Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BoNsE , Tıfıl II , sxlsoft Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
27.873
Cevap
1.062
Favori
2.881.539
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperixx

cep şube çalışıyor ama çok ağır...

aynen çalışıyor ama ağır
  • Neo’dan Size Özel 10 TL Chip-para!
    Paylaş
    1 – 31 Mart 2017​​​ ​tarihleri arasında Neo ile Akbank işyeri olsun olmasın tek seferde 50TL ve üzeri alışverişe 10TL chip-para hediye edilecektir.​

- Kampanyadan sadece Akbank tarafından SMS ile doğrudan bilgilendirilen Neo sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.
    - Kampanyada kayıt koşulu bulunmamaktadır.
    - Kampanyada kazanılan chip-paralar kazanım anından itibaren 15 gün sonra geri alınacaktır. ​​
    - ​Ticarı kartlarla yapılan işlemler, chip-para kullanımları ve ATM işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    - Kampanyadan bir müşterisi sadece 1 kez ödül kazanabilir.
    - Kampanyadan kazanılacak ödül tutarı 10TL değerinde chip-para ile sınırlıdır.
    - Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında k​art ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.
    - İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.
    - Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Şimdi internetten fatura ödeme yapsam veya Kentkart bakiye yüklemesi yapsam kampanyadan faydalanabilirmiyim ?
    ​​

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Yeni mi geldi bu mesaj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • metin_66 kullanıcısına yanıt
    Kampanyalar kısmında yeni gördüm hocam. Ama 1-31 Mart arası diyordu :D Son 4 günüm kalmış. Kampanya kısmında daha önce görünmüyordu. Akbank coflayınca acaba karışıklıkmı oldu :D
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Güzel bi karışıklık gibi :)

• Axess platinium kartıma 119TL aidat yansıttılar. 80 TL chippara teklif ettiler kabul etmedim . Kartı kapatıyoruz onaylıyormusunuz dediler evet dedim. Kartı kırıp atabilirsiniz dediler. Kaldım öyle :)
  • Bana da 119tl itelediler aradım 6 ay kapatmama sözüne iade ettiler. Cebimizden çıkmamış cebimize girmeyen parayla mutlu oluyoruz. Fakirlik bunu gerektirir

• akbank pişmanlik daha normal işlemleri yapamıyor bugun tum sistemleri çöktü işlem bile yapamadık

• bizlerin kart aidatlari kivanç taylitug yiyor az jeepi var cunku bitane daha alsin

bu kurumlar unlulere yedirdikleri parayla millete promosyon yapsa herkes uçar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4F4C99EC4 -- 27 Mart 2017; 18:52:55 >
  • neo kartla puan kazanamayıp (gg için) bu sorunu aşan var mı....sabahtan beri deniyorum olmuyor bankayı aradım şubeyle görüşün diye başından savdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rumeligrup

akbank pişmanlik daha normal işlemleri yapamıyor bugun tum sistemleri çöktü işlem bile yapamadık

Valla bazı şeyleri çok abartıyosunuz.

Dün yaşanan teknik problem dışında belki uygulamaları vs en iyi banka akbanktır. Akbank Direkt kadar başarılı başka banka uygulaması görmedim. Yapıkredi,Garanti,Finans kullandım.

Teknik problem her firmanın başına gelebilir.

Onun dışında sırf yaptığı kampanyalar kazandırdığı chipparalar diğer bankaları kat kat geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

akbank pişmanlik daha normal işlemleri yapamıyor bugun tum sistemleri çöktü işlem bile yapamadık

Dün yaşanan teknik problem dışında belki uygulamaları vs en iyi banka akbanktır. Akbank Direkt kadar başarılı başka banka uygulaması görmedim. Yapıkredi,Garanti,Finans kullandım.

