Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (389. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 15 Misafir (3 Mobil) - 14 Masaüstü8 Mobil1 Android
5 sn
27.973
Cevap
1.063
Favori
2.894.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahadayıyasor42

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

Arkadaslar akbankin maaş musterisiyim dun ekstrede kart aidatlariyla ilgili sozlesme degisikliginden bahsedilmis bizden bugune kadar aidat alinmadi akbankin maas musterisi olup aidat odeyen var mi?

Arkadaşlar Akbank benim wings'ime de aidat kesmiş. Kapattırmak için aradım 6 ay açık kalma sözüne 65 TL'yi kabul ettim. Kalan aidatı bir şekilde çıkarmaya çalışacağım da Akbank'a sinir oldum. Şu sözleşme değişikliğini öne sürerek taahhütümü bozarsam da 65 TL'yi geri alırlar mı sizce? Deneyen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatansever Müslüman Türk -- 23 Ocak 2018; 18:40:49 >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Dun kesilen ekstreme 95 tl üyelik ücreti yansıtılmış şimdi aradım ikilemeden üyelik ücretini 6 ay kartınızı kapatmazsanız hemen ıade edıyoruz dediler bende kabul ettım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elTeyyare -- 24 Ocak 2018; 11:1:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elTeyyare

Dun kesilen ekstreme 95 tl üyelik ücreti yansıtılmış şimdi aradım ikilemeden üyelik ücretini 6 ay kartınızı kapatmazsanız ıade edıyoruz dediler bende kabul ettım.

Peki hocam bir daha 6 ay sonra yine mi yansitiyorlar.Yoksa 1 yil sonra mi yansitiliyor uyelik ucreti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    1 yıl sonra yansıtırlar artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

quote:

Orijinalden alıntı: elTeyyare

Dun kesilen ekstreme 95 tl üyelik ücreti yansıtılmış şimdi aradım ikilemeden üyelik ücretini 6 ay kartınızı kapatmazsanız ıade edıyoruz dediler bende kabul ettım.

Peki hocam bir daha 6 ay sonra yine mi yansitiyorlar.Yoksa 1 yil sonra mi yansitiliyor uyelik ucreti.

Üyelik ücretleri senelik yansıtılır. 1 sene sonra tekrar yansıtırlar tekrar ararsınız tekrar iade olur.
  • Onlar bana kart aidatı ücreti göndermeden ben müşteri hizmetlerini aradım.Kartımı kapatmak istiyorum dedim.6 ay kapatmayın hatta kullanmasanız bile olur dedi 55TL çip para verdi .
  • elTeyyare kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten kart aidatını iade ediyorlar fakat eskisi gibi değil eskiden on kişinin sekizini iade ediyorlardı bu aranı dörte falan çektiler, zaten aidat iadesinde kriter verilen limitin kullanım sıklığıyla oranı belirleyici oluyor bi örnek daha verecek olursam limitiniz ikibin tl dir her ay bin tl harcarsınız ve iade alırsınız fakat limitiniz sekizbin tl dir her ay ikibin tl harcarsınız iade etmezler.

• Arkadaslar Mayıs 2018 de yeni axessli kampanyasi beklentiniz nedir.Yapilir mi bu senede.8×50=400 cippara kampanyasi.Ona gore pozisyon alalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalürjist

Onlar bana kart aidatı ücreti göndermeden ben müşteri hizmetlerini aradım.Kartımı kapatmak istiyorum dedim.6 ay kapatmayın hatta kullanmasanız bile olur dedi 55TL çip para verdi .

İşte onu yapınca kart aidatı zamanı önümüzdeki ilk 6 ay içindeyse en az 100 tllik aidatı yansıtıp iptal etmiyorlar, kendinizi de yırtsanız iptal etmiyorlar, kartı da kapattıramıyorsun, 50 tl daha ödemek durumunda kalıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

quote:

Onlar bana kart aidatı ücreti göndermeden ben müşteri hizmetlerini aradım.Kartımı kapatmak istiyorum dedim.6 ay kapatmayın hatta kullanmasanız bile olur dedi 55TL çip para verdi .

