Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: prok , BoNsE , olivier_kahm Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil
5 sn
27.956
Cevap
1.064
Favori
2.891.965
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bireysel kredi kartına başvuruyorum ticari müşteri olduğum için direk ticari başvurusu yapıyor banka buda olumsuz sonuçlanıyor.Bunu çözmenin bir yolu varmı arkadaşlar ? kafayı yemek üzereyim
  • mart 2018 itibarı ile axess kredi kartlarının yıllık ücreti zamlanıyor. bilginiz olsun. klasik axess 108 küsur lira oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 21 Ocak 2018; 19:10:22 >
  • Benim kartımda puanlar gözükmüyor. Ne yapmak lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karta 119 tl üyelik ücreti yansıtmışlar..2 senedir iptal ediyorlardı aradım bu sefer iptal etmediler sadece kayıt açtılar ama büyük ihtimal yine iade etmeyecekler..karttan memnunum aktif kullandığım içinde iptal etmek istemiyorum aslında ama eğer olumsuz sonuçlanırsa kapatma blöfü yapsam işe yarar mı acaba? Bu aralar deneyen oldu mu bu yöntemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

Karta 119 tl üyelik ücreti yansıtmışlar..2 senedir iptal ediyorlardı aradım bu sefer iptal etmediler sadece kayıt açtılar ama büyük ihtimal yine iade etmeyecekler..karttan memnunum aktif kullandığım içinde iptal etmek istemiyorum aslında ama eğer olumsuz sonuçlanırsa kapatma blöfü yapsam işe yarar mı acaba? Bu aralar deneyen oldu mu bu yöntemi?

20 yıllık kartı kapattılar

memnunsanız odeyeceksınız mecbur

iade etmıyorlarsa sonra da etmıyor artık.. 8 ay boyunca en az 10 kere kayıt açtık..yok

1 hafta sonra aradılar kapattuktan sonra yıne ıade etmedıler
  • Akbank banada 119 tl kart ucretini iade etmedi ayrica kart iptali icinde puan teklif etmedi karti iptal ediyordu artik eskisi gibi bonkorluk yapmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Akbank banada 119 tl kart ucretini iade etmedi ayrica kart iptali icinde puan teklif etmedi karti iptal ediyordu artik eskisi gibi bonkorluk yapmiyor.

İptal ettir çarşambaya kadar ararlar dene olmazsa perşembe cevap yaz

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    bu sene uğraştıracaklar galiba..benide şimdi aradılar diğer kart limitlerinizi düşürün biz yükseltelim + chip puan verelim dediler
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben banka için zarar müşteriyim zaten kapatsalar kendileri karlı çıkacaklar kart aidatını istedim xxxx nolu kartınızdan oniki ayda şu kadar chip puan kazanmışsınız diye mesaj göndermişler yani mesajdan anladığım şu, yeterince chip para kazanmışsınız bide aidat mı istiyorsunuz demeye getirmişler.

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer cagrı merkezınde arayan kişiye onay verdiyseniz bildiğim kadarıyla diğer banka limitlerinizi 2 bin tl düşürürseniz 100 tl chip para veriyor.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    1900 tl düşürdüm hocam..bakalım otomatik yükselir ve yüklenir dedi..Garanti müşteri limitinizi düşürmeyelim sadece kartı düşürelim ilerde lazım olursa tekrar veririz dedi kabul etmedim düşürttüm.Bekliyoruz bakalım
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Hocam 3/5 içinde güncelleme gerçekleşir ve akbank kart limitiniz 1900 tl artar ve sanırım %5 veriyor ve 95 tl de chip para yüklenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam ben banka için zarar müşteriyim zaten kapatsalar kendileri karlı çıkacaklar kart aidatını istedim xxxx nolu kartınızdan oniki ayda şu kadar chip puan kazanmışsınız diye mesaj göndermişler yani mesajdan anladığım şu, yeterince chip para kazanmışsınız bide aidat mı istiyorsunuz demeye getirmişler.

Hocam kapatın perşembeye kadar aramazlarsa tekrar açın diyin vazgeçtim 1 hafta geçmeden kart tekrar açılabilir

• emekci35 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bir hafta içinde hakkım saklıda uğraşmayacağım, cagrı merkezini aradım, canlı chatten yazdım, hatta kayıtta açtılar yine olumsuz sonuçlandı ayrıca iptal işi gerçekleşirse üç farklı dönemde kazanılan otomatik ödeme chip para kampanyam devam ediyor, limit azaltmama için chip para teklifim var kart iptal olur ertesi gün 300/500 daha borç cıkabilir taahhütleri bozduğum için onun için uğraşmayacağım, yardımınız için tesekkur ederım.

• Arkadaşlar böyle uğraşana kadar free kart + neo çıkarın. Ben geçen aydan sonra akbankı gözüme kestirdim, son 1 sene kampanyalarına baktım hemen hemen free+neo ikisinden biri kampanyaların en az %80'nine katılmış.

Neyse ben neoda ki puanın kredi kartına aktarılıp aktarılmadığını soracaktım. Var mı bilgisi olan?

• soyken kullanıcısına yanıt
    Aktarılıyor hocam, uygulamadan canlı chat'e yazın hemen yapıyorlar.

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• soyken kullanıcısına yanıt
    Hocam free kart aldım neo için de herhangi bir ücret kesme vs var mı?

Nedense Akbank'a hiç güvenemiyorum bu konularda.

• alperen.md kullanıcısına yanıt
    Yasak hocam banka kartı ve hesaplarından aidat alınmıyor.

• Arkadaşlar exi26 kartını çıkardım. Bu kartı hangi kampanyalarda kullanabilirim.misal

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

Bu hangi kartın içine giriyor

• 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.