Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (6. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 16 Misafir (3 Mobil) - 16 Masaüstü7 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
27.976
Cevap
1.063
Favori
2.894.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: afutku

quote:

Orijinalden alıntı: Excaliburr

quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

Uzun numara neydi arkadaşım ben de deniycem de bi

0532 752 45 66

kazan dedım gnderdım hıç bıplemedı

Bana da gelmedi
  • kisiye ozel galiba. bende de tinmadi
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

kisiye ozel galiba. bende de tinmadi

Öğlen attığım mesaja şimdi cevap geldi, bilgilendirme sms ve maili gelenler yararlanabilirmiş
  • Kazandan yanit geldi sadece sms ile bilgilendirilen kullanicilar icinmis
  • quote:

quote:

quote:

0532 752 45 66

Donus mesajı hemen gelmiyor. Bende sabah atmistim akşam onay mesajı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

quote:

quote:

quote:

0532 752 45 66

Donus mesajı hemen gelmiyor. Bende sabah atmistim akşam onay mesajı geldi.

Simdi gelsi iyi oldu bu,axesten 50neodan50 bu ay keyifler tıkır,otomatik odemedende 100 tl aldim,

• akbankın kafa zehir üç kağıtçı,Resmen rezillik,
    100 tl aldın ama 100 tl kar etmedin işte,6 fatura talimatı için ayrı ayrı 60 kuruş kesilecek 3.6tl ediyor 12x3.6 = 43.2tl zaten tahsil ediyorlar
    Eğer talimat iptal edecek veya abonelik iptal edecek veya taşınacak olursanız verdiklerini size extreye yansıtıyorlar
    Akbank;Beyin bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnizkimse -- 20 Ağustos 2014; 23:00:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizkimse

akbankın kafa zehir üç kağıtçı,Resmen rezillik,
    100 tl aldın ama 100 tl kar etmedin işte,6 fatura talimatı için ayrı ayrı 60 kuruş kesilecek 3.6tl ediyor 12x3.6 = 43.2tl zaten tahsil ediyorlar
    Eğer talimat iptal edecek veya abonelik iptal edecek veya taşınacak olursanız verdiklerini size extreye yansıtıyorlar
    Akbank;Beyin bedava

akbank çakalsa bızde kurtuz evvallah,musterı hızmetlerı yüzde elli opsıyonunu kullandı 20 tl yansıycak dedı ben pekı dedım,80 tl karım var zaten olan seydı baska bankada duruyordu durup dururken 80 tl kar ettım 6 aylık cep telefonu faturam bedavaya geldı daha ne ıstıyeyım,akbankın en cok sevdıgım huyu her sene duzenlı kart ucretı yansıtırar bende arayıp ıptal ettırırım bır türlü müşteri profılını tanıyaamayan bır banka benım ıcın sagılcak inek misali

• quote:

quote:

Akbank;Beyin bedava

akbank çakalsa bızde kurtuz evvallah,musterı hızmetlerı yüzde elli opsıyonunu kullandı 20 tl yansıycak dedı ben pekı dedım,80 tl karım var zaten olan seydı baska bankada duruyordu durup dururken 80 tl kar ettım 6 aylık cep telefonu faturam bedavaya geldı daha ne ıstıyeyım,akbankın en cok sevdıgım huyu her sene duzenlı kart ucretı yansıtırar bende arayıp ıptal ettırırım bır türlü müşteri profılını tanıyaamayan bır banka benım ıcın sagılcak inek misali

Ykb den kesintisiz 5 adet faturaya 100 tl aliyorum hatta buraz daha fazla. akbank da candir ama

• quote:

Orijinalden alıntı: renklinot

quote:

quote:

Akbank;Beyin bedava

Ykb den kesintisiz 5 adet faturaya 100 tl aliyorum hatta buraz daha fazla. akbank da candir ama

Alıntıları Göster
    Siz hala Adana-Kayseri Bankası mı kullanıyorsunuz.. Sizin Eserinizden ESER kalmamış..geçin lo geçin..

• quote:

Orijinalden alıntı: ank-ism

Siz hala Adana-Kayseri Bankası mı kullanıyorsunuz.. Sizin Eserinizden ESER kalmamış..geçin lo geçin..

Alıntıları Göster
    bugun vakıftan geldıler kredı kartı verelım dedıle dedım 2 tane axess ve yapıkkredı world var dedım gectım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yrs123

bugun vakıftan geldıler kredı kartı verelım dedıle dedım 2 tane axess ve yapıkkredı world var dedım gectım

Alıntıları Göster
    Fish kredi kartı ve söz konusu kart programı 31 Aralık 2014 tarihinde sona erecektir.
    Bu nedenle, Fish'inizin yerine geçmek üzere, Axess ürünümüz basılarak en kısa sürede adresinize ulaştırılacaktır.

