Şimdi Ara

AXESS GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) MAYIS 2020 GÜNCELLENİYOR

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
12.528
Cevap
545
Favori
1.161.767
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> AXESS GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) MAYIS 2020 GÜNCELLENİYOR
Giriş
    883 Mesaj
    trendyolda az önce son işlemi tamamladım giyim konusunda sorun yok chip yattı. sorun yaşayan arkadaşa özel bir durum olabilir ya da bir alt satırdaki durum olabilir :)

bu arada e-tuğrul maximum posu giyim olarak geçiyor. 2 kişi burada işlem yapmış ve chip paraları yatmış. burada birileri var kampanyadan sadece kendileri yararlanmak, olayın patlamaması için yalan söylüyorlar.
    ben o bankalarda hesaplarım olmadığı için trendyolda tamamladım işlemlerimi. maliyet soran arkadaşlar var o konu hakkında bir daha açıklama yapayım;

(https://www.trendyol.com/tugrul-kuyumculuk/1-gr-24-ayar-iar-kulce-altin-g000041-p-6040967 )
    ben aldığımda en ucuz bu idi. iar olmasına özen gösterdim birisi ahlatçıdan alıp 1 gram altınının 0.99'dan sayıldığını belirtmişti ve akbank da iar eksperleriyle çalıştığı için iar aldım.

trendyol giyim
    309x7= 2163 lira
    7,83 gram altın tanesi 275 liraya geldi

eptt elektronik (https://www.epttavm.com/item/68498886_3-adet-1-gr-24-ayar-gram-altin )
    buradan 3 kere işlem yaptım toplam 2635 ödedim. 878 civarıydı ben aldığımda.
    gram altınların en ucuzunu bulun onu alın. akbanka yatırıp bozduracaksanız iar olmasına dikkat edin.

2635 TL eptt (9,85 gram)
    2163 TL trendyol (7,83 gram)
    4798 TL toplam harcamam (17,68 gram toplam)

4792/17,68= gram başına 271,38 lira maliyet. şu an gram altın 293 liraya dayandı. bankaya bunu en kötü 291'den satarız.
    gram başına 20 küsür lira kar var. 20x17,68=353 küsür lira kar. gramı trendyolda 302 iken alsaydım iyiydi. neyse ki bu hali bile çok güzel.

0,85 ve 0,83 gram altını gelen 250'şer chip parayla altungolddan aldım. Markette vs harcamak daha mantıklı eğer imkanınız varsa.

bana yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler, bu mesajla birilerini kızdırırken birilerine de yardımcı olmuş olacağım.

• Onbaşı
    20 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan441907

Ben de kapatmayı düşünüyordum, son bir yılbaşını bekleyeyim dedim. Güzel kampanyalar vardı geçen ay, onları kullandım. Ama şimdi üniversiteli kampanyası devam etmiyor, kazandığım puanları harcadığım gibi kapatacağım ben de.
    Üniversite kampanyalarının devamı için hep beraber Akbank'a mesaj falan mı atsak

Orijinalden alıntı: doc.dr

Hocam bugün aytemiz kart aldım. Fakat istasyondaki görevli kredi kartı ile uygulama üzerinden para yükleyebilirsiniz dedi. Böyle yükleyince axess kampanyasına sayılıyor mu?
    Bkmexpress üzerinden yapınca işliyor. Denendi
    |
    |

Peki bkmexpress ile Nasıl alınıyor hocam? Daha önce hiç yapmadım çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: alperkaya90

Hocam süpersin 👏🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    twitter kullanan insan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    912 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kartel1

Merhaba arkadaşlar bu kredi kartı ile otomatik ödeme kampanyasına katılırsak ödenen faturalar için herhangi bir komisyon alınıyor mu?
    Bilen yok mu arkadaşlar?

Orijinalden alıntı: kartel1

Bilen yok mu arkadaşlar?

Alıntıları Göster
    Bende merak ettim bu soruyu arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: twitter kullanan insan

trendyolda az önce son işlemi tamamladım giyim konusunda sorun yok chip yattı. sorun yaşayan arkadaşa özel bir durum olabilir ya da bir alt satırdaki durum olabilir :)

bu arada e-tuğrul maximum posu giyim olarak geçiyor. 2 kişi burada işlem yapmış ve chip paraları yatmış. burada birileri var kampanyadan sadece kendileri yararlanmak, olayın patlamaması için yalan söylüyorlar.
    ben o bankalarda hesaplarım olmadığı için trendyolda tamamladım işlemlerimi. maliyet soran arkadaşlar var o konu hakkında bir daha açıklama yapayım;