Onun dışında sırf yaptığı kampanyalar kazandırdığı chipparalar diğer bankaları kat kat geçer.

sıze katılıyorum Akbank tek gecerım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayar28

quote:

quote:

• gelmiş burada çalişanlari mi ne propoganda yapiyor

hukumetle anlaşip grev kararini durdurtmuş, insanlara kdv odemesinin son gunu sistem mistem diye kendi parasini çektirtmemiş bi banka, ben diyorum kendi paramizi cekemedik adamlar chip para diyor

• Mart'ta fatura talimatlarına 100 TL chip-para!

Axess ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızdan 100 TL’ ye varan chip-para kazanabilirsiniz!

31 Mart’a kadar talimatlarınızı verin, FATURAC yazıp 4566’ya gönderin, 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL , 6 ve daha fazla fatura için tam 100 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın!

Talimatlarınızı Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.

Kampanya detayları:

Axess, Axess exi26 ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 1-31 Mart 2017 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.
    Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.
    Kampanya kapsamında Axess, Axess exi26 ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla yeni fatura için tam 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.
    Mart ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 100 TL chip-para kazanırsınız.
    Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 01 Nisan 2017 tarihinde kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.
    Ödül sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerli. Kredi kartından otomatik fatura ödeme talimatını iptal edip yeniden talimat verdiyseniz veya banka hesabına tanımlı fatura ödeme talimatını iptal edip kredi kartınızdan talimat verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.
    Kampanyadan ödül kazanıp, 6 ay içinde talimatınızı iptal etmeniz durumunda chip-para geri alınır.
    Axess’inizle talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,84 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.
    Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
    Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.
    Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 31 Mart 2017'a kadar KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklamanız veya FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
    Katılım için gönderdiğiniz SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
    Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Arkadaşlar verilen ödeme talimatı kaç ay geçerli olamak zorunda ? Talimat süresi 6 aymı geçerli ? Yani 7.ci ayda iptal edersek puanlar geri alınırmı ?

• Adamlar kredi kartı aidatlarını otomatiğe bağlamış valla takdir ettim..

Aidata itiraz etmiştim kayıt oluşturmuşlardı, müşteri temsilcisini hiç yormamışlar, makine otomatik aradı, adamlar anlatılacak her sözleşme maddesini, imzaladığım yerleri, ekstrede gelen bilgilendirmeyi, kanunen aykırılığı olmadığını, istersem free kart ila aidat ödemeyeceğimi vs vs herşeyi önceden kaydetmişler, bana ses kaydını dinlettiler, ardında kartınızı iptal etmek istiyorsanız şu tuşa basın fln

Vallaha pes..

Seve seve alıcaz diyorlar yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 28 Mart 2017; 18:20:24 >
  • Bana 26sında bi 30tl indirim yansıtmışlar bu neyin nesiydi aceba.kesin bir kampanyaya katıldık ama unuttum

• quote:

quote:

quote:

Şimdilik size katılıyorum.

Sormak istediğim bir husus var.

Harcama sözüne chip para kampanyasından faydalanıyor musunuz?

Kartı ilk aldığımda 600 tl aylık harcamaya 100 tl chip para verecekti. Düşüneyim dedim. Sonra aradım bu sefer 1025 tl aylık kullanma şartı ile veriyor. Sizde durumlar nasıldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hero4262321 -- 28 Mart 2017; 18:29:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

quote:

quote:

quote:

Şimdilik size katılıyorum.

Sormak istediğim bir husus var.

Harcama sözüne chip para kampanyasından faydalanıyor musunuz?

Kartı ilk aldığımda 600 tl aylık harcamaya 100 tl chip para verecekti. Düşüneyim dedim. Sonra aradım bu sefer 1025 tl aylık kullanma şartı ile veriyor. Sizde durumlar nasıldır.

her ay ıcın boyle bır sozumuz yok bazen kısıye ozel mesajla gelıyor bana 2350 tl ye 30 tl chıp para katıldım bugun yuklendı

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.