Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: incebellicambardak , incebellicambardak Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil
5 sn
27.968
Cevap
1.063
Favori
2.893.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lcw mağazalarda da neo chip para kullanılıyor arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hafta süreli puanlarda örneğin 6 Ağustos'ta alışveriş yaptıysak "Puanları 13 Ağustos'a kadar kullanabilirsiniz" diye mesaj alıyoruz. Bu durumda 13 Ağustos da dahil oluyor mu, yoksa 12 Ağustos 23.59'dan sonra mı puan siliniyor? Her bankada durum farklı da o yüzden soruyorum. "Kampanyadan kazanılan chip-paralar kaz​anım anından itibaren 7 gün kullanılabilir." diye bir ibare var ama sistem hangi günü son gün olarak alıyor deneyerek öğrenen var mı diye öğrenmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 13 Ağustos 2014; 23:36:49 >
  • Akbanktan bana 75tl harca 25tl puan kazan şeklinde mesaj geldi, kişiye özel yazıyor. Sizede gelmiş olabilir bi kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Bir hafta süreli puanlarda örneğin 6 Ağustos'ta alışveriş yaptıysak "Puanları 13 Ağustos'a kadar kullanabilirsiniz" diye mesaj alıyoruz. Bu durumda 13 Ağustos da dahil oluyor mu, yoksa 12 Ağustos 23.59'dan sonra mı puan siliniyor? Her bankada durum farklı da o yüzden soruyorum. "Kampanyadan kazanılan chip-paralar kaz​anım anından itibaren 7 gün kullanılabilir." diye bir ibare var ama sistem hangi günü son gün olarak alıyor deneyerek öğrenen var mı diye öğrenmek istedim.

13 Ağustos 23:59'a kadar geçerlidir. Denenerek kontrol edilmiştir

• Dunn kredi icin aramışlar sasirdim valla ulan kactane mesaj attim bi bakmadiniz dedim,kredimi vereceksiniz bana siiiii dedim serefsizler...

• Arkadaşlar Neo Kart 100 TL'ye 10 TL kampanyası BKM Express ile de geçerli, az önce test edildi, onaylandı .
  • Arkadaslar bu wings black e nasil basvuru yapiliyor acaba nrmal var bnde black istiyorum

• Neodan fırsat 15-30 Ağustos arası Toplam harcamalarımız 300 TL ye ulaşınca 10 TL chip puan

Kişiye özel olabilir. Herhangi bir mesaj gönderin seçeneğide yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser-

Neodan fırsat 15-30 Ağustos arası Toplam harcamalarımız 300 TL ye ulaşınca 10 TL chip puan

Kişiye özel olabilir. Herhangi bir mesaj gönderin seçeneğide yok

Bana da geldi aynı mesaj ...

• quote:

Orijinalden alıntı: oraffiti

AGUSTOS KAMPANYALARI

Axess market ve akaryakıta 50 TL chip para hediye 7-31 Ağustos
    http://www.axess.com.tr/kampanya/akaryakit-ve-market-harcamaniza-50tlye-varan-chippara

AXESS’TEN BP’DE 4 KEZ 100 TL VE ÜZERİ AKARYAKIT ALIŞVERİŞİNE 30 TL AKARYAKIT VEYA OTOGAZ HEDİYE!
    http://www.axess.com.tr/kampanya/axesse-ozel-bpde-30-tl-yakit-firsati

Ağustos ayı sonuna kadar Akbank Direkt İnternet,www.akbank.com veyawww.axess.com.tr’ den Axess’e başvurun, 40 TL chip-para kazanın! Üstelik Axess'li olanlar her 10 TL'lik alışverişlerine bir BMW kazanma fırsatı yakalıyor!
    http://www.axess.com.tr/kampanya/axesscomtrden-axesse-basvuranlara-40-tl-chippara

www.hepsiburada.com'da 100 TL ye varan chip-para fırsatı!
    http://www.axess.com.tr/kampanya/axesse-ozel-100tlye-varan-chippara-firsati

Axess'ten ereyon.com.tr’de tek seferde yapacağınız 500-999 TL aralığındaki alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL chip-para ve vade farksız 9 taksit fırsatı!
    http://www.axess.com.tr/kampanya/axessten-ereyoncomtrde-100-tl-chippara

Akaryakıt ve Market Harcamalarınıza 2.500’e Varan Mil Puan
    http://www.wingscard.com.tr/wings-info/kampanyalar/kampanyalar/akaryakit-ve-market-harcamalariniza-2-500-e-varan-mil-puan

Wings Yurt dışında 3 taksit ayrıcalığı
    http://www.wingscard.com.tr/wings-info/kampanyalar/kampanyalar/yurt-disinda-3-taksit-ayricaligi

Arkadaşlar akbank genel kampanyaları güncellendi....

• quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Akbanktan bana 75tl harca 25tl puan kazan şeklinde mesaj geldi, kişiye özel yazıyor. Sizede gelmiş olabilir bi kontrol edin.

Çoktandır kullanmıyordum axessi, bana da geldi aynı mesaj... fatura ödesek de kabul olur değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

Arkadaslar bu wings black e nasil basvuru yapiliyor acaba nrmal var bnde black istiyorum

Kardes onun raconu su sekılde. Arıyosan akbank vıp musterı hızmetlerını. dıyosun ben senelerden berı wıngs kullanıyorum. artık wıngs black ıstıyorum dıyosun. onlarda maasını kontrol edıyor. 3000 tl maas alıyosan 3000*4 = 12000 yapar.ulasamassın. Cunku en az wıngs black ıcın lımıt 15000. 4000 maas alıyosan vede baska kredı kartın yoksa buyuk ıhtımal verırler dostum
  • Axess'inizle 18 Eylul'e kadar farkli gunlerde 50TL ve uzeri her harcamanizda 5TL toplam 50 TL chip-para kazanmak icin KAZAN yazin, 4566'ya gonderin.diye yeni bir kampanya msji geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: afutku

Axess'inizle 18 Eylul'e kadar farkli gunlerde 50TL ve uzeri her harcamanizda 5TL toplam 50 TL chip-para kazanmak icin KAZAN yazin, 4566'ya gonderin.diye yeni bir kampanya msji geldi

bana da aynı mesaj geldi internet harcamaları dahil mi acaba?
  • Bilmiyorumki,herhalde dahildir,açıklamayı bulmak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

quote:

Axess'inizle 18 Eylul'e kadar farkli gunlerde 50TL ve uzeri her harcamanizda 5TL toplam 50 TL chip-para kazanmak icin KAZAN yazin, 4566'ya gonderin.diye yeni bir kampanya msji geldi

bana da aynı mesaj geldi internet harcamaları dahil mi acaba?

şimdi denedim internet alışverişleri dahil 5 tl için sms mesajı geldi
  • quote:

Faturalı Avea hattımdan uzun numaraya yolladım ama herhangi bir mesaj gelmedi.Normalmidir bu yoksa artık uzun numara Avea'da çalışmıyor mu?
  • Excaliburr E kullanıcısına yanıt
    Uzun numara neydi arkadaşım ben de deniycem de bi

• quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

0532 752 45 66
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excaliburr

quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

0532 752 45 66

kazan dedım gnderdım hıç bıplemedı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.