(https://www.trendyol.com/tugrul-kuyumculuk/1-gr-24-ayar-iar-kulce-altin-g000041-p-6040967 )
    ben aldığımda en ucuz bu idi. iar olmasına özen gösterdim birisi ahlatçıdan alıp 1 gram altınının 0.99'dan sayıldığını belirtmişti ve akbank da iar eksperleriyle çalıştığı için iar aldım.

trendyol giyim
    309x7= 2163 lira
    7,83 gram altın tanesi 275 liraya geldi

eptt elektronik (https://www.epttavm.com/item/68498886_3-adet-1-gr-24-ayar-gram-altin )
    buradan 3 kere işlem yaptım toplam 2635 ödedim. 878 civarıydı ben aldığımda.
    gram altınların en ucuzunu bulun onu alın. akbanka yatırıp bozduracaksanız iar olmasına dikkat edin.

2635 TL eptt (9,85 gram)
    2163 TL trendyol (7,83 gram)
    4798 TL toplam harcamam (17,68 gram toplam)

4792/17,68= gram başına 271,38 lira maliyet. şu an gram altın 293 liraya dayandı. bankaya bunu en kötü 291'den satarız.
    gram başına 20 küsür lira kar var. 20x17,68=353 küsür lira kar. gramı trendyolda 302 iken alsaydım iyiydi. neyse ki bu hali bile çok güzel.

0,85 ve 0,83 gram altını gelen 250'şer chip parayla altungolddan aldım. Markette vs harcamak daha mantıklı eğer imkanınız varsa.

bana yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler, bu mesajla birilerini kızdırırken birilerine de yardımcı olmuş olacağım.
    böyle yapıp buralara yazdıkça bu tür kampanyalar bir daha gelmez. canı gönülden tebrik ediyorum

• Onbaşı
    20 Mesaj

Kampanya açıklamasında sorunuzun cevabı var arkadaşlar:

*Axess ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,6 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.
    https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/3614/araliktata-fatura-talimatlarina-200-tl-chip-para
    |
    |
    Bahsedilenler: kartel1 , kaiserx

Orijinalden alıntı: Mehmet Sırrı

böyle yapıp buralara yazdıkça bu tür kampanyalar bir daha gelmez. canı gönülden tebrik ediyorum

Alıntıları Göster

|
    |

• Er
    8 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Busras

Bu akbankın kuryesi hep kötü mü
    3 hafta önce onaylanan kart hala gelmedi yarın haftaya diye diye oyalıyorlar

|
    |

Orijinalden alıntı: Mehmet Sırrı

Alıntıları Göster
    boyle yazinca neoluyor ? duami aliyosun parami ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    174 Mesaj

Yazalım hocam

|
    |
    Burakbay7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Peki bkmexpress ile Nasıl alınıyor hocam? Daha önce hiç yapmadım çünkü.
    Bkmexpress e üye değilseniz üye olun. Axess kartınızı ekleyin.

Aytemiz mobil programını telefonunuza kurun. Uygulama içerisinden "Ödeme sistemleri" kısmında "Mobil Ödemeyi" yi seçin.

Yüklenecek bakiye tutarını yazın ( Axess için en az 150 TL ) . "Bakiye yükle" butonuna basın. Çıkan seçeneklerden "BKMexpress ile Öde" yi seçin.

Bkmexpress e giriş yapıp Axess i seçin. 3D güvenliği geçin.

İşlem tamamdır. Biraz ayrıntı vermeye çalıştım. Bilmeyen arkadaşlara yol göstermesini istedim. Güle güle harcayın.
    |
    |

Çok teşekkürler hocam.

|
    |

Hocam bütün işlemleri yaptım, en son bkm express giriş yapıp öde butonu geldiğinde 3D seçeneği çıkmıyor. Bundan dolayı banka işlemi reddediyor. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, 3D olmadığı için red oluyormuş. 3D Nasıl aktif edeceğiz?

|
    |

Hocam bütün işlemleri yaptım, en son bkm express giriş yapıp öde butonu geldiğinde 3D seçeneği çıkmıyor. Bundan dolayı banka işlemi reddediyor. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, 3D olmadığı için red oluyormuş. 3D Nasıl aktif edeceğiz?
    Ne yazık ki bilemiyorum hocam. Bkmexpress de 3D zorunlu olması lazım. İsterseniz bir de Bkmexpress i arayın.
    |
    |

Tamam hocam çok teşekkürler

|
    |
    merhaba arkadaslar kartı gecen sene almısdım 6 ay harcama sozune kart aidatini 12 ay ötelemişlerdi şubatta sürem dolacak galiba kart aidatindan kurtulmak icin kart bidaki ay kapattırım mi yada kart aidati kesildikden sonrami kapattırıp iade gelmesinimi beklemeliyim ?
    |
    |

Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.