Şimdi Ara

AXESS GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) MAYIS 2020 GÜNCELLENİYOR

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: earthwat , Limon Ağacı Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (4 Mobil) - 5 Masaüstü6 Mobil
12.427
Cevap
545
Favori
1.146.457
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> AXESS GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) MAYIS 2020 GÜNCELLENİYOR
Giriş
    140 Mesaj

Aynen hocam dediğiniz gibi eskisini aldım tam ekstre kesildi ödedim yenisini aldım sonra 4 gün geçmiş eskisinin iadesi yatmış ama sonuçta bu benim elimde olan bir sey değil ayrıca iade gelen 4150 yeni aldığım 4450 yine eksiye geçmiyor ve saçmalık 10 lira için iki kere kayıt açtırıyorlar verin 10 lirayı tekrar geçin valla sinir harbine girdim alsınlar 1000 lira isterlerse şöyle müşteri memnuniyetini hiçe sayıyorlar ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bdurmus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen yani sistem cidden cok kotu ayarlanmis. İadelerde problem oluyor bu sekilde. Dikkat etmek lazim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    grkcm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    140 Mesaj
    Allahtan verilen söz büyük bir meblağ falan değil şu harcama sözünün son ayı da geçsin kapatın diyeceğim iyi bir chippara teklif etmezlerse bu arada bilgi için sağolun siz anlatınca anlayabildim neyden kaynaklandığını

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sanal kartinda dahil edilmesi lazim sonucta asil karta yansiyor ucret.

|
    |
    Kampanyaavcı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    900 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: grkcm

Geçenlerde bir mesaj geldi harcama bakiyeniz -3700 küsür 5 gün içinde 3700,60 harcama yapmanız gerekiyor vs baktım 0.60 kuruşluk bir fark var. 0,60 kuruş harcama sözümle alakalı olduğunu anladım. Zaten her ay 2000 liradan asağı ekstrem olmuyor. Mh aradım canlı destekten yazdım sorun yok fazlasıyla harcamışsınız dediler geçen bir baktım 10 lira chipparamı almışlar harcama sözünü yerine getirmedim diye😀😀😀 canlı destege bağlandım siz şaka mısınız dedim kayıt oluşturdular mail gelmiş harcama sözünü yerine getirmediğiniz anlaşılmıştır diye sinirden ağlayacaktım. Twitterdan esip gürledim telefon istediler ne arayan var ne soran. O ay sadece amazondan tel alıp iade etmistim ama daha sonra hepsiburadadan 300 lira daha fazlasına bir tel aldım yani eksiye düşme durumu yok. Mart ekstrem 5500 lira nisan 1200 lira adamlar 60 kuruş harcamadın diyor. Bu 10 lirayı bir iki güne iade etmezse milyonda chippara verse kapatacağım resmen gasp bu. Edit cevap geldi 12 nisan 12 mayıs arasında yaptığım harcama gelen iade kadar yokmus😀😀😀 iyi de ben mayıs ekstresi içinde 300 lira daha fazla verip telefon almışım iade bedelini geçmişim 12 mayısta degilde 14 mayista aldıysam harcamamış mı oluyorum ki benim hesap kesimim 8 mayıs ekside olsam ekstremde ekside olmalıydı
    10 lirana cökmüs hemen kapat

• Teğmen
    140 Mesaj

Mesele 10 lira değil saçmalık sonrasında uğraştırılmak vs yoksa kapatsam kart aidatı şu bu 20 katı ödeyeceğim ama umrumda değil

|
    |
    Focusstayling kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu kampanya bende akbank mobilde ve axess mobilde görünmüyor nasıl yararlanabilirim ?

|
    |
    GangstaBop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana mesaj ile iletildi.

|
    |
    Federico26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ne yaptın bı blof bıraz daha tırtıklayabıldın mı puan
    |
    |
    bdurmus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok ya 45tl yi aldim baskada bisi yapmadim. Bakalim yarin yapistiracaklar aidati onu bekliyorum. Belki yalandan bi arar ben kapatcak derim 😀

|
    |
    gs190505 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6189 Mesaj
    Bilgilendirme: Tekzenden aidatsız olan Free kartla 1300 TL alışverişe +2 taksit için 3,20 TL masraf aldı, 10 TL puan verdi. İnternet alışverişinden (sanırım kişiye özel) 30 TL daha puan verdi.