Axess'e yeni bir özellik olarak çekiliş programı eklenmiştir. Artık çekiliş programına Axess'inizi kullanarak katılabilirsiniz. Üstelik ilk yıl Axess'iniz için kart ücreti ödemezsiniz.

Bilmeniz Gerekenler;
    •Fish'inizdeki borç bakiyeniz, ileri vadeli taksitleriniz, bugüne kadar kazandığınız çekiliş haklarınız ve
    chip-paralarınız yeni Axess'inize transfer edilecektir. Hesap kesim tarihiniz aynı kalacaktır.
    •Fish'iniz ile bankamıza vermiş olduğunuz düzenli ödeme talimatlarınız (fatura, sigorta v.b) varsa Axess ile aynen devam edecektir. Fish'inize bağlı ve Akbank dışındaki kurumlara vermiş olduğunuz düzenli ödeme talimatınız varsa yeni Axess'inize bağlanabilmesi için lütfen ilgili kurumlara bilgi vermeyi unutmayınız.
    •Çekiliş özelliğine sahip Axess'inizi teslim alıp, ilk kullanımınızı takiben Fish'iniz kullanıma kapatılacaktır.
    •Axess'inizi teslim almamanız durumunda, 31 Aralık 2014 tarihinden itibaren Fish'iniz kullanıma kapatılacaktır.
    •Ek kartınız varsa en kısa sürede adresinize ulaştırılacaktır.

Çekiliş özellikli Axess dünyasına hoşgeldiniz!

fishcard bitmiş beyler Akbank feda dedi anlaşılan küçülmeye gittiler eskiden 10larca hediye veren banka artık sadece ayda 1 araba veriyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: sicco

Fish kredi kartı ve söz konusu kart programı 31 Aralık 2014 tarihinde sona erecektir.
    Bu nedenle, Fish'inizin yerine geçmek üzere, Axess ürünümüz basılarak en kısa sürede adresinize ulaştırılacaktır.

Axess'e yeni bir özellik olarak çekiliş programı eklenmiştir. Artık çekiliş programına Axess'inizi kullanarak katılabilirsiniz. Üstelik ilk yıl Axess'iniz için kart ücreti ödemezsiniz.

Bilmeniz Gerekenler;
    •Fish'inizdeki borç bakiyeniz, ileri vadeli taksitleriniz, bugüne kadar kazandığınız çekiliş haklarınız ve
    chip-paralarınız yeni Axess'inize transfer edilecektir. Hesap kesim tarihiniz aynı kalacaktır.
    •Fish'iniz ile bankamıza vermiş olduğunuz düzenli ödeme talimatlarınız (fatura, sigorta v.b) varsa Axess ile aynen devam edecektir. Fish'inize bağlı ve Akbank dışındaki kurumlara vermiş olduğunuz düzenli ödeme talimatınız varsa yeni Axess'inize bağlanabilmesi için lütfen ilgili kurumlara bilgi vermeyi unutmayınız.
    •Çekiliş özelliğine sahip Axess'inizi teslim alıp, ilk kullanımınızı takiben Fish'iniz kullanıma kapatılacaktır.
    •Axess'inizi teslim almamanız durumunda, 31 Aralık 2014 tarihinden itibaren Fish'iniz kullanıma kapatılacaktır.

fishcard bitmiş beyler Akbank feda dedi anlaşılan küçülmeye gittiler eskiden 10larca hediye veren banka artık sadece ayda 1 araba veriyo.

Alıntıları Göster
    75 tl harcamaya 25 tl kampanyası banada geldi kişiye özelmiş kartı uzun süredir kullanmıyordum...

• Bana henüz gelmedi
  • Neo kampanyaları ile BP den 4 x 100 TL yakıta toplamda 70 TL alınabiliyor. Yakıt kampanyası arayanlar değerlendirebilir.
  • Arkadaslar bu wings deki millerle baskasinin adina bilet alabiliyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

Arkadaslar bu wings deki millerle baskasinin adina bilet alabiliyormuyuz

Evet alabilirsiniz. Ben almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elegance_84

quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

Arkadaslar bu wings deki millerle baskasinin adina bilet alabiliyormuyuz

Evet alabilirsiniz. Ben almıştım.

Tesekkur ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Hatlarında sms paketi olan Avea ve Vodafone kullanıcıları, Akbank kampanyalarına kayıt için SMS gönderirken 4566'yı kullanmayın.

05327524566 numarasına gönderdiğiniz tüm sms'ler geçerli sayılacak ve sms paketlerinizden düşecektir.

(Turkcell hariç)

Kolay Gelsin

Hocam doğru mu bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicco

Bilmeniz Gerekenler;

Banada 3 gün önce aynı mail geldi. Fish card ım axess e dönüşecekmiş. Hatta bugün aynı bilgi postayla da geldi. Sizde Fish kullanıcısı mısınız? Internet şubesine bakıyorum hala Fish görünüyor. Sizde durum nedir?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.