Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.946
Cevap
1.064
Favori
2.890.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dh5959

Axess platinium kartıma 119TL aidat yansıttılar. 80 TL chippara teklif ettiler kabul etmedim . Kartı kapatıyoruz onaylıyormusunuz dediler evet dedim. Kartı kırıp atabilirsiniz dediler. Kaldım öyle :)

Maaş müşterisimiydiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Axess platinium kartıma 119TL aidat yansıttılar. 80 TL chippara teklif ettiler kabul etmedim . Kartı kapatıyoruz onaylıyormusunuz dediler evet dedim. Kartı kırıp atabilirsiniz dediler. Kaldım öyle :)

bana da aynısı oldu sonra önce kartı iptal ettiler birkaç gün sonra telefon ettiler size yeniden kart çıkartalım 120 lira çip para yükleyelim dediler kabul ettim.
  • Maas musterisiyim ve akbankda cok mutluyum kart aidati gibi bi derdim olmadigi gibi arayip iptaletcem deyincede chip para veriyorlar. Yanliz sole bi sorun yasiyorum basina gelen varmi fatura odeme kampanyasina katilmak istiyorum axess siteden tel no ve guvenlik kodunu girdikten sonra uygun kartiniz yoktur diyo...

• Bugün aradılar 125 TL chippara teklif ettiler. Kabul ettim.
  • quote:

Bugün aradılar 125 TL chippara teklif ettiler. Kabul ettim.

Ben de mi yapsam aynısını acaba yerler mi..

• Valla tam gözümü kararttım kapattırmak için aradım kesin kararlı bir şekilde konuştum ama 90 chip paraya kandırdılar

Hiç yoktan iyidir yine :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 29 Mart 2017; 22:0:5 >
  • akbank sıkıntıli bu aralar, geçen zaten 10 saat boyunca tüm atm ve poslari kitlendi

• ek kart çıkarmaya puan kampanyası var mı hala?
  • Neo' dan 50 TL' ye 10 TL puan geldi :D
  • Limit artırmak için başvuru yapmıştım az önce aradılar diğer banka limitlerimi düşürmem durumunda artırılan limitin %5 i oranında puan yükleneceği söylendi. Ben zaten artırmak istiyordum bunun için puan vermeleri çok şaşırttı. Minimum 25 maksimum 100 lira vereceklermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: mltya44

Limit artırmak için başvuru yapmıştım az önce aradılar diğer banka limitlerimi düşürmem durumunda artırılan limitin %5 i oranında puan yükleneceği söylendi. Ben zaten artırmak istiyordum bunun için puan vermeleri çok şaşırttı. Minimum 25 maksimum 100 lira vereceklermiş.

Akbank candır diyoruz :)
  • mltya44 kullanıcısına yanıt
    Hangi kanaldan başvurmuştunuz?

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Android uygulamasından pazartesi giriş yaptım limit artırma kısmında gelirimi ve istediğim limiti yazdım değerlendirileceğine dair sms gelmişti. Axess puan vermek için bahane arıyor sanki. İki senedir harika kampanyalar yapıyor bonus kartı unutturdu bana.

• quote:

Android uygulamasından pazartesi giriş yaptım limit artırma kısmında gelirimi ve istediğim limiti yazdım değerlendirileceğine dair sms gelmişti. Axess puan vermek için bahane arıyor sanki. İki senedir harika kampanyalar yapıyor bonus kartı unutturdu bana.

Aynısı kredi kartını ilk çıkarırken bana da oldu
    Kart için başvurdum, diğer bankalardaki limitten çıkamadı
    Diğer bankanın birinden limit düşürdüm açıldı, ama 3 bin düşürdüm bana vere vere 522 lira limit verdiler :)
    Kart çıkınca da baktım 26 lira chip para fazladan var içinde, ekstrede de şu şekilde görünüyor

Limit arttırımı ile kazanılan chip-para 26.10

%5 e denk geliyo aynı şekilde. Diğer bankalardan düşürenlere geçerli galiba bu durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 30 Mart 2017; 15:15:5 >

• quote:

Limit artırmak için başvuru yapmıştım az önce aradılar diğer banka limitlerimi düşürmem durumunda artırılan limitin %5 i oranında puan yükleneceği söylendi. Ben zaten artırmak istiyordum bunun için puan vermeleri çok şaşırttı. Minimum 25 maksimum 100 lira vereceklermiş.

arttırdık ne gelen var ne giden kafalarına göre puan gönderiyorlar
    1 saat sonra kart limitimi düşürmek chat bölümünden görüştüm onaylıyormusunuz evet dedim sms ile sonuclanacak diyordu pysa eskiden direk düşürüyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 30 Mart 2017; 17:7:42 >
  • mltya44 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için. Ben de defalarca kez uygulamadan artırmayı denedim. Her seferinde çalıştığım kurumu arayıp orda mı çalışıyor diye sormaktan başka bir şey yapmadılar.

• necmettin44 N kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın da dediği gibi benim limitim diğer kartlardan dolayı artmıyor önce diğer kartları düşürmemi istediler. Sizin limitiniz boşta olduğu için otomatik artırmışlar. Benim 16 bin limitli world kartım vardı aidat için sinirlenip kapatın demiştim o kapanınca limitlerimi de götürdü şimdi maaşa oranla verdikleri için ihtiyaç oldukça düşürüp arttırıyorum.

• quote:

Arkadaşın da dediği gibi benim limitim diğer kartlardan dolayı artmıyor önce diğer kartları düşürmemi istediler. Sizin limitiniz boşta olduğu için otomatik artırmışlar. Benim 16 bin limitli world kartım vardı aidat için sinirlenip kapatın demiştim o kapanınca limitlerimi de götürdü şimdi maaşa oranla verdikleri için ihtiyaç oldukça düşürüp arttırıyorum.

hangi world card ıdı hocam ? world de ıade yok mu ?
  • quote:

Benide free kartimin limitini artirin %5 bonus verelim diye aradilar. Diger bankalardan limiti dusurdum ayin 26 sonda limitimi artirdilar ama chip yatmadi. MH aradim kayit olusturdum.bakalim sonuc ne olacak

• Hocam iade işi tüm bankalarda çok karışık 7 sene boyunca iade ettiler 8.sene etmediler ben de inatlaştım kartı da yapı kredideki hesabı da tamamen kapattım. Kart kapatmada sorun limiti de siliyorlar o yüzden mağdur oldum doğrusu önce kapatılacak kartın limitini düşürüp sonra kapatmakmış.

• 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.