Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: olivier_kahm , olivier_kahm , karizmaaa1907 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil
5 sn
27.976
Cevap
1.063
Favori
2.894.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada artık elektronik geçmiyor sanırım deneyen oldu mu son zamanlarda?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Arkadaşlar gecen gün durduk yere Axess kartima 20.TL hediye puan yüklendi diye mesaj geldi. Son kullamma tarihi 30 Agustos diye not düşmüşler. Şimdi Şok markette puanlar görünmüyor. Acaba kullanmasam 30 unda silinirmi ? Hani Axess çip puanlar silinmiyordu ?
    Puanlar silinmez. Belirli işyerlerinde kullanılacak puanlar son geçerlilik tarihine kadar o işyerinde, daha sonra süresiz olarak tüm üye işyerlerinde kullanılabilir. Örneğin petrol ofisinde geçerli puan bu ay sonuna kadar kullanılabilecek diyelim, eğer bu ay kullanmaz iseniz, gelecek aydan itibaren tüm akaryakıt istasyonlarında geçerli hale gelir. Kart ekstrenizde bellidir puanın kazanım şekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 kategori olarak ne diye geçiyor

• matsipik M kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/isyeri-banka-pos-sektor-bilgisi-ana-konu--143251833

Burada elektronik denmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • matsipik M kullanıcısına yanıt
    Elektronik olarak geçiyor. Axess kampanyası için cuma günü alışveriş yaptım. vede dün yaptım. kampanyaya saydı 20 tl verdi. 1 alışveriş daha yapsam 30 tl daha verilecek. fakat cuma günü n11 de yaptığım 319.20 tl alışverişe 19.60 tl daha chip para verdi . axesste şöyle yazıyor. (Axess wings satış kampanyası 0520 ) şeklinde. 2. yaptığım alışverişe bir şey vermedi bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_dj_omar -- 30 Ağustos 2020; 10:35:25 >
  • Teşekkürler

• Arkadaşlar 6 ay 0.30 kuruş harcama sözüne 30 TL puan için illa 444 25 25 imi aramak lazım ? Mobil üzerinden kampanya çek işaretli olarak görünüyor. İlla müşteri hizmetlerinimi aramak lazım ?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Evet, illa aramak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wwtr W kullanıcısına yanıt
    O zaman ben PAS diyorum, 30 TL için değmez.... Buna katılırsam diğer harcama sözü kampanyalarına katılamıyorum.
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Avans mil kullanamazsınız 6 ay boyunca eğer kabul ederseniz kampanyayı.

• Az önce free kart sahibi annemin telefonunda herhangi koşulun yerine getirilmesine karşı olmayan 24 Ağustos’ta gönderilmiş “size özel 30 TL Chip para xxxx ile biten kartınıza yüklenmiştir, son kullanım tarihi 30 Ağustos’tur” yazılı bir mesaj gördüm. Karta baktım, içinde chippara yoktu. Ya yüklenmemiş ya da chipparalar kaybolmuyor sloganı bunun için geçerli değildi??

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Arkadaşlar 6 ay 0.30 kuruş harcama sözüne 30 TL puan için illa 444 25 25 imi aramak lazım ? Mobil üzerinden kampanya çek işaretli olarak görünüyor. İlla müşteri hizmetlerinimi aramak lazım ?
    ben arasım size tanımlı değil diyor. o zaman niye uygulamada size özel diye çıkıyor dedim. kayıt aldılar
  • by_dj_omar kullanıcısına yanıt
    Mille felan işim yok hocam.
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Banada 20 TL yüklenmişti. Burda hatta sormuştum silinirmi diye silizmen demişlerdi. Ben yinede harcamıştım. Harcamasak demekki bizimkiside silinecekti.
  • Merak edenler için bilgi olsun diye yazayım. Elektronik kampanyasına incehesap, gittigidiyor ve n11 dahil oldu. Bkmexpress ile ödeyince de chip yatıyor

• Arkadaşlar bu kampanya da ay döngüsünü bilen var mı. Her ayın 1 inde hak yenileniyor mu. Teşekkürler

• tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    ekim ayından itibaren sanırım katılım yapıldıktan sonra yapılan harcamalar geçerli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

ekim ayından itibaren sanırım katılım yapıldıktan sonra yapılan harcamalar geçerli..
    Ben 31 Ağustos ta işlem yaptım. 50 cippara geldi. Yani 1 Eylül den itibaren yapılan işlemlere de cip para gelecek mi. Evet ekimden itibaren katılım gerekli diyor. Katılımdan sonra gelir ekimde. Eylül de? Ne zaman yaparsan yap mı Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Ben 31 Ağustos ta işlem yaptım. 50 cippara geldi. Yani 1 Eylül den itibaren yapılan işlemlere de cip para gelecek mi. Evet ekimden itibaren katılım gerekli diyor. Katılımdan sonra gelir ekimde. Eylül de? Ne zaman yaparsan yap mı Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    eylül için kampanyanın axess mobile yansımasını beklemelisiniz tıpkı ağustosta oldğu gibi..
  • kart aidat iadesi için canlı desteğe yazdım, 30 lira teklif etti. kabul etmedim. kartı kapattı. msj geldi AXESS kartınızın kapatılması sebebiyle bu karta bağlı otomatik fatura ödeme talimatlarınızın ödenmeyeceğini hatırlatmak isteriz diye. şimdi tamamen kapanmış mı oldu bu
  • 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.