Şimdi Ara

Axess 6 ay kapatmama sözüne 100 TL chip para (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.146
Cevap
54
Favori
50.154
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende hem Axess hem de Free var, ikisini de aktif kullanıyorum. Free için aldım 100 TL ama, Axess'e 6 ay açık kalma sözüne kart ücretini iade aldığım için kapatacağım diyemedim.
  • bir kaç gün önce axess için aldım 100 tl. şimdi freeye başvurdum kart basımda. gelsin 1-2 hafta falan dursun 100 tl de free için isteyeceğim bakalım yerse :)
  • Benim kartı da kapatıyorlardı ( maaşlı müşteriyim ) onaylıyor musunuz dedi.Bende telefonu kapattım 2 3 kere aradı açmadım.Ertesi gün aradım onaylarken şarjım bitti dedim tekrar 4 5 tane teklif sundu en son 1 saniye bekleticem dedi bir kampanyamız daha var dedi 6 ay kapatmama sözüne 100 tl chip para veriyoruz dedi onaylıyor musunuz demeden tamam onaylıyorum diyorum.
  • Yüklenen 100 chip paranın son kullanım tarihi varmıydı ? Ben 1 ay önce falan yükletmiştim ama halen kullanmadım sıkıntı olurmu acaba?
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    bana 1 yıl dediler.

bu arada sanırım gelecek ay kart ücreti gelecek 100 tl aldık diye şimdi onu silmek için elimizde kartı kapatırım o zaman kozu kalmadı :(
  • Bugun bende aldim free kartima 6 ay taahhut karsiliginda 100 tl chip para.zaten aidat derdi de yok.auper valla.tesekkurler turkiye :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 aylık taahhüt yeni bitti ve hemen aradım, aldık 100 Chıppara yı :)

• MSefa23 kullanıcısına yanıt
    bana ikinci kez vermediler
    acaba biraz önce axess için de 75 aldığım için mi:)
  • 2015 Haziran ayında 80 tl axess hesap işletim ücreti kesilmiş,bugün aradım iade istedim yapamayız dediler, kapatın kartımı dedim hemen 6 ay sözünüze 100 TL chip para teklif ettiler, isterseniz free karta geçin 100 TL chip parayı free karta yükleyelim dediler. Nasıl iyimi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi relaxa -- 14 Mart 2016; 17:05:01 >
  • Verilen 100TL lere karşılık alınan kart ücrretleri bazen iade edilmiyor yapan arkadaşlar buna dikkat etsn başıma böyle birşey geldi
  • Eser- kullanıcısına yanıt
    Bana Mh söylediği 6 ay içinde itiraz edildiğinde iadesi yapılıyor, 6 ay geçtiğinde iadesi yapılmıyor, itiraz edip kapatmak istiyorum dediğinde 6 ay kalma sözüne 100 TL chip para veriyorlar.

• Subatta aldim kartimi 50 tl chip kampanyasindan bugun aradim kapatcam diye 100 tl aldim arkadaslar bilginize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser-

Verilen 100TL lere karşılık alınan kart ücrretleri bazen iade edilmiyor yapan arkadaşlar buna dikkat etsn başıma böyle birşey geldi

Bende birkac kez okudum boyle birsey

• Enteresan bir durum yaşadım geçen hafta. Axess haricinde yine Akbank'tan başka tür bir krd kartım daha vardı ve yllardır hiç kullanmıyordum, dedim kapatayım nasıla işe yaramıyor. Zaten Axess için kapatmama puanı aldığım için hiç o yönde bir düşüncem de beklentim de yoktu. Kaldı ki 2. kart bu, böyle 2 kart oldu mu kapatmak istediğinizde bakıyor bir kartı daha var, tamam deyip kapatıyorlar, öyle de oldu. Ama 2 gün sonra aradılar Akbank'tan dediler x kartınızı kapatmışsınız evet dedim kullanmıyordum, cazibesi kalmadı kapattım. Kartı atmadıysanız tekrar açalım ve 6 ay kapatmama sözü verirseniz size 120 TL puan hediye ederlim :). Kabul ettim tabiki. Çok aktif kullandığım Axess kartım için bile sadece 75 TL vermişlerken yıllardır hiç kullanmadığım 2. bir kart için tak diye 120 TL vermeleri büyük sürpriz oldu.
  • 2 kere aradım önce chipleri harcayın boşa gitmesin dedi bu sefer aradım taksitli ödemeler var ödemek zor olur sizin için limit düşürelim bitince iptal ederiz diyor sinir oldum ya
  • Kapatmama sozune chip para alan arkadaslar acaba kapatin dedikleri anda mi chip para teklif edildi? Yoksa kapatin dediniz. Ardından bir sure sonra sizi mi aradilar kapatmayin diye

• screamtoronto kullanıcısına yanıt
    Bugün arayıp kapatmak istediğimi söyledim nedenini sorup, kontrol ediyorum bilgileri dedikten sonra hemen teklif ettiler aldım. 6ay önce de almıştım. Maaş hesabına bağlı olduğu için kart ücreti de ödemiyorum.

• 98 lira kart aidatı gelmiş bana öğleden sonra arayacağım bakalım silecekleri .mi

• quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

98 lira kart aidatı gelmiş bana öğleden sonra arayacağım bakalım silecekleri .mi

Durumdan haberdar edin. Benim de bu ekstre de gelecek.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    şöyle bir sıkıntı var 1 ay kadar önce kartı kapatcam deyip 100 lira puan almıştım. o bence sıkıntı olacak.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.