Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Happy-Go-Lucky , prok , BoNsE , olivier_kahm Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
27.956
Cevap
1.064
Favori
2.891.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kartı aktif kullananlara 6 ay kapatmama şartıyla iade yapıyor.
  • Ben birde bu durumla ilgili şunu merak ediyorum 12ocak dahil mi değil mi ?

Ayrıca taksitli ücretin tamamı kampanyaya dahil edilir.

Yani 500/5=100TL dersek kampanyaya 500TL olarak tanımlanır.
  • arkadaşlar Fırsat kampanyasının tamamlayıp mesaj gelen var mı Ayrıca ben müşteri hizmetlerini aradım 12 Ocak dahil tarihi olarak

Bir arkadaşımız da üyelik aidatını sormuş 2 gün önce talep ettim bugün iadesi yapılmış
  • HONyzkDA H kullanıcısına yanıt
    4 alışveriş ten sonra her 25 tl e 10 tl olan mıydı o yatmadı onun puanları anlık yatması,gerekliydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jonathanlivinston

4 alışveriş ten sonra her 25 tl e 10 tl olan mıydı o yatmadı onun puanları anlık yatması,gerekliydi

bu ay gelen de sorun var

7 ocak a kadar önceki 3 aylık olan takır takır yatardı.. bu ay sorunlu
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Her alışveriş sonrası kayıt açacaksak işimiz var bu ay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Axsess kampanyası bahseettim. Kişiye özeller varsa. 1000 harcamaya 65 tl v.b olan. Ben tamamladım gelen giden yok. Çamura yatmasınlar...
  • @HONyzkDA
    Kampanya şartlarını değiştirdiler puan yuklemesini 12 ocaktan 20 ocak' a çektiler
    http://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/2085/axessle-hemen-kazan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 12 Ocak 2017; 23:42:31 >
  • axess yeni yıl kartın son iki hanesi kadar chip para kampanyasından kazandığım puanlar işlemlerim tamamlandığında sms gelmesine ve şikayet kaydı açmama rağmen halen incelenmekte.
    eskiden böyle yapmazdı akbank , iyice bozdu kendini...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HONyzkDA

quote:

Axsess kampanyası bahseettim. Kişiye özeller varsa. 1000 harcamaya 65 tl v.b olan. Ben tamamladım gelen giden yok. Çamura yatmasınlar...

Hocam banada geldi tamamladim ama herhangi maj bisey gelmedi ...
  • 20 ocak.ta yatacak chip paralar yazıyordu bende harcama yaptım 1000tl
  • 12 aralik 12 ocak harcama hedef kampanyasi puanlari 20 ocakta yatacak.
  • Bugün saat 00.30 sıralarında free kartımdan apple harcaması yapılmaya çalışılmış allahtan internet ve yurt dışı harcamalarına kapatmıştım 2 senelik kartım ilk defa böyle bir şey oldu kartlarınızı kontrol edin..
  • Arkadaşlar 152TL üye aidatı geçirmişler, telefonla aradığımda aidat iadesi için olumsuz olduğunu söylediler!

Tecrübeli arkadaşlar ne önerirsiniz ?
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    152 tl nedir yaa hangi kartı kullanıyorsunuz ?
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    wings black
  • bugün akbank direkt sıkıntılımı girmeye çalışıyorum ama çok zor giriyor girincede işlem yapılmıyor
  • Arkadaşlar Axess in "Doğalgaz faturalarına faizsiz/ücretsiz 3 taksit" kampanyasına katılıp ödeme yapan var mı? Ben katıldım ödeme yaptım ama 3 taksite bölmedi. Yada daha sonra mı böler müşteri hizmetlerini aramalımıyım
  • muharrem55k kullanıcısına yanıt
    son 2 faturamı benimde bölmedi her ekstre geldiğinde Akbank direkt bize ulasından yazdım 3 e böldüler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem55k

Arkadaşlar Axess in "Doğalgaz faturalarına faizsiz/ücretsiz 3 taksit" kampanyasına katılıp ödeme yapan var mı? Ben katıldım ödeme yaptım ama 3 taksite bölmedi. Yada daha sonra mı böler müşteri hizmetlerini aramalımıyım

Hocam "provizyon" aşamasından "dönem içi" işlemlere aktarıldıktan belli bir süre sonra bölünmüştü benim, benzer işlemi garanti ile yapmıştım.
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.