İşte onu yapınca kart aidatı zamanı önümüzdeki ilk 6 ay içindeyse en az 100 tllik aidatı yansıtıp iptal etmiyorlar, kendinizi de yırtsanız iptal etmiyorlar, kartı da kapattıramıyorsun, 50 tl daha ödemek durumunda kalıyorsun.

Benim avantajım şu çalıştığım fabrika AKBANK a yeni geçti .Bildiğim de şu maaş müşterilerinden kredi kartı ücreti alınmıyor
  • bu sömestr kampanyası n11 , gg vs yerde geçiyor mu ??
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

quote:

Benim avantajım şu çalıştığım fabrika AKBANK a yeni geçti .Bildiğim de şu maaş müşterilerinden kredi kartı ücreti alınmıyor

Kesin olarak alınmaz diye bişey yok. Maaşını aldığın firmanın banka ile yaptığı anlaşmayla ilgili. Alınmayacak şeklinde anlaşldıysa alınmaz ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

bu sömestr kampanyası n11 , gg vs yerde geçiyor mu ??

aynen ben de bunu merak ediyorum,

inyernet alışverişi olut diyor ama axess pos şartı da var.

n11de axess pos var mı?

• kart aidatı geldi, iptal etmek için aradım, kayıt açtılar. ama olumsuz sonuçlandı. ben de kapatıyorum o zaman kartı dedim. ve ikiletmeden kapattılar.
  • GG da alışveriş yaptım oldu.N11de şahsen denemedim ama axess posu var (vade farksız taksit yapmasından ve çip para kullanırmasından anlaşılıyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: anvil

kart aidatı geldi, iptal etmek için aradım, kayıt açtılar. ama olumsuz sonuçlandı. ben de kapatıyorum o zaman kartı dedim. ve ikiletmeden kapattılar.

peki hocam aidatı ödedin mi kapatırken?

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: anvil

kart aidatı geldi, iptal etmek için aradım, kayıt açtılar. ama olumsuz sonuçlandı. ben de kapatıyorum o zaman kartı dedim. ve ikiletmeden kapattılar.

peki hocam aidatı ödedin mi kapatırken?

daha hiçbirşey ödemedim. sadece kartı kırabilirsiniz dediler. ama burada yazdığına göre 1 hafta içinde dönüş yaparlarmış. henüz bir hareket yok.
  • 3 taksit kampanyasi başlamiş.

Axessleyenlere faizsiz/ücretsiz 3 taksit!

31 Ocak'a kadar yapacağınız 100TL ve üzeri peşin harcamalarınıza faizsiz ve ücretsiz 3 TAKSİT! Kayıt için ilk harcamadan önce "TAKSİT" yazıp 4566'ya SMS gönderebilir veya Axess Mobil'den "Hemen Katıl"a tıklayabilirsiniz!

Kampanya detayları:

Taksit Kampanyası 26-31 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında, 31 Ocak’a kadar yapacağınız 100TL ve üzeri peşin alışverişlerinizde faizsiz/ücretsiz 3 Taksit fırsatından faydalanmaya başlamak için asıl kart sahibinin ilk harcamadan önce bankamızda kayıtlı cep telefonundan TAKSİT yazıp 4566’ya göndermesi veya Axess Mobil'den "Hemen Katıl" butonuna tıklaması gerekmektedir.

• Metalürjist M kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Ben de 2008’den beri aktif şekilde Wings Black kredi kartı kullanıyorum. 2014’te işe başladığım şirketimde maaş hesabım Akbank oldu. Akbank Wings için Kredi kartı aidatımı şimdiye kadar her sene iade ederken bu sene iade etmedi ve 65 TL çip para önerdi. Maaş müşterisi olduğumu söylediğimde ise aidatsız Axess kredi kartı verelim dediler. Aidati 3-5 defa uğraşmama rağmen iade etmediler. Ben de çip parayı aldım, 6 ay sonra da Wings’i kapatacağım. Zaten hiç bir avantajı da kalmamıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.