Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
27.946
Cevap
1.064
Favori
2.890.473
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu konuyu bilmiyorum hocam bilen varsa cevap verir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Free karta başvurmuştum 7 şubattan beri kuryede teşrif edip getirmedi dağıtıma çıkmamış neyse müşteri hizmetleri 15 şubat diyor tahmini teslim

Akbank direkt te free görünüyor ben şimdi sanal kart oluşturup sevgililer günü kampanyasına katılsam olur mu

Geçen ay o süreci bizzat yaşadım. Olmuyor, kart açılmadan sanal kart oluşmuyor maalesef.

• soyken kullanıcısına yanıt
    15 son gün nasılsa geldi geldi kurye 15 inden sonra gelirse almam bende yeni kart isterim şubeye

Şubeye daha çabuk geliyor

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Ben İstanbuldayım. Axess, Neo ve eşim için Axess kartlarına ayrı ayrı başvurmuştuk, hepsi de bir hafta içinde eve teslim edildi. Teslimat süresi kuryeye ve bölgeye göre değişiyor demek ki.
  • p503 P kullanıcısına yanıt
    Bende Bursa'dayım merkezde Önceki kartım 1 hafta sürmeden geldi Akbank Ziraat olsun bu kuryede sorun var yarın son gün geldi geldi

Şimdi 15 inde aldım direk alış veriş yapabilecek miyim evrakların şubeye ulaşmasını gerekiyor bide

• Axess ve PO kampanyasindaki 3. isleminizi yaptiniz. 50.00 TL chip-para icin 15 Subat'a kadar farkli gunlerde 100TL ve ustu 1 islem daha yapmaniz yeterli. B002

3 te kaldim
    Yarın 15.02 geçerli değil
    Akşama alsam 2.islem geçerli değil
    1 tane var PO 100 TL üye işyeri değil diye kabul olmadı...
    Axess mobilde 15.02 dahil yazıyor ama..
    AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 14 Şubat 2018; 9:37:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarın da geçerli 15 şubat tarihi var dahil

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Yarın da geçerli 15 şubat tarihi var dahil

Teşekkürler

• p503 P kullanıcısına yanıt
    sonunda geldi kartım aldım :) yarına gittigidiyor gelir belki onu bekleyeceğim 1 günüm var daha nasılsa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

Axess ve PO kampanyasindaki 3. isleminizi yaptiniz. 50.00 TL chip-para icin 15 Subat'a kadar farkli gunlerde 100TL ve ustu 1 islem daha yapmaniz yeterli. B002

3 te kaldim
    Yarın 15.02 geçerli değil
    Akşama alsam 2.islem geçerli değil
    1 tane var PO 100 TL üye işyeri değil diye kabul olmadı...
    Axess mobilde 15.02 dahil yazıyor ama..
    AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

Benim daha 2tane yapmam lazim bir bu akşam birde yarin yapıcam

• Sevgililer Günü %14 kampanyasından haberim yoktu. Bugün 150 lira üzeri elektronik alışverişi yaptım, sonrasında mesaj geldi. Şimdi kampanyaya katılsam gün içinde yaptığım alışverişe chip para alabilecek miyim ? Kurallarda "Aynı gün içerisinde yapılan ilk alışveriş dahildir" diye bir bildirim var. Belki bilginiz vardır diye sormak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven_stiffler -- 14 Şubat 2018; 13:58:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Sevgililer Günü %14 kampanyasından haberim yoktu. Bugün 150 lira üzeri elektronik alışverişi yaptım, sonrasında mesaj geldi. Şimdi kampanyaya katılsam gün içinde yaptığım alışverişe chip para alabilecek miyim ? Kurallarda "Aynı gün içerisinde yapılan ilk alışveriş dahildir" diye bir bildirim var. Belki bilginiz vardır diye sormak istedim.

HOCAM ALIŞVERİŞ YAPMADAN ÖNCE KAMPANYAYA KATILIM SAĞLAMAN GEREKİYOR DİYE BİLİYORUM.

alışverişi iptal edip tekrar alma ihtimaliniz varsa o zaman olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Bana söylemedi bunu. Özellikle kart ücreti almayın dedim olmaz dedi.

hocam siz kendiniz müşteri hizmetlerini arayıp 6 aylık belli bir miktar(1.300-1.500 TL) ödeme sözünüze yıllık kart aidatını 1 yıl boyunca erteleme yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: organizeis

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Sevgililer Günü %14 kampanyasından haberim yoktu. Bugün 150 lira üzeri elektronik alışverişi yaptım, sonrasında mesaj geldi. Şimdi kampanyaya katılsam gün içinde yaptığım alışverişe chip para alabilecek miyim ? Kurallarda "Aynı gün içerisinde yapılan ilk alışveriş dahildir" diye bir bildirim var. Belki bilginiz vardır diye sormak istedim.

HOCAM ALIŞVERİŞ YAPMADAN ÖNCE KAMPANYAYA KATILIM SAĞLAMAN GEREKİYOR DİYE BİLİYORUM.

alışverişi iptal edip tekrar alma ihtimaliniz varsa o zaman olabilir.

Aynı gün içindeki ilk işlem ibaresi kafamı karıştırdı. Twitter'dan sorduğumda da kampanya linkini atıyorlar. Neyse mobil uygulamadan katıl dedim, olursa olur. Olmazsa canım sağolsun.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Aynı gün içerisinde ilk alışverişiniz ibaresi bu kampanya kapsamında chip para kazandığınız ilk alışveriş anlamına geliyor diye biliyorum.
    Siz kampanyaya henüz katılmadığınız için o alışveriş sayılmayacak kampanyaya katıldıktan sonraki ilk alışverişiniz için chip para kazanacaksınız diye düşünüyorum.
  • https://www.hepsiburada.com/staticPage/12940?

• Akaryakıt kampanyasından haber var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Akaryakıt kampanyasından haber var mı?

Akaryakıt yok galiba şimdiye paylaşırdı.

• Bende akaryakıt bekliyordum ama gelmedi.

• Akaryakıt yoksa Maximum dan devam. Bp ye 40 tl veriyor.

• 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.