Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mkaragul40 , mkaragul40 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.946
Cevap
1.064
Favori
2.890.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Endymion1961

arkadaşlar yeri değil ama buna benzer bir konu başka bir bölümde de göremedim. Axess kredi kartı limitim bana göre oldukça yüksek internetten sık sık alışeriş yapıyorum. Her alışveriş yaptığımda internet kullanımına açıp kapatıyorum.
    Olası bir dolandırıcılık durumunda akbank direktden internet alışverişine yurtdışı alışverişine ve oradaki diğer alışverişlere kapalı olmasına rağmen herhangi bir çekim yapılabilir mi acaba?
    Not:Geçen sene başıma böyle birşey gelmişti allahtan kredi kartı limiti 0 iken çekmeye çalışmışlar kim nereden bilgilerime ulaşmış bilmiyorum ama son zamanlarda böyle şeyler çok sık oluyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

bana oldu. sanal kartımla alışveriş yaptım çok şükür de öyle yırttım. beni bir numara aradı. kartla alışveriş yapmışınız falan sonradan defalarca denenmiş tarzında konuştu. kapatalım mı dedi kapatın dedim, he he deyip salladım. Sonra uygulamaya baktım cidden kapatılmış. arayan akbankmış. limitli kart numarasını vermemek gerekiyor, en iyisi sanal kart kullanmak. risk sıfıra iniyor

bu arada, bu ay hiç kampanya yapmıyor sanırım. yakıt + 100 tl chip para puan vs hiç biri yok.

axess kendine gel. sen devsin. hadi artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pc.programcı -- 1 Mart 2018; 11:0:1 >

• Axessleyenlere özel Kadınlar Günü Hediyesi!

1 – 11 Mart tarihleri arasında Axess Mobil'den kampanyaya kayıt olun, yurt içinde tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri giyim, aksesuar, ayakkabı, güzellik ve bakım harcamanızın %8’i kadar, en fazla 50TL chip-para kazanın!

Katılmak için Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayın!

Kampanya detayları:

1-11 Mart 2018 tarihleri arasında Axess Mobil’den kampanyaya kayıt olan müşterilerin yurt içinde tek seferde yapacakları giyim, aksesuar, ayakkabı, güzellik ve bakım sektörlerinde her 100 TL üzeri işlemlerine %8, toplamda 50 TL chip-para hediye edilecektir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri bu kampanya kapsamında tüm kartları ile en fazla 50 TL chip-para kazanabilir.

Hak edilen chip-paralar işlem anında harcamanın yapıldığı karta yüklenecektir.

Chip-paraların kullanım süresi 7 gündür.

İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.

Aynı gün, aynı işyerinden yapılacak 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Banka kartları ve bireysel Axess ve Wings kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.

Free kart, ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Axess Mobil’den kampanyaya kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya kapsamındaki sektörlerde internet üzerinden yapılan alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir.

Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FATURA ÖDEME için verilen talimatlarda komisyon kesiyormuydu akbank ?

Mart'ta fatura talimatlarına 100 TL chip-para!
    Axess ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızdan 100 TL’ ye varan chip-para kazanabilirsiniz!

Mart ayında verdiğiniz tüm yeni fatura talimatlarınız için, FATURAC yazıp 4566’ya gönderin, 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla fatura için tam 100 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın!

Talimatlarınızı Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.
  • Merhaba,
    Axess Kadınlar günü kampyasından dün alışveriş yaptım defacto.com.tr den chip para yüklendi.
    Bugün alışveriş yapıpda chip parası hemen yüklenen varmıdır ? Ben yaptım yüklenmedi ?
  • Bu ay akaryakıt kampanyası olmayacak sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pc.programcı

FATURA ÖDEME için verilen talimatlarda komisyon kesiyormuydu akbank ?

Mart'ta fatura talimatlarına 100 TL chip-para!
    Axess ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızdan 100 TL’ ye varan chip-para kazanabilirsiniz!

Mart ayında verdiğiniz tüm yeni fatura talimatlarınız için, FATURAC yazıp 4566’ya gönderin, 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla fatura için tam 100 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın!

