Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: radiohead_yorke , Flakes Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir (4 Mobil) - 15 Masaüstü4 Mobil
5 sn
27.876
Cevap
1.063
Favori
2.882.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baba1993

bugün akbank direkt sıkıntılımı girmeye çalışıyorum ama çok zor giriyor girincede işlem yapılmıyor

Aynen çok zor çalışıyor
  • Bende site üzerinden İletişim bölümünden yazdım 24 saat içinde geri dönecekmişler. Bakalım.
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    dün bende aradım söyledim 87 tl aidat var diye iadesini talep ediyorum diye 6 ay kartınız açık kalması koşulu ile iadesini gerçekleştirebilirim dedi bende olur dedim iade ettiler.
  • BP AXESS gelebilir bilginize.

Axess GG başladı / Finans başladı / Neo zaten Mtv ve kişiye özeller de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

BP AXESS gelebilir bilginize.

Axess GG başladı / Finans başladı / Neo zaten Mtv ve kişiye özeller de var.

Ahanda geldi

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/5161/axess-ile-bpde-4-kez-100-tl-ye-40-tl-chip-para

• Opet ten de yakın zamanda kampanya gelir mi acaba yakıtı ona göre alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem55k

Opet ten de yakın zamanda kampanya gelir mi acaba yakıtı ona göre alalım

Opetin visa debit kampanyası var iş bankasında 3 x 75 TL ye 25 TL puan
  • quote:

Opet ten de yakın zamanda kampanya gelir mi acaba yakıtı ona göre alalım

http://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/neo-visa-opet-kampanyasi.aspx

Neo Visa kartınıza OPET’te 25 TL yakıt puan hediye! Paylaş

Neo Visa kartınız ile 15 Ocak – 15 Şubat 2017 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 75 TL’lik 3. yakıt alışverişinize 25 TL yakıt puan hediye!

15 Ocak 2017 - 15 Şubat 2017 tarihleri arasında anlaşmalı Opet yakıt istasyonlarında Neo Visa kart ile tek seferde 75 TL ve üzeri 3 yakıt alımında; Opet istasyonlarında yakıt alımlarında harcanabilir 25 TL değerinde yakıt puan hediye edilecektir.

Yakıt alımının Neo Visa ile farklı günlerde yapılması gerekmektedir.

Kazanılan puanlar sadece benzin ve motorin alımlarında harcanabilir.

Bir müşteri bir defa yakıt puana hak kazanabilir.

Neo Business ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

25 TL değerindeki yakıt puan kodları kazanan müşterilerin Akbanka kayıtlı cep telefonu numaralarına 27 Şubat 2017 tarihinde SMS olarak gönderilecektir.

Kazanan kart sahipleri cep telefonlarına gelen yakıt puan kodlarını mesajın başına “VISA” yazıp bir boşluk bırakarak 6738 numaralı telefona SMS göndererek yakıt puan kodunu aktif hale getirmelidirler. Bu işlemin ardından SMS atılan cep telefonu numarasına 25 TL değerinde Yakıt Puan yüklenecek, puanlar 15 Mart 2017 tarihine kadar anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında harcanabilecektir.

6738’e kısa mesaj gönderen ve kampanya kapsamında başarılı şekilde yakıt puan yükleyen her cep telefonu numarası kampanyadan bir kez yararlanabilir.

25TL değerinde yakıt puan anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında geçerlidir. Anlaşmalı Opet istasyonlarının listesinewww.opet.com.tr adresinden ulaşılabilmesi mümkündür.

Kampanyada kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için müşterilerin puan yüklemesi yapılan cep telefonu numaralarını Opet istasyon market görevlilerine söylemeleri ve ardından cep telefonlarına gelen anlık doğrulama kodunu market görevlisine ileterek doğrulama yapmaları gerekmektedir.

Kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için kullanım koşulu aranmamaktadır, kısmi kullanım yapılamaz, paraya çevrilemez.

