Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: minmax , mahiraygun , mahiraygun , coolman33 , xlv Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü5 Mobil
5 sn
27.968
Cevap
1.063
Favori
2.893.649
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 6 otomatik ödeme talimatına 150₺ chip para bugün son gün. Kayıt olmamı tavsiye eder misiniz. Altı ay sonra çıkıp tekrar maaş aldığım bankaya verecem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanforum

Arkadaşlar 6 otomatik ödeme talimatına 150₺ chip para bugün son gün. Kayıt olmamı tavsiye eder misiniz. Altı ay sonra çıkıp tekrar maaş aldığım bankaya verecem.
    6 tanede cok deglmi

• Çok ama doğalgaz elektrik iki cep telefonu bir de internet var. 5 fatura var bende 5 faturayada 125 TL diye hatırlıyorum.
    Vermeyi düşünüyorum. Çok olmasının sıkıntısı var mi?
    Kampanyanın detaylarını şu an tam hatırlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanforum -- 31 Aralık 2019; 13:8:38 >
  • arkadaşlar bu otomatik ödeme talimatında telefonlar hariç komisyon alıyorlarmış. müşteri hizmetleriyle görüştüm şartnamede de mevcut zaten bilginize olsun.

ilgili madde:

Axess ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,6 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coyotosays

arkadaşlar bu otomatik ödeme talimatında telefonlar hariç komisyon alıyorlarmış. müşteri hizmetleriyle görüştüm şartnamede de mevcut zaten bilginize olsun.

ilgili madde:

Axess ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,6 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.
    MH'yi arayıp direkt Otomatik Ödeme Talimatı verebiliyor muyuz yoksa bankaya gitmek zorunda mıyız?
  • Müşteri hizmetleri kredi kartı limiti arttırmak için limitiniz yeterli değil, başka bankadan limit düşürün dedi.
    Üç gün önce Yapıkredi'den 2 bin TL kart ve müşteri limiti düşürdüm.
    Sabah "limitiniz dolu olduğu için yükseltilemiyor" şeklinde akbank'tan tekrar mesaj geldi...
    Oysa birkaç gün önce zaten düşürdüm.

Benzer durumu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

Müşteri hizmetleri kredi kartı limiti arttırmak için limitiniz yeterli değil, başka bankadan limit düşürün dedi.
    Sabah "limitiniz dolu olduğu için yükseltilemiyor" şeklinde akbank'tan tekrar mesaj geldi...

Tum kart limitlerinizin toplami aylik gelirinizin 4 katini gecemez. Bosuna dusurmussun.

• euc2007 E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler,
    ama bu düşürmeyi yaptıktan sonra genel toplam aylık gelirimin 4 katının altına düşmüş oldu.
    hala bankadan bu mesajın gelmesini anlayamadım. sistemde geçerli olması için belli bir süresi mi var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 31 Aralık 2019; 20:27:38 >
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Akbank da saçma bir uygulama var ama halen anlayamadım. Benim limit en son 8-9 sene önce güncellenmişti. Hatta o zamanlar limiti daha da yukarı çıkarmak istemişlerdi ancak ben kabul etmemiştim. Geçen o kadar zamana rağmen bugünlerde limiti güncelleyin diye kaç kere başvuruda bulunduysam 5 dk sonra cep telime ret cevabı geldi. İşin komedisi şimdiye kadar aksamış hiç bir borcum olmadığı gibi hepsini ekstre borcunu tamamını ödeyerek kapattım. Gelirim var. Teminatları deseniz ekrandan hem fon olarak hem de tapusal olarak herşekilde var. En sonunda sinirlenip direk bonusu aktif kullanmaya başlayacağım.
  • Hocam bugün aytemiz kart aldım. Fakat istasyondaki görevli kredi kartı ile uygulama üzerinden para yükleyebilirsiniz dedi. Böyle yükleyince axess kampanyasına sayılıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doc.dr

Hocam bugün aytemiz kart aldım. Fakat istasyondaki görevli kredi kartı ile uygulama üzerinden para yükleyebilirsiniz dedi. Böyle yükleyince axess kampanyasına sayılıyor mu?
    buyuk ihtimal.olur forumda yapanlar vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

Müşteri hizmetleri kredi kartı limiti arttırmak için limitiniz yeterli değil, başka bankadan limit düşürün dedi.

limit düşününce anında sisteme yansımaz 1 hafta aralıgında beklemeniz gerekir..

anlık diğer banka düstü diye diğer banka göremez bunu findex raporunuzdan görebiliyorsunuz toplam limitlerinizin haraketlerini,, banka kredi kac kez borc odemediginiz vs hersey orda var bankalarda ordan görüyor ama anlık değişen bişi değil değişicektir durum düzelir.

• İnşallah hocam çünkü kampanyayı 5 kez olarak yaptım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chip paralar silinmiyor deniyor ama benim 30tl chip param silindi. Haberiniz olsun, güvenmeyin Akbank reklamlarına.
    AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

• sormazsak olmaz,

5x150 - 125 tl chippara kendi kampanyam ile po 4x125 - 40 tl chippara birleşir mi?
  • The Islander kullanıcısına yanıt
    Ne zaman kazanmıştın peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

Chip paralar silinmiyor deniyor ama benim 30tl chip param silindi. Haberiniz olsun, güvenmeyin Akbank reklamlarına.
    hangi kampanyadan ne zaman kazanmıştınız? öyle birşey varsa hatadır banka düzeltir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

sormazsak olmaz,

5x150 - 125 tl chippara kendi kampanyam ile po 4x125 - 40 tl chippara birleşir mi?
    Evet denendi.
  • quote:

Chip paralar silinmiyor deniyor ama benim 30tl chip param silindi. Haberiniz olsun, güvenmeyin Akbank reklamlarına.
    Size Özel Hediye SMS'i ile gelen 30 TL ise o mesajda 01.01.2020'ye kadar kullanabilirsiniz diye belirtiyordu. Yine de bir yazın destek kısmına yardımcı olabilirler belki.

• quote:

Çok daha önceden kazandığın chipparadır.

Silinmiyor artık dedikten sonra kazandığım hiçbir chip silinmedi yılbaşında.

• 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.