Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Darkweither , Darkweither Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
27.879
Cevap
1.063
Favori
2.882.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 TL harcamaya 10 tl chip puan mesajı geldi. teşekkürler axess :)
  • DİKKAT

Sömester kampanyasi puanı Yüklendikten sonra 7 gün için de siliniyor.

19 ocak : 5 şubat kampanya

19 ocak ta alış veriş yapanların 26/27 ' sin de siliniyor.

Kampanya 5 şubat 2018 de bitiyor. Ve + 7 gün sonra 12 şubat ' ta silinmesi gerekli normal de.

Bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sömestr kampanyası ve 14 şubat kampanyasına neo dahil mi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 2 Şubat 2018; 14:16:57 >
  • Şok markette yazı gördüm bugün. Kapiya asmislar. Sistemdeki sorun nedeniyle Akbank kartlari kullanilamiyor yazmışlar. Bilgisi olan varmi

• piri.reis kullanıcısına yanıt
    Hocam bendede chip para vardı onu harcayayım dedim kasiyer 10/15 defa uğraştı zorla kullanabildim yani akbank posunda tüm mağazalarda sistemsel sıkıntı olduğunu söylüyordu, Migrostada durum buydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 2 Şubat 2018; 22:29:44 >
  • Rize şok ta harcayamadım bugün

• Şansınızı deneyin. Bu arada FIRSAT kampanyası da aktif olmuş: "sadece sms vs ile bilgilendirilenler yararlanabilir" cevabı verdi. Onu da deneyebilirsiniz. Sms size belki üç gün sonra gelecek, erkenden katılmış olursunuz ve bu arada yapacağınız alışverişler boşa gitmez.

Boşa para vermemek için uzun numara: 05327524566

• Sevgililer günü kampanyasına neo kartlar dahildir veya değildir ibaresi Yok göremedim Akbank direkt ten katılım sağladım acaba chip para gelir mi ? Axess mobil katıldığım kampanyalarda var görünüyor

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Axess mobilden kampanyada geçerli kartlarınız görünür:

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

• ktdgvr kullanıcısına yanıt

Bende kart başvurusu yap diyor

• akbank milli piyango kampanasında amort çıkmıştı hesap açın yatıracaz denildi hesap açtık yatmadı talep oluşturduk şubeden alın diyor paranızı 15 tl değil 50 tl vereceklermiş

Sayın : xxxxx

Akbank Direkt Milli Piyango Yılbaşı Bileti Kampanyası ile ilgili iletiniz Bankamızca incelenmiştir.

Çekiliş sonrasında ikramiye kazanan müşterilere ikramiye tutarı vadesiz Akbank hesaplarına 17 Ocak 2018 tarihinde yansıtılmıştır.

Akbank'ta vadesiz hesabı olmayan müşterilerimiz Akbank Şubelerinden ikramiye tutarlarını alabileceklerdir.

İkramiyeniz için şubelerimize başvurmanızı rica ederiz.

Bilgilerinize sunar, Bankamız ürün ve hizmetlerine gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Akbank

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 3 Şubat 2018; 0:27:13 >
  • ocak ta 6 adet fatura talimatı verdim 100 yerine 50 tl chip para yatırmışlar. Varmı benim gibi eksik yatan ?
  • ali6511 kullanıcısına yanıt
    6 fatura için de ödeme gerçekleşti mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Aynısı bende de var. Anlamadım neden olduğunu. Düzeltirler herhalde.

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    yok hocam zaten 28 ocakta verdi otomatik ödemeyi tüm faturalar ödenmişti 100 yerine 50 yatırmışlar talep oluşturdum bakalım ne çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Bende hiç görünmüyor bu kampanya

• ali6511 kullanıcısına yanıt
    Otomatik ödeme konusuna bir cevap yazdim. Onu bi okuyun isterseniz

• Şok markette geçiyor diye alışveriş yaptım ivir zıvır aldım kasaya geldim foss... Ya kardeşim geçmiyorsa puan kullanılır demeyin ... Yerel markette şak diye geçti ... Şokta sıkıntı varr axess de değil

• dj_alper_ D kullanıcısına yanıt
    Akbank direkt kampanyalarda çıkıyor oradan katıldım ben

• Bu migros ve şoklarda axxess chip para kullanmak tam karın ağrısı. Son 1 sene içinde Bügüne kadar 30 dan fazla şok yada migros mağazasında denedim, çok azında başarılı oldu.

Akbank ı aramaktan bıktım. Akbank bir duzeltemedı bu sorunu. World, Bonus, Maximum da bu sorunu hiç yaşamadım bu iki markette.

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.