Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cgr44 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
27.966
Cevap
1.063
Favori
2.893.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine GG de veya N11 de veya HB de kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar BP kampanyası için dün akşam ve gece 00:40 da 2 kere yakıt aldım. 2. Aldığımı yeni güne saymadı ve harcama sayısı artmadı. Bilgisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helluri -- 12 Nisan 2018; 9:20:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: betim

Bende de tersi oldu enpara reddetti akbank verdi.

Alıntıları Göster
    Axess beni delirtti,iki aydır bir kartı veremediler..karta başvurdum şubeye yolladılar,kimlik falan güncelle diye,gittik bir saat,50 tane imza,belge tarama vs...neyse limit onaylandı bu seferde diğer kart limitlerini düşür dediler,6 bin lira limit düşürdüm bu sefer de reddettiler,iki ay beklediğine mi yanarsın yok yere giden 6 bin limite mi...yazıklar olsun akbanka,daha da işim olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 12 Nisan 2018; 15:35:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: crt_

Bu mesaj silindi.
    altungold var. Kesene göre de de alıp satabilirsiniz. 2 3 lira zararlı kapatırsınız
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt
    n11 gittigidiyor geçmedi puanlar hocam
  • crt_ C kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyordan iki ay önce almıştım. Çok abuk sabuk prosedürler var. Chip paralar bazısında mobil uygulamada kullanılmıyor bazısında taksit yaparsan kullanılmıyor o yüzden bir kaç farklı yol denemekte fayda var. Mesela GittiGidiyor sitesinde kullanılan ödenecek tutar chip paradan fazla olmalı ve taksit yapılmamalı. Ben deneme yanılma yöntemiyle öyle çözmüştüm. Şuan değişmiş de olabilir.

• arkadaşlar "Axessleyenlere özel faizsiz/ücretsiz 3 taksit!" kampanyası var. gittigidiyor dan telefon alsam olur mu acaba taksitlendirme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pc.programcı

arkadaşlar "Axessleyenlere özel faizsiz/ücretsiz 3 taksit!" kampanyası var. gittigidiyor dan telefon alsam olur mu acaba taksitlendirme
    olur hocam
  • Akaryakıt-Market 10 tl chip yuklendi. 10 gun sure diyorlar 3-4 gunde chip parayi siliyorlar. Musteri Hizmetlerine baglanamadim. Nasil baglanabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: iolp2018

Akaryakıt-Market 10 tl chip yuklendi. 10 gun sure diyorlar 3-4 gunde chip parayi siliyorlar. Musteri Hizmetlerine baglanamadim. Nasil baglanabilirim?
    Axess mobil uygulamasında müşteri hizmetleri ile yazışabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Pc.programcı

arkadaşlar "Axessleyenlere özel faizsiz/ücretsiz 3 taksit!" kampanyası var. gittigidiyor dan telefon alsam olur mu acaba taksitlendirme
    telefonda olmaz kesınlıkle...
  • bayar28 kullanıcısına yanıt
    Nasıl anlayacak ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Axess mobil uygulamasında müşteri hizmetleri ile yazışabilirsin

Alıntıları Göster
    Emin misin 10 gun dolmadigina? Belki daha once kazandigin puandir her seferinde 10 ar yukluyorlar

• Pc.programcı kullanıcısına yanıt
    bence 3 taksit olur niye derseniz babamin garanti flexi kartina aylik en yuksek harcamasini 3 e vade farksiz bolme ozelligi vardi ve gittigidiyordan telefon aldik ekstre kesilince 3 e bolmustu yani anlamiyorlar sahsen bende telefon alsam mi diye dusunuyorum.

• samil422 S kullanıcısına yanıt
    Evet su an öyle bir kampanyası var kartın. Link aşağıda
    https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/8191/axessleyenlere-ozel-faizsizucretsiz-3-taksit

• Pc.programcı kullanıcısına yanıt
    faturadan anlarlar daha evelden bende sızın gıbı dusunmusdum mus tem aradım kesınlıkle olmaz dedı..
    Faturayı nerden görecek banka ki? Ben alışverişi yapar yapmaz böleceğim taksite.

• quote:

Orijinalden alıntı: iolp2018

Akaryakıt-Market 10 tl chip yuklendi. 10 gun sure diyorlar 3-4 gunde chip parayi siliyorlar. Musteri Hizmetlerine baglanamadim. Nasil baglanabilirim?
    Arkadaşlar müşteri hizmetlerine bağlanmanın en kısa yolu şöyle;

Akbank direkt mobil e giriş yapın

Sağ üstte 4 kutucuk var ona tıklayın, sağdan menü geliyor

Telefon işaretine tıklayın ve arama yapın

Bu yöntem ile özen bir numara ile direk olarak müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz, hiç tuşlama vs yapmadan direk bağlantı yani

Ben ne zaman arasam hemen karşıma biri çıkıyor bekleme süresi yok denecek kadar az yani

3 taksite bölüyor kampanyaya katılınca denendi defalarca boşuna uzamasın
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    uzattıgımız yok ..bolunuyorsa sorun yok ..aldıkdan sonra burayada yazsın netıceyı bızde bılelım..
  • 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.