Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (633. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 6 Misafir - 13 Masaüstü6 Mobil2 Android
5 sn
27.952
Cevap
1.064
Favori
2.890.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Axess bu aralar çok kötü, düzgün kampanya yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay sadece axess değil diğer bankalar da kıstılar musluğu. Axess bu ay hepten bitik. Doğru düzgün ne kişiye özel kampanya ne de genel kampanya var işe yarayan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Market kampanyası gelmiş, belki işine yarayan olur

https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/sayfalar/market-kampanyasi.aspx

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Market kampanyası gelmiş, belki işine yarayan olur

https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/sayfalar/market-kampanyasi.aspx

Şaka gibi! Kampanyaya bak! Bankalar, bu ay bir garip, merakla bekliyorum.

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Akbank için maksimum limitin iki katı işlem yapılıyor, net bilgidir. Limit : 1000 TL, +1000 TL ile 2000 TL yapılabilir. Ama 2000,01 TL olmaz. Aynı durum YKB de farklı daha önce işlem yaptığım için ama net fikrimin olmadığı için müşteri temsilcisi ile görüşme yaptım, olmaz dediler yaptığımı ilettiğim halde olmaz dediler ve birkaç müşteri temsilcisi ile görüştüm. Sonrasında limitin 5 katı kadar işlem yaptım ve oldu.

Ayrıca diğer arkadaşlara; free kart için kişiye özel geliyor. En son temmuz ayında gelmişti bana.

Kart iptalide hala geçerli sanırım arkadaş yukarda belirtmiş. Son 3 ay ort. 35(otuzbeş) TL harcama yapılan limit<1000TL karta hediye para yüklendi.
  • qwert_1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bu durumda yapıkredide de benzer şekilde limit üstünde alışveriş yapabiliriz anladığım kadarıyla.
  • 189 lira aidat kesmişler yine. Akbank direkten yazdım 94,50 tl teklif ettiler 6 ay kalma sözüne kabul etmedim. Şikayetvara yazdım dün bugün hemen olumsuz dönüş yaptılar ama gecen sene de bu şekilde sikayetvara yazmıştım olumsuz dönüş almıştım 4-5 gün sonra tamamı iade edilmişti. Yine 4-5 gün bekleyeceğim yatmazsa kapatın diyecegim zaten 3-4 aydır hiç memnun degilim kampanyalardan. Kapatma tehditiyle olay nasıl ilerliyor bilgisi olan var mı en yüksek teklifi nasıl alırız bir de kapatırsam sizce şu an hangi kredi kartını almalıyım en avantajlısı hangisi olur puan kampanya yönünden

• s sport kampanyası alıp kullanmak istemeyen varsa almak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkcm

189 lira aidat kesmişler yine. Akbank direkten yazdım 94,50 tl teklif ettiler 6 ay kalma sözüne kabul etmedim. Şikayetvara yazdım dün bugün hemen olumsuz dönüş yaptılar ama gecen sene de bu şekilde sikayetvara yazmıştım olumsuz dönüş almıştım 4-5 gün sonra tamamı iade edilmişti. Yine 4-5 gün bekleyeceğim yatmazsa kapatın diyecegim zaten 3-4 aydır hiç memnun degilim kampanyalardan. Kapatma tehditiyle olay nasıl ilerliyor bilgisi olan var mı en yüksek teklifi nasıl alırız bir de kapatırsam sizce şu an hangi kredi kartını almalıyım en avantajlısı hangisi olur puan kampanya yönünden
    94,50 yi alıp bir de limit düşürme tehdidi ile 75-100 alıp, 6 ay sonra aynı senaryo ile kara geçerdiniz.

• berkaygen kullanıcısına yanıt
    S sport kampanyasi nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • grkcm G kullanıcısına yanıt
    Sanki ben onaylamışım gibi karta 94,50 yatırmışlar 6 ayda açık kalma sözünüz var dediler aslında ben onaylamıyorum yazmıştım neyse uğraşmamak adına limitimi de 11,000 lira düşürmeme karşılıgında 75 lira chippara aldım 169 lirayı kurtarmış olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: grkcm

189 lira aidat kesmişler yine. Akbank direkten yazdım 94,50 tl teklif ettiler 6 ay kalma sözüne kabul etmedim. Şikayetvara yazdım dün bugün hemen olumsuz dönüş yaptılar ama gecen sene de bu şekilde sikayetvara yazmıştım olumsuz dönüş almıştım 4-5 gün sonra tamamı iade edilmişti. Yine 4-5 gün bekleyeceğim yatmazsa kapatın diyecegim zaten 3-4 aydır hiç memnun degilim kampanyalardan. Kapatma tehditiyle olay nasıl ilerliyor bilgisi olan var mı en yüksek teklifi nasıl alırız bir de kapatırsam sizce şu an hangi kredi kartını almalıyım en avantajlısı hangisi olur puan kampanya yönünden
    Aynı olay bu gün benimde başıma geldi.

Axess platinum kar için 189 tl üyelik ücreti gelmiş.

Bir yıl evvel kapatmıştım aidat için . Kapatmıyorlardı, kayıp çalıntı kısmından işlemimi yapın demiştim . Mecbur kapattılar. Sonrasında aradılar aidatı iade ettiler. Bende aidatsız olacaksa açın demiştim . Yeni kart yolladılar. Bende kullanmaya başladım .

Yine aynı şeyler oldu . Siz şu an ne durumdasınız arkadaş.

Not: pardon cevabınızı şimdi gördüm. Bende bi şansımı deneyeyim. olmazsa kapatayım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 12 Ağustos 2020; 13:55:33 >

• 167,5 tl aidat kesmişler, dün mobil uygulamadan başvurdum.
    Değerlendirme yapılacak size cevap verilecek dedi.
    Sabah otomatik arama ile reddedildiği söylendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

167,5 tl aidat kesmişler, dün mobil uygulamadan başvurdum.
    O zaten Allahin emri 😀

• eDevlet üstünden tüketici hakem heyetine başvurup yıllık kart aidatının tamamını alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

167,5 tl aidat kesmişler, dün mobil uygulamadan başvurdum.
    Mobil uygulamadan kartımı kapatın diye yaz. Sebep olarak aidat de. Gerisi bisiklete binmek gibi...
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    ben başvurdum 1 yıldır bekliyor.
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Önceki seneler gibi degil bu sene, aidati iade etmeyip karti iptal ediyorlar. Artik gerisi size kalmış ugrasip alirim derseniz konusu vardi forumda. Ben zaten kapatmak istiyordum ugrasmayi düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GK Kara Murat -- 13 Ağustos 2020; 13:8:15 >
  • GK Kara Murat kullanıcısına yanıt
    Kullanımla alakalı. Aktif kullanan müşteriden vazgeçemiyolar. Ben maaş müşterisiyim ve benden zaten aidat almıyolar ama her sene 6 ay kapatmama sözüne 100civarı ateşliyolar. Eylülde süre dolunca tekrar dener yazarım burdan.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    3 senedir dediginiz gibiydi, bu sene yapmadilar bana. Mesajlardan gördüğüm kadariyla bircok kişiye aynı muameleyi cekmisler. Belki de agustos ayi icin kesin emir gelmistir, aidat iptali yapilmayacak diye.

• 
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.