Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (395. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü7 Mobil2 iOS3 Android
5 sn
27.877
Cevap
1.063
Favori
2.882.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceramicer43

axsess yine 119 tl kart aidatı yansıtmış..sistem geri vermeyi teklif olarak göstermiyormuş..bu şekilde olup aide alabilen varmı arkadaşlar..yol gösterirmisiniz..

İki yol var ikisini de denedim. Biri eşimin biri benim kartım için.
    1. müşteri hizmetlerinde kartı kapatma kısmında blöf yapmak. Bu şekilde 6 ay kapatmama sözüne ya yarısını puan olarak veriyorlar ya da hepsini iade ediyorlar. (Bende öyle oldu)
    2. ilk seferde iade etmediler ben de aktif kullanım yapıp 1 ay sonra tekrar aradım bu defa ücreti iade ettiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ceramicer43 kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene alamadım, eskisi gibi iade etmiyorlar. En fazla çip para teklifi alırsınız. Ama oda kime ne tuttururlarsa misali
  • altungold dan alınan altınlar ortalama kaç saatte hesaba geçiyor? chip sevdasına altın aldık ama du bakalım noolcak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAYALETGEMİ

quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

axsess yine 119 tl kart aidatı yansıtmış..sistem geri vermeyi teklif olarak göstermiyormuş..bu şekilde olup aide alabilen varmı arkadaşlar..yol gösterirmisiniz..

İki yol var ikisini de denedim. Biri eşimin biri benim kartım için.
    1. müşteri hizmetlerinde kartı kapatma kısmında blöf yapmak. Bu şekilde 6 ay kapatmama sözüne ya yarısını puan olarak veriyorlar ya da hepsini iade ediyorlar. (Bende öyle oldu)
    2. ilk seferde iade etmediler ben de aktif kullanım yapıp 1 ay sonra tekrar aradım bu defa ücreti iade ettiler.

şikayetvara yazmak sonuç getirirmiki..devam eden taahütlerim olduğundan blöfü yemezler gibime geliyor..teşekkürler yorumunuz için..

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Ben geçen sene alamadım, eskisi gibi iade etmiyorlar. En fazla çip para teklifi alırsınız. Ama oda kime ne tuttururlarsa misali

benim de eşiminkini ne etsek alamadıydık..sanırım benim başıma da aynı şey gelecek..((
  • HAYALETGEMİ H kullanıcısına yanıt
    Hocam bende çok aktif kullanıyorum, ayrıca maaş müşterisiyim kartımı meblağ ne olursa olsun zamanında ödüyorum. Ama bana iade etmediler.Sıkıntı sorunsuz müşteri olmamdami ? Kredi gününü geçirip faiz kekleyemedikleri için bize avantaj sunmuyorlar sanırım.
  • Kart aidatı nı geçen sene benden de aldılar. 119 tl cik. Daha bir yıl olmadan aldıkları için iade istedim. Etmediler. Bddk ya yazdım. Gerekçe olarak da daha bir sene bile olmadan aldılar dedim. Uzunca bir süreç başladı. Bddk dan hakem heyetine gitti. Hakem Heyeti bankaya göndermiş bildirimi. En son demişler ki, müşterinin imzaladığı sözleşme de 12 punto ile bu ücret yazıyordu. O yüzden red yedim. Bir sene dolmadan geri alsaydım, iptal ettirecektim 😁

Neyse bu yanıtın üzerine bankayı arayıp kartı kapatın diye blöf yaptım. 80 tl puan verdiler. Bu sene de 130 falan kart aidatı alırlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Anlaşmanız da Yok mu kredi kartı aidatı ödenmiyecek diye genelde maaş müşterilerinden almıyorlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aralık'ta aldığım karta ocak ayında hemen 119 TL ücret yazmışlar. Bugün arayıp "bu tutar çok fazla, en azından bir kısmının iadesini istiyorum" dedim. 6 ay kalma sözünüze iade edelim dedi ve hemen etti. Girdisi çıktısı 30 saniye sürdü

Bu arada kartı hunharca kullanıyorum. Bunun etkisi olabilir. İlk aldığımda 100 TL chip para yükledikler. Şimdi 14 şubat kampanyasından 50 TL kazandım. Yani chip para vermişiz aidat keseriz falan demediler.

