Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (404. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 10 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü8 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
27.972
Cevap
1.063
Favori
2.893.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bazı kampanyalarda 2.99 ₺ katılım ücreti alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: bayar28

dun kart aıdatı yansıtmıslardı bu gun aradım hıc ugrasdırmadan 6 ay kapatmama sozune ıade ettıler...sevıyorum Akbank ı...

İade mi ettiler çip mi verdiler?

6 ay kalma sozune ıade ettıler..
  • Abi neye kime göre iade ediyorlar anlamadımki ?
  • Şikayetvar a yazmıştım 1 2 güne yıllık kart ücretini 95 tl iade ettiler bu yönetimi deneyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllik kart ucretini sizin karti kullanmaniza baz olrak islem aliyorlar. Gecikme borcu veya faiz falan alamdysa yani duzgun biriyseniz odemeniz falan tam zamanindaysa genelde iade etmezler. Akbank onceden herseye tamam derdi 2017 ve 2018 yillarinda karti cok kullanmayanlara acimiyor.Iyi ve gecmise yonelik biriyseniz kaybetmeme adina acik kalmasina veya chip para teklif ediyorlr.

Umarim yardimci olmstr

• arkadaşlar yeri değil ama buna benzer bir konu başka bir bölümde de göremedim. Axess kredi kartı limitim bana göre oldukça yüksek internetten sık sık alışeriş yapıyorum. Her alışveriş yaptığımda internet kullanımına açıp kapatıyorum.
    Olası bir dolandırıcılık durumunda akbank direktden internet alışverişine yurtdışı alışverişine ve oradaki diğer alışverişlere kapalı olmasına rağmen herhangi bir çekim yapılabilir mi acaba?
    Not:Geçen sene başıma böyle birşey gelmişti allahtan kredi kartı limiti 0 iken çekmeye çalışmışlar kim nereden bilgilerime ulaşmış bilmiyorum ama son zamanlarda böyle şeyler çok sık oluyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  • ben 2005 den berı yanlızca Akbankla calısdım otomatık odeme vadelı cok olmasada vadesız hesap emeklı maası herseyı bu bankaylan yaptım onu ıcındırkı M.Temcılcısınıne aıdatın ıade edılmesını ıstıyorum dedım bır bakalım dedı 6 ay kalma sozune ıade ettı ..

Anladıgım kadarıylan gecmıs senelerde her arayanınkını ıade edıyorlardı sımdı ıse belırlemıs oldukları musterılerınkını ıade edıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinsen06

Yıllik kart ucretini sizin karti kullanmaniza baz olrak islem aliyorlar. Gecikme borcu veya faiz falan alamdysa yani duzgun biriyseniz odemeniz falan tam zamanindaysa genelde iade etmezler. Akbank onceden herseye tamam derdi 2017 ve 2018 yillarinda karti cok kullanmayanlara acimiyor.Iyi ve gecmise yonelik biriyseniz kaybetmeme adina acik kalmasina veya chip para teklif ediyorlr.

Umarim yardimci olmstr

Bunları neye dayanarak söylüyorsunuz bilmiyorum ama üç ay kadar önce arkadaşım axess kart aldı iki ay sonra aidat yansıdı 80 tl chip para teklif etmişler kabul etmiş. Yani yeni müşteri olmasına faiz ödememesine rağmen teklifsiz kapatmadılar. Bu işin tiyo su nu gerçekten bize bu işte çalışanlar söyleyebilirler sanıyorum

• Akaryakit kampanyası neden gelmiyor yahu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endymion1961 E kullanıcısına yanıt
    alış verişi denerler ama son işlemde onay verilmiyor hata veriyor böyle yapmaya devam et bende öyle oldu çünkü :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

quote:

Yıllik kart ucretini sizin karti kullanmaniza baz olrak islem aliyorlar. Gecikme borcu veya faiz falan alamdysa yani duzgun biriyseniz odemeniz falan tam zamanindaysa genelde iade etmezler. Akbank onceden herseye tamam derdi 2017 ve 2018 yillarinda karti cok kullanmayanlara acimiyor.Iyi ve gecmise yonelik biriyseniz kaybetmeme adina acik kalmasina veya chip para teklif ediyorlr.

Umarim yardimci olmstr

Bunları neye dayanarak söylüyorsunuz bilmiyorum ama üç ay kadar önce arkadaşım axess kart aldı iki ay sonra aidat yansıdı 80 tl chip para teklif etmişler kabul etmiş. Yani yeni müşteri olmasına faiz ödememesine rağmen teklifsiz kapatmadılar. Bu işin tiyo su nu gerçekten bize bu işte çalışanlar söyleyebilirler sanıyorum

Akbank axess kredi karti benim babamin vr abimin kartlarina baz alarak söylüyorm yeterlimi ?

• Konuya burdan devam edin arkadaşlar..

mobile.donanimhaber.com/bankalarin-kart-aidatlarini-iade-teklifleri--106826633

Kampanya var diye giriyoruz..Hep aidat muhabbeti..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

quote:

Umarim yardimci olmstr

Akbank axess kredi karti benim babamin vr abimin kartlarina baz alarak söylüyorm yeterlimi ?

Sıkıyı gören yan çiziyor devam etmek niyetiniz varsa özelden yazabilirsiniz insanlar polemik e şahit olmak zorunda değil

• Axess de bu ay kampanya yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

Axess de bu ay kampanya yok mu

Bu ay bankalar kampanya yapmıyor buda rivrivci arkadaşlara kapak olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Akaryakit kampanyası neden gelmiyor yahu

Hala yok

• depo boşaldı bekliyoruz en geç yarın yakıt almam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

depo boşaldı bekliyoruz en geç yarın yakıt almam lazım

opet bekliyordum opet paraf kart kampanyası yaptı. axess nere ile yapacak acaba?
  • Axess yapmayacak galiba bu gun ayın 1i

• Axess boş geçti yine

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.