Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zorbey27 , ebay27 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
27.956
Cevap
1.064
Favori
2.892.032
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Şansınızı deneyin. Bu arada FIRSAT kampanyası da aktif olmuş: "sadece sms vs ile bilgilendirilenler yararlanabilir" cevabı verdi. Onu da deneyebilirsiniz. Sms size belki üç gün sonra gelecek, erkenden katılmış olursunuz ve bu arada yapacağınız alışverişler boşa gitmez.

Boşa para vermemek için uzun numara: 05327524566

Bu arkadaşın mesajını görünce sms attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam gg 15 şubatta kampanya yaparsa kombolarsınız

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    kart 5 dak sürmeden onaylandı basılır gelir cumaya kadar :)son haneside büyük sene sonuna da iş görür :)
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Bu ay 119 TL kart ücreti yazmışlar. Platinum kart vardı aradım geri vermeyiz dediler. Bari kapattırıp FREE kart alayım madem çoğu kampanyaya katılıyor.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam free birçok kampanyaya katılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dublex06

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Axess doğum günlerinde özel kampanya yapıyor mu? Finans 50 tl ye kadar puan veriyor mesela

bana vermiyor varmıdır bir yolu almanın

Finans için bir şey yapmıyorum. 2 hafta önce 2.yıl dönemi m şerefine %10-en çok 50 tl verdiler. Bende n11 ile komboladım.

Bakalım akbankta ilk yılbaşım. 14 şubat doğum günüm, bekletiyorum sevgililer günü kampanyasını o sebeple

• Arkadaşlar sevgililer günü %14 kampanyasına katılacağım GG 'den 2 adet 150 TL üzeri siparişim var %14 21 TL yapıyor. Şimdi kampanyaya katılıp Bu 2 Adet alışverişimi yapınca kartın hesabına 42 TL Chip para mı yatıyor. Buralarda yeniyim de tam anlamadan iş yapmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Bu ay 119 TL kart ücreti yazmışlar. Platinum kart vardı aradım geri vermeyiz dediler. Bari kapattırıp FREE kart alayım madem çoğu kampanyaya katılıyor.

Free + neo çıkarın. Birbilerini tamamlıyorlar. Tek başına free bi kısmından faydalanamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Öztürk Bilgisayar

Arkadaşlar sevgililer günü %14 kampanyasına katılacağım GG 'den 2 adet 150 TL üzeri siparişim var %14 21 TL yapıyor. Şimdi kampanyaya katılıp Bu 2 Adet alışverişimi yapınca kartın hesabına 42 TL Chip para mı yatıyor. Buralarda yeniyim de tam anlamadan iş yapmayalım.

Evet.ayri ayrı alisverise gerek yoktur.direk 360 TL harcamaya 50+10 kazanırsin.

• quote:

Arkadaşlar sevgililer günü %14 kampanyasına katılacağım GG 'den 2 adet 150 TL üzeri siparişim var %14 21 TL yapıyor. Şimdi kampanyaya katılıp Bu 2 Adet alışverişimi yapınca kartın hesabına 42 TL Chip para mı yatıyor. Buralarda yeniyim de tam anlamadan iş yapmayalım.

Ayrı ayrı yaparsanız sömestr kampanyasından da 10+10 kazanırsınız . yok sömestr bitti diyorsanız 358 ile tamamlanıyor sanırım kampanya

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

quote:

Ayrı ayrı yaparsanız sömestr kampanyasından da 10+10 kazanırsınız . yok sömestr bitti diyorsanız 358 ile tamamlanıyor sanırım kampanya

Anladım peki başka kombolayacak kampanya var mı ? Benim 150 TL alışverişim 5 Adet oldu. %14 kampanyasına mobilden katıldım. Sömestr de dün bitmiş. Çeşke daha dikkatli olup dün inceleseydim.

• Bir başlığa bakın, birde içeriğine.

Axess'e özel Tekzen'de 200 TL chip-para!

Axess’e özel Tekzen'de 5 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında yapacağınız tek çekim ya da vade farksız taksitli toplam 200 TL ve üzeri alışverişe 25 TL chip-para!

Kazanılan chip-para'lar 15 Mart 2018 tarihine kadar yine Tekzen mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya detayları:

5 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Axess’nizle Tekzen'den yapacağınız tek çekim ya da vade farksız taksitli toplam 200 TL ve üzeri alışverişe 25 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
    Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Mart 2018 tarihine kadar yine Tekzen mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Mart 2018 tarihinde geri alınacaktır. Axess, Wings, Free, Neo kartlar ve Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.Kampanyaya Bank O’Card Axess dahil değildir.
    Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı toplam 200 TL ve üzeri harcama ile kampanyadan en fazla bir defa 25 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/7068/axesse-ozel-tekzende-200-tl-chip-para

• Sahibinden kampanyasında sarıkız oluyor mu

• Arkadaşlar ben kampanyaya mobilden katıldım. GG 'den 192 TL birde 166,99 TL 'lik alışverişim oldu Chip para gelmedi bana. Normalde işlem bitince hemen mesajı geliyordu sizce ne sıkıntı olabilir ?

Edit : Arkadaşlar alımları neo kartımla aldım sanırım o yüzden chip gelmemiş. Aklıma takılan tek soru kaldı Aynı işyerinden 2 Adet arka arkaya işlem yapacağım 360-370 TL 'lik o zaman sıkıntı olur mu aceba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öztürk Bilgisayar -- 6 Şubat 2018; 15:22:46 >
  • quote:

Arkadaşlar ben kampanyaya mobilden katıldım. GG 'den 192 TL birde 166,99 TL 'lik alışverişim oldu Chip para gelmedi bana. Normalde işlem bitince hemen mesajı geliyordu sizce ne sıkıntı olabilir ?

Edit : Arkadaşlar alımları neo kartımla aldım sanırım o yüzden chip gelmemiş. Aklıma takılan tek soru kaldı Aynı işyerinden 2 Adet arka arkaya işlem yapacağım 360-370 TL 'lik o zaman sıkıntı olur mu aceba ?

Aynı gün aynı isyerinden 1 tane geçerli

• hemsinlee54 H kullanıcısına yanıt
    bu sarıkız nedir bir link verseniz ,sarıkız da sarıkız ,neymiş bu sarıkız??
  • Sömestr kamp dan 10 TL ekstra yatacakti bgn.yatan var mi

• muhendizz M kullanıcısına yanıt
    benim yatmadı
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    http://www.pufterem.com/2013/10/21/sarikiz-olmedi-midemizde-yasiyor/ al hocam
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.