uzeri alisverisinize 15 TL chip-para sizi bekliyor. Detayli bilgi: axess.com.tr/55b9

25 nisan 2018

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axess kredi kartini aktif kullanyrsnz yuksek harcama yapiyorsnz kapatmamak icin size ozel teklifler chip paralar veriyolr deneyn.

• Bu chippara harcama işi tam bir sinir harbi. Dün 2m migrosta bir kısım kullandım bugün de kalanını kullanayim dedim 3m de . 70 kusurluk alışveriş yaptım bir kısmı keyfi . kasada hooop chippara burda geçmez 2m ler anlaşmalı onlarda geçer dedi .. Yani sinir etti beni . daha önce de şok market in birinde geçti birinde geçmedi bıktım artık

• Arkadaşlar geçen sene kart ücreti mayıs-haziran gibi kesildi diye hatırlıyorum. Bu yıl kart ücretinin ne zaman kesileceğini nasıl öğrenebilirim veya Axess'de Bonuscard gibi 1 ay önceki ekstrede sonraki ekstre kart ücreti kesilecektir diye belirtiyorlar mı? Teşekkürler.
  • mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Uyarı yok bam bam bam :)

Eski ekstreleri inceleyin akbank direkt den

Bana kalırsa free ye geçin, platinumdan hiçbir farkı yok 2-3 aydır kullanıyorum taksit oluyor kampanyaların hepsine de katılıyorum chip-para kazanıyorum harcıyorum vs aynı herşey

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Arkadaşlar geçen sene kart ücreti mayıs-haziran gibi kesildi diye hatırlıyorum. Bu yıl kart ücretinin ne zaman kesileceğini nasıl öğrenebilirim veya Axess'de Bonuscard gibi 1 ay önceki ekstrede sonraki ekstre kart ücreti kesilecektir diye belirtiyorlar mı? Teşekkürler.
    Şu kadar chip para kazandınız diye mesaj gelirse anla ki kart ücreti yansıtılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Arkadaşlar geçen sene kart ücreti mayıs-haziran gibi kesildi diye hatırlıyorum. Bu yıl kart ücretinin ne zaman kesileceğini nasıl öğrenebilirim veya Axess'de Bonuscard gibi 1 ay önceki ekstrede sonraki ekstre kart ücreti kesilecektir diye belirtiyorlar mı? Teşekkürler.
    Müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz, kart aidatının ne zaman yansıyacağını net olarak söylüyorlar (gün/ay) daha önce öğrenmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

Bu chippara harcama işi tam bir sinir harbi. Dün 2m migrosta bir kısım kullandım bugün de kalanını kullanayim dedim 3m de . 70 kusurluk alışveriş yaptım bir kısmı keyfi . kasada hooop chippara burda geçmez 2m ler anlaşmalı onlarda geçer dedi .. Yani sinir etti beni . daha önce de şok market in birinde geçti birinde geçmedi bıktım artık
    Daha önce şok markette bende sıkıntı yaşadım. 50 tl altı olunca sıkıntı olmuyor

• Beyler biraz önce kart aidatı ne zaman gelecek diye müşteri hizmetleriyle görüştüm. Ek kart çıkarmaya 15 tl chip para veriyoruz 5 adet çıkarabiliyorsunuz dedi. Free kartım da olduğu için ona bağlı 5 adet ek kart başvurusu yaptım haziran ayında 75 tl chip para yatacak. Daha önce söylendi mi bilmiyorum bilmeyen varsa Free kartı olanlar arayıp ek kart çıkarıp chip para alabilir

• V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Oha be haji 5 ek kart nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Beyler biraz önce kart aidatı ne zaman gelecek diye müşteri hizmetleriyle görüştüm. Ek kart çıkarmaya 15 tl chip para veriyoruz 5 adet çıkarabiliyorsunuz dedi. Free kartım da olduğu için ona bağlı 5 adet ek kart başvurusu yaptım haziran ayında 75 tl chip para yatacak. Daha önce söylendi mi bilmiyorum bilmeyen varsa Free kartı olanlar arayıp ek kart çıkarıp chip para alabilir
    bölüme layık bir üyesiniz
    Ek kartları 6 ay kapatmama taahhütü vs yok değil mi

Musteri hizmetlerini aradimdi bisey sormak icin

Ek kart basina 15chip puan veriyoruz dedi baya israr etti sizide faydalandiralim diye

Ama ek kart cikartilacak kisinin adresini TC sini cep numarasini herseyini istiyorlar sikildim telefonu kapatmak durumunda kaldim suratina

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Hocam 75 tl puan az mi Puanları aldıktan sonra kırar atarım

• Arkadaşlar Akbank çip para puanlarını Migros ve Şok marketlerde puan yok olarak görmüyor. Ama webden baktığımda görünüyor. Ne tavsiye edersiniz ?
  • Aynen hocam ölücülük kanımıza işledi yalnız ilk başta mevzuya uyanamadım. Benim limit 750 tl ilk çıkardığım karta 500 tl limit olsun dedim sonra ek kartların toplamı limiti geçmeyeceği aklıma geldi diğer kartlara 50 tl limit yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

Musteri hizmetlerini aradimdi bisey sormak icin

Ek kart basina 15chip puan veriyoruz dedi baya israr etti sizide faydalandiralim diye

Ama ek kart cikartilacak kisinin adresini TC sini cep numarasini herseyini istiyorlar sikildim telefonu kapatmak durumunda kaldim suratina
    Hocam banada sordu TClerini bilmiyorum dedim doğum tarihleri ve cep numaralarıyla işlem yaptı yalnız bu aileden olanlar için geçerli anne, baba, kardeş gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Ek kartları 6 ay kapatmama taahhütü vs yok değil mi
    Onu sormadım hocam. Belki ilerde kapatın deyince de puan alırız belli olmaz Free kartınız yoksa çıkarmayın kart aidatı çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Arkadaşlar Akbank çip para puanlarını Migros ve Şok marketlerde puan yok olarak görmüyor. Ama webden baktığımda görünüyor. Ne tavsiye edersiniz ?
    Kartla 5-10 tl lik birşey al. Görünüyor o zaman. Ya da happycenter market varsa orası da anında görüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.