Eleştirdiğim ise kampanyalarının takibinin zor olması.Kampanyanın bir yerinde "bu kampanyadan mesaj gelen müşteriler yararlanır" yazması kafa karıştırıcı. Mesaj geliyor, kampanyalara katılmak için tıklayın yazıyor ama ilgili kampanyaya ulaşılamıyor. Mobilde kampanya sayfası daha sade, açık ve anlaşılır olmalı; kafa karıştırıcı olmamalıdır. Kampanyalar market vb. şeklinde ayrılmadan sıralanırsa takibi kolaylaşır.

Katılınan kampanyaların tamamı profil adı altında değil de, diğer bankalarda olduğu gibi "katıldıklarım" başlığı altında ayrı olarak verilirse takibi daha kolay olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydoğan* -- 24 Mayıs 2020; 9:41:55 >
    |
    |

Garanti bankası 2. ekstrede yıllık ücreti geçiriyor.

|
    |
    DarthWorm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bende platinum kart var. Kart aidatı ödemek istemiyorum. Axess free'ye geçsem bi şey fark eder mi? Kampanyalar ikisine de gelmiyor mu sonuçta? Ne farkı var bu kartların? Mesela gold ve platinum un özelliklerine baktım vale hizmeti farkı var sadece. O da önemli bi şey değil benim için.
    |
    |
    Akbank mobilde size özel diye kampanya çıktı 6 ay boyunca aylık minimum 0.30 TL lik 1 işleme 30 TL çip para diye kampanya şartlarını oku deyip kampanya katıl dedim kampanyaya 4442525 i arayarak hemen katılabilirsiniz dedi aradım müşteri hizmetlerini siz bu kampanyaya dahil müşteri değilsiniz dedi ağam eğlenir benimle dalga geçiyorlar şikayet oluşturdum.
    https://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/4861/chip-para-sevenlere-aninda-30-tl-chip-para

|
    |
    Arkadaşlar bu chip paraların son harcama tarihi falan var mı? 2 ayda 100 TL den fazla chip para kazandım ancak hiçbir kampanya şartında şu tarihte silinecek falan yazmıyordu akbank da yeniyim bu puanların kullanım tarihi falan var mı? Kartı alalı 2 ay oldu dün aradılar kredi kartı sözleşmenizde eksik imza var tekrar imza atmazsanız kapanır dediler bende onca sayfa imza attım 2 kez kontrol ettik eksik imza falan olamaz atmıyorum dedim. Muhtemelen sözleşmeyi kaybettiler kapanacağına dair sms falan da gelmedi daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu?

Axess'te puanlar silinmiyor

|
    |
    Averell Dalton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DarthWorm

platinum kartıma henüz 2 aylık 189 lira aidatı geçirmişler yaptıkları hiç hoş değil...garanti bankası 1.yılın sonunda alıyor
    Hos olup olmicak durum yok. Akbank herzaman yeni kartta 2.ayda kesiyor bunda sascak etcek bisi yok

|
    |
  • Yüzbaşı
    900 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Arkadaşlar bu chip paraların son harcama tarihi falan var mı? 2 ayda 100 TL den fazla chip para kazandım ancak hiçbir kampanya şartında şu tarihte silinecek falan yazmıyordu akbank da yeniyim bu puanların kullanım tarihi falan var mı? Kartı alalı 2 ay oldu dün aradılar kredi kartı sözleşmenizde eksik imza var tekrar imza atmazsanız kapanır dediler bende onca sayfa imza attım 2 kez kontrol ettik eksik imza falan olamaz atmıyorum dedim. Muhtemelen sözleşmeyi kaybettiler kapanacağına dair sms falan da gelmedi daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu?
    Sozlesme eksikse cat diye kapanir

|
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.