Ayrıca 25 TL üzerinde alım yapıldıysa kalan ödemenin de Neo Visa Kart ile yapılması gerekir.

25 TL değerindeki yakıt puan; istasyon market ürünlerinde harcanamaz. Sadece Opet istasyonlarında yapılacak benzin ve motorin alımlarında geçerlidir.

Kazanılan puanların müşteri kullanımına sunulması ve Opet istasyonlarında harcanması süreçlerinin teknik alt yapısından Opet sorumludur.

Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir.

Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Visa ve Opet, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istedikleri zaman kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutarlar. Böyle bir durumda yeni koşullar Visa ve Opet tarafındanwww.visa.com.tr/opet​ vewww.opet.com.tr​ sayfalarında duyurulacaktır.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi içinwww.visa.com.tr/opet​ vewww.opet.com.tr​​

Katılım koşullarını visa.com.tr​ internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Kampanya ile ilgili destek almak isteyen katılımcılar, kampanyaya katılmış oldukları kartın alındığı Bankayı arayarak destek alabilirler.

Kampanya Visa Europe Service Inc. (“VISA”) ve Opet Petrolcülük A.Ş. (“OPET”) tarafından düzenlenmektedir.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kredi kartina neden yok ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: philosopherx

axess yeni yıl kartın son iki hanesi kadar chip para kampanyasından kazandığım puanlar işlemlerim tamamlandığında sms gelmesine ve şikayet kaydı açmama rağmen halen incelenmekte.
    eskiden böyle yapmazdı akbank , iyice bozdu kendini...

Ayni şekilde benimde yatmamıştı talep oluşturmuştum bugün sonuçlanmış 81tl yatmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

quote:

Arkadaşlar Axess in "Doğalgaz faturalarına faizsiz/ücretsiz 3 taksit" kampanyasına katılıp ödeme yapan var mı? Ben katıldım ödeme yaptım ama 3 taksite bölmedi. Yada daha sonra mı böler müşteri hizmetlerini aramalımıyım

Hocam "provizyon" aşamasından "dönem içi" işlemlere aktarıldıktan belli bir süre sonra bölünmüştü benim, benzer işlemi garanti ile yapmıştım.

İletişimden yazdım ben de bugün baktım 3 e bölmüşler.
  • Arkadaşlar Chip paraları bimde kullanabiliyormuyuz.

• muharrem55k kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini aradım hemen hallettiler. Bilginize

• BP / AXESS 4*100=40

BP 4566

15'nde belliydi ama link yoktu. Ben @thundere ye PM attım konu açsın diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: sfiber

Arkadaşlar Chip paraları bimde kullanabiliyormuyuz.

Hayır.

Carrefour/kipa/şok ve yakıt-giyim vb anlaşmalı yerler.

• arkadaşlar akbanktan kart alacam annem için böyle kart ücreti vs olmayan ve ya düşük olan hangisi

• arkadaşlar akbankdan vadesiz hesap açıp onada bağlı sanal kart oluştursam gg kampanyasından yararlanabilirmiyim.

• Free kredi kartı alabilirsin.. Kart aidati falan yok

• mx0131 kullanıcısına yanıt
    Free Kredi kartının kampanyalara katılım ücreti var mı? Mesela gittigidiyor'da chip para kampanyası var. Kampanya koşullarında free kart için de geçerli olduğu yazıyor. Ama Free kart sahipleri ücretsiz yararlanabiliyor mu kampanyadan? Net bir bilgi bulamadım.

• Uacellat_62 kullanıcısına yanıt
    hocam genelde katılım ücretsiz oluyor..olsa da 3tl gibi katılım parası alıyorlar..kartı aldım alalı 10 kampanyadan 1.de aldılar gibi bir şey...
    eğer istemezsen normal axess al onunda yıllık kart ücretini aradın mı geri puan olarak yüklüyorlar..
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.