Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 26engin26 , 26engin26 , kraly61 , mahiraygun Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü5 Mobil
5 sn
27.955
Cevap
1.064
Favori
2.891.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mltya44

Hocam iade işi tüm bankalarda çok karışık 7 sene boyunca iade ettiler 8.sene etmediler ben de inatlaştım kartı da yapı kredideki hesabı da tamamen kapattım. Kart kapatmada sorun limiti de siliyorlar o yüzden mağdur oldum doğrusu önce kapatılacak kartın limitini düşürüp sonra kapatmakmış.

ben olsam bende kapatırdım ykb urunlerını onlar boyle yaptıktan sonra. lımıt dusurdukten sonra, kartı kapatmanın faydası nedır hocam ? anlayamadım.
  • Merhaba arkadaşlar axcess kredi kartı başvurusu yaptım gelecek dendi 10 gün oldu ses yok geçikme normal mi sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar kahve makinasindan bulan banada alabilir mi? Gorelim su forum kardesligini...

• quote:

Hocam iade işi tüm bankalarda çok karışık 7 sene boyunca iade ettiler 8.sene etmediler ben de inatlaştım kartı da yapı kredideki hesabı da tamamen kapattım. Kart kapatmada sorun limiti de siliyorlar o yüzden mağdur oldum doğrusu önce kapatılacak kartın limitini düşürüp sonra kapatmakmış.

Nası yani ben atıyorum 5 binlik kartı kapatırsam o 5 bini bir daha kullanamayacak mıyım? Çok saçma değil mi?

Onun bi süresi vardır illaki

• maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    Açıklarmısınız ? Ne makinası konuyla ne alakası var ?
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Hocam yasal düzenlemeden önce banka limiti kendisi belirliyordu sonra çıkan yasayla kişinin maaşına oranla bir ortak limit belirlendi ve bankalar istese de o limiti geçemiyor. Benim kapanan kartım yasadan önce alındığı için maaşımdan bağımsızdı ve limit sınırlamasından etkilenmemişti.Kartı kapatınca yasal limite takıldım. Kısaca bugün hepimizin maaşına oranla bir limiti var bu limiti ister 1 kartta kullan istersen 4 kartta toplam limit gelir artmadan değişmiyor.

• quote:

Hocam yasal düzenlemeden önce banka limiti kendisi belirliyordu sonra çıkan yasayla kişinin maaşına oranla bir ortak limit belirlendi ve bankalar istese de o limiti geçemiyor. Benim kapanan kartım yasadan önce alındığı için maaşımdan bağımsızdı ve limit sınırlamasından etkilenmemişti.Kartı kapatınca yasal limite takıldım. Kısaca bugün hepimizin maaşına oranla bir limiti var bu limiti ister 1 kartta kullan istersen 4 kartta toplam limit gelir artmadan değişmiyor.

Anladım hocam o şekildeyse tamam

Ama yasal hakkım varken de kapatınca yanıyorsa sıkıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

quote:

Anladım hocam o şekildeyse tamam

Ama yasal hakkım varken de kapatınca yanıyorsa sıkıntı

Aynen öyle. Maaşının 3 yada 4 katı olması lazım. Onun dışına çıkamıyolar.

Bende de daha önce bonus vardı maaştan bağımsız çok sağlam limiti vardı. Kapattım axesse geçtim şimdi şartlar dahilinde var.

Hatta axess arttırım yapmıyodu bile. Bonusu kapatıp borcunu ödedikçe limit açıldı.

• 2014 yılında uygulamaya konan yasadan önce benim kartların limiti toplam 50.000 civarı idi, şuan bir kartın limitini düşürüp başka bir karta başvurabiliyorum, yani 50.000 limitim halen duruyor...
  • arkadaslar esime dün neo kart cıkarttım hemen kartı almak istediğim için hazır isimsizlerden verdi burda sorun yok ancak neo kartımla gittigidiyordan alısveriş yapamıyorum ne bkm ne direk 3d ile olmadı sanal alsıverişlere kartınızı actırmanız gerekiyor mesajı geliyor müşteri hizmetlerini aradık güya actı ama yine aynı ne yapabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Merhaba arkadaşlar axcess kredi kartı başvurusu yaptım gelecek dendi 10 gün oldu ses yok geçikme normal mi sizce

Bilgisi olan yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: burak235

arkadaslar esime dün neo kart cıkarttım hemen kartı almak istediğim için hazır isimsizlerden verdi burda sorun yok ancak neo kartımla gittigidiyordan alısveriş yapamıyorum ne bkm ne direk 3d ile olmadı sanal alsıverişlere kartınızı actırmanız gerekiyor mesajı geliyor müşteri hizmetlerini aradık güya actı ama yine aynı ne yapabiliriz ?

Neo kartin alisveris limiti 1000 lira, onu yukseltin

• quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar axcess kredi kartı başvurusu yaptım gelecek dendi 10 gün oldu ses yok geçikme normal mi sizce

Bilgisi olan yok mu?

Musteri hizmetlerini ara, hangi kuryeye verdiklerini sor

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

2014 yılında uygulamaya konan yasadan önce benim kartların limiti toplam 50.000 civarı idi, şuan bir kartın limitini düşürüp başka bir karta başvurabiliyorum, yani 50.000 limitim halen duruyor...

Benim eski kartımın limiti kadar limit vermiyolar. Farklı işliyor demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

quote:

Bilgisi olan yok mu?

Musteri hizmetlerini ara, hangi kuryeye verdiklerini sor

Sorsada bişey değişmez ki. Hiçbi şekilde irtibat kuramıyosun. KuryeNet diye bi firma yapıyor bu işi ve beceriksizlikte üzerlerine tanımam.

Gidip alamıyosun. Onlarda getirmiyor. Adam gibi muhattap bulamıyosun.

Zamanında çok uğraşmıştım ama işe yaramıyor.

• Hocam biz kartı kapattık ve yasadan önceki limit silindi arkadaş ise limiti düşürüp başka karttan arttırım yapıyor. İkisi faklı şeyler en başta da dedim eğer ben limiti düşürüp kapatsaydim o limiti başka bir kartla sorunsuz kullanacaktım.

• piri.reis kullanıcısına yanıt
    hocam tsk ederim akbank müşteri hizmetlerinden bu işi daha iyi biliyorsunuz :)
  • piri.reis kullanıcısına yanıt
    Cevap için sağolun kart şimdi geldi bir sürü imza attırdılar birde böyle şeylerde hiç bilgim yok ilk defa aldım kredi kartı sözleşmeli diyor ne demek bu

• arkadaşlar ben öğrenciyim ve 1100 tllik axess gold kart verdiler de bunun limitini zamanla yükseltebilir miyim acaba zamanla? birde aktif bir kampanya varmıdır?

• quote:

Hocam biz kartı kapattık ve yasadan önceki limit silindi arkadaş ise limiti düşürüp başka karttan arttırım yapıyor. İkisi faklı şeyler en başta da dedim eğer ben limiti düşürüp kapatsaydim o limiti başka bir kartla sorunsuz kullanacaktım.

Aynen bak doğru diyosun.

Mevzuya o zaman ayıkmış olsak şimdi daha iyi olacaktı herşey :)
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.