Talimatlarınızı Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.

Kesiyor

Bu kampanya her sene çıkıyor

Bir seferinde aradım sadece tlf faturalarına kesilmiyor

Diğerlerine aylık kesiliyor. Yani alacağımız chip parayı her ay taksitle geri veriyoruz

• Free kart basvurdum, platınum geldi. Eger arayıp kart ücretınden dolayı ıptal ettirmeyi düşündüğümü söylesem , kartı kullanmadan chip para verirler mi? Ne önerirsiniz?

• arkadaş ben çözemedim bu bankayı,bir ay oldu free kartı basıp yollayamadılar neymiş diğer banka limitlerim yüksekmiş peki dedik 6 bin lira düşürdük diğer limitleri yine yüksek diyorlar,peki ne kadar düşürmem gerekir onu söyleyin diyorum onu da söyleyemiyorlar ,ee napayım ben arkadaş yani, şimdi sizden bir kart alacam diye diğer tüm kartları mı kapatayım nedir olay,ne boktan bankaymış ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 8 Mart 2018; 12:44:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • toplam limitiniz yani tüm bankalardaki kredi kartlarının limiti beyan ettiğin aylık gelirin 4 katını geçemez ona göre limini ti düşür veya beyan et.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyide hangi beyan ettiğim gelir bu,yani ne zaman beyan ettiğim şu en son başvurumda ki beyan ettiğim gelirin mi 4 katı yoksa? İşe bak durduk yere 6 bin limitten de olduk şu halde..

Ayrıca,hiçbir işe yaramayan o rezil 4 katı limit düzenlemesinden önce sahip olmuştum zaten bu limitlere,ifrit oluyom şunlara ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 8 Mart 2018; 16:16:25 >
  • en son kredi kartı başvurusu sırasında beyan ettiğin aylık şu kadar ücret alıyorum diyorsun ya işte 0.
    5000 lira gelirim var dedi isen toplam kartlarının limiti en fazla 20000 olabilir.

mevcut kartlarının limiti 20000 üzerinde ise yeni kredi kartı alabilmen için toplam limiti 20000 altına düşürmen gerekir.

• Hımm 19500 dü mevcut limit 6 bin düşürdüm şu an lakin son başvuruda gelir beyanını 3500 den yaptım o zaman kafa kafaya oldu desene şu an,ee şimdi arayıp geliri yükseltsek yemezler bu seferde..

Tekrar limit düşürsem bu seferde diğer kartların limiti çok düşmüş olacak..

• yerler merak etme...
    dene bir daha gelirini ona göre yaz en fazla isterse gelir belgesi ister ödemelerin düzenli ise onuda istemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

Hımm 19500 dü mevcut limit 6 bin düşürdüm şu an lakin son başvuruda gelir beyanını 3500 den yaptım o zaman kafa kafaya oldu desene şu an,ee şimdi arayıp geliri yükseltsek yemezler bu seferde..

Tekrar limit düşürsem bu seferde diğer kartların limiti çok düşmüş olacak..

mecbur kalmadıkça kart limitlerini düşürmeyin ben bonus kartı 50 binden 12 bine düşürdüm tekrar yükseltmek istedim red geldi yok yere başımıza iş aldık

• Anladım teşekkürler bu arada sistemde axess başvurum da gözüküyor,ben free için başvurdum sadece,axess istemedim o başvuruyu nasıl iptal ederim..

misafir çocuğu@haklısın aslında pisi pisine 6 bin limitten olduk

• Ben limiti artırınca 100 çip verdiler

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Hangi kart için hocam ?

• gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    Axess platinium. Limiti 30 yapın dedim, olmaz dediler, kapatın o zaman dedim, başka kartın limitini düşürün size yüzde 4 çip verelim dediler, o şekilde geldi

• Akaryakıt kampanyası var mı...?!?
    Edit: ek kart ile beraber 204 TL kart aidatını 6 ay kapatmama sözüne iade ettiler..
    Eylül de kartı kapatın diye 75 TL alabilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 11 Mart 2018; 20:6:16 >
  • Axess bayadır yok faturalar da harcama görünmeyecek

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.