Şimdi Ara

AXESS BP'de 4x100 akaryakıt/otogaz alımına 100 TL (Kombo 40+60) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
7
Favori
6.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    daha önce hiç hopi kullanmadım uygulama ne şekilde oluyor acaba. Hopi uygulamasını yükleyip profil oluşturdum şimdi. İstasyona gidince ne yapıyoruz? Plakayı falan tanıtmak gerekiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

1_konu yanlış yere açılmış,banka bölümü olacak, diğer fırsatlar değil.
    2_Konu başlığına AXESS yazılmalı,Sarı çizmeli Mehmet Ağa değil.
    3_Kampanya 2 bitirildi zaten herkes tarafından.
    4_Kampanya 1 daha düşmedi Axess Mobil e.

%100

Kampanyayı beğenmediyseniz kaldıralım bilgilendirmeyi. Sizin işinize yaramayabilir belki ama birçok insan faydalanacaktır.

Kampanya 1 mobilde gözükmez çünkü 1 Nisan'da başlıyor.

• paylaşım için tşkler

yorum yapılırken, benim işime yaramıyorsa çöptür mantığı forum mantığına uymuyor. herkes bir önceki kampanyayı kullanmamış olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frdbb

Son 1 yıldır bp kullanmayanlara da hopi den % 5 verir.

Ben hiç bp kullanmadım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Hopi uygulamasındaki karekodu tarıyor hocam. Ben plaka tanımlatmadım. O hususu bilmiyorum.

Önce hopi uygulamada bp avantajlarına bakın. Orada %5 varsa faydalanırsınız

• Coook iyi kombo. Depolar dolu olmasaydı iyiydi.

• Hopi de bana özel diye bp yüzde 5 diyo. Bunun için plakayı mı tanıtmak lazım ? Bir de bu kampanya ne zaman düşer mobile acaba

• Hiçbirini kullanmadım kampanylarin iyiki beklemisim depo boş alirim bir dal

• Birilerinin ilk kampanyayı bitirmiş olması, kampanyaların kombo olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Nasıl bi mantık bu? Ben de yazıyım; burda bp yok, başlığa çöp diye eklensin.

Paylaşan arkadaşa teşekkürler. Axess ten akaryakıt sektörü için unutmazlara girecek bi kombo, bravo.

• Kampanya 2 için akaryakit kampanyasini bekliyordum.

• Benim deponun da yarısı boş. Mayısa kadar herhalde 400 yaparım. Haber için teşekkürler.

• Hopiyide ekleyelim güzel kombo

• Hopiyi nasıl ekliyorsunuz anlamadım gitti

• kampanya 1 e nerden ulaştınız?
  • büyüksün axess.
  • 1 nisan 15 nisan arası 4 kere 100 liralık benzin alsak 100 lira chippara verecek yanlış mı anladım?
  • komboya katkı yapalım, bostancı köprüsünden sonra kadıköy yönünde sağdaki bp istasyonunda bp karta %5 puan kampanyası var, yanyolda kaldığından tutunma adına bu kampanyayı uzun süredir yapıyorlar, yeni durumda 40 tl (mobil uygulama bp kampanyası) + 60 tl ( 4 x 100 mobil kampanya) + 20 tl (bp karta %5 puan) = 120 tl / 400 tl = % 30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezeyan01 -- 29 Mart 2018; 9:24:56 >
  • Axess mobil uygulamasında kampanyayı göremedim ? Henüz eklenmedi aktif değil sanırım dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamerconkarli

Axess mobil uygulamasında kampanyayı göremedim ? Henüz eklenmedi aktif değil sanırım dimi ?

Kampanya 1 başlama tarihi 1 Nisan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezeyan01

komboya katkı yapalım, bostancı köprüsünden sonra kadıköy yönünde sağdaki bp istasyonunda bp karta %5 puan kampanyası var, yanyolda kaldığından tutunma adına bu kampanyayı uzun süredir yapıyorlar, yeni durumda 40 tl (mobil uygulama bp kampanyası) + 60 tl ( 4 x 100 mobil kampanya) + 20 tl (bp karta %5 puan) = 120 tl / 400 tl = % 30

Benim de guzergahımdaki yer burası. yanında total var. o da %5 veriyor.. totalin kredi kart kampanyalarinda bu totalden aliyorum.. nisan ayında bpden alacagiz. tskler bilgi icin

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.