• Kesin yazılmıştır ama altun goldda 260 tl üstü bir sipariş geçtim, sevgililer günü kampanyasında %14 chippara gelir değil mi sorunsuz? +10 tl de axess mobilden katılıma geliyor zaten.. Hemen yüklenmiyor galiba bu, diğer kampanyalar gibi..
  • nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    Toplamda 360 tl lik altın alırsanız %14 chippara hemen yatar. 10 chippara daha sonra yatacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROLLING STONES -- 12 Şubat 2018; 21:10:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROLLING STONES

360 almanız lazım

WİNGS dahil değilmiş, çok saçma olmuş. İptal ettim siparişi, yeniden 360 TL'lik alacağım GOLD ile. Teşekkürler
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    kurye ne illet bişimiş 7 şubatta almış kartı hala getirmedi 15 ine kadar gelse bari kampanyadan yararlansam
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hocam bankaya aciliyetinizi söyleyin olmadı 2 gün içinde şubeye bıraksın şubeden alın

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    bildirdim bildirdim dağıtımada çıkarmamış kendimi kullanacak artık :)aradığımda tahmini teslim süresi 15 şubat diyor gelmezse iptal edin derim :)
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 15 şubata kadar gelmezse iotal ettirin belki iptal etmemeniz için chip para yükleyebilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Axess'i kapattım. Mevcut taahhütüm 2 şubatta bitmişti. 50 kere neden kapatıyorsun diye sordu. 50 kere kart ücreti alıyorsunuz dedim. 50 kere arayıp chip alabilirsiniz dedi.

Resmen kıl sanki ben bilmiyorum chip almayı. 1 hafta geçti bir daha aradılar. efendim ayda 5 bin üstü harcamanız var neden iptal ediyorsunuz x chip kazanmışsınız şimdiye kadar vs vs. Dedim oraya not düşebiliyor musun "bu müşteri çok aktif kullanıcı, yıllık aidat alınmayacak" diye. Öyle bir şey yapamayız dedi. Kapat dedikçe uzattı, kampanya anlatıyor bana. La ben DH üyesiyim yılların sen bilmiyorsun ben biliyorum kendi bankanın kampanyalarını. En son lütfen daha fazla uzatmayın yüzünüze kapatmak zorunda kalacağım, iptal kararım kesin ve nettir. Kart aidatı, işletim ücreti gibi haksız soygununuza devam ettiğiniz sürece ben gibi bir sürü kaybedersniz, Enpara'ya geçtim dedim.

30 liradan bildiğin 10 10 arta arta 130 lira chip verdi kabul etmedim. Niye edeyim ki haziran da 120 lira kart ücreti geçirecek ve taahhütüm olduğu için öpe öpe ödeyeceğim.

Şimdi sırada Bonus var. Onun da 2 taksidi kaldı. Nisanda tekmeyi yiyecek.

HOCAM KEŞKE 130 TL CHİP PARAYI KABUL EDİP ONDAN SONRA TEKRARDAN MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYIP ZATEN AYLIK 5 BİN ÜSTÜ ÖDEMENİZ VARMIŞ 6 AY BOYUNCA 1500 TL HARCAMA SÖZÜNÜZE 1 YIL BOYUNCA KART AİDATI ÜCRETİNİ 1 YIL ERTELEYEBİLİRDİNİZ.

• az önce akbanktan aradılar 2.bi axess kartı verelim dediler (ek kart değil) kampanyalardan 2 kez faydalanmış olursunuz felan dediler yok dedim 1 tane kart ücreti yetiyor bana dedim:) peki free verelim dediler mayıs ayında bi kart ücreti daha geliyor dedim iade etmezseniz freeyi o zaman düşünürüz deyip kapadım.
  • https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/6897/universiteliysen-simdi-axessli-olmanin-tam-zamani

bilgisi olan var mı?

cippara ne zaman yükleniyor? 7 gün içinde silinecekmiş..

50+50 2 kitap alacağım, ilk alışverişten sonra gelen cippara ile diğer kitabı alıp kartımı kapatabilir miyim?

kart kapatmada sorun yaşayanlar var sanırım?

• Free karta başvurmuştum 7 şubattan beri kuryede teşrif edip getirmedi dağıtıma çıkmamış neyse müşteri hizmetleri 15 şubat diyor tahmini teslim

Akbank direkt te free görünüyor ben şimdi sanal kart oluşturup sevgililer günü kampanyasına katılsam olur mu

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.