Şimdi Ara

Axen Kurulum Ücreti Alıyor Mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kipadan 102'' 80cm Axen 1 marka tv aldım aldığım yer yetkili servisin ücretsiz olarak kurması gerektiğini söyledi yetkili servis sunny imiş..müşteri hizmetlerini aradım mesai saati dışında olduklar için cevap vermiyorlar.Daha önce bu tv den alıp servise kurduran var mı ? ücret alıyorlarmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 9 Haziran 2014; 19:14:35 >

• bende buğün aldım servisi arıyorum adamlar kullanıcı kendi kuruyor diyor başkada bişey demiyorlar.kipayada ulaşmak ne mümkün
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 7 Aralık 2014; 9:55:37 >
  • slm,
    beyler bende bu ürünü almayı düşünüyorum ama aldıktan sonra servise değilde kendim kurmak istiyorum hemen,sorum şu servisci eve gelip kurduktan sonra garanti başlıyormuş diyorlar,bu doğrumu?aldığımız yerle ilgili değil m garanti işi...

birde üründe game modu var mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 7 Aralık 2014; 9:55:56 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle düşünün...Kutuyu açıp kurmaya çalıştınız ama bir bakıyorsunuz tv'nin ön camı kırılmış..Bunu nasıl ispat edeceksiniz ? O yüzden arayın servisi gelsin kursun hiç uğraşmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gencerr

Hocam şöyle düşünün...Kutuyu açıp kurmaya çalıştınız ama bir bakıyorsunuz tv'nin ön camı kırılmış..Bunu nasıl ispat edeceksiniz ? O yüzden arayın servisi gelsin kursun hiç uğraşmayın :)

yukardaki arkadaş ben aradım servisi diyor siz kurun demiş ama :)
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Ben işimi sağlam aldım hocam..bozuk,hasarlı vs çıkarsa diye kendim kurmadım
  • Axen markasında kurulum ücretli.

Sıkıntı yaşamamak adına aldığınız bayide tv nin açılıp kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz. (Axen, Seg vb. markalar için uygulanabilir.)
  • aradan sekiz yıl geçmiş kafa aynı kafa

sürpriz yumurta televizyon satma

dünyanın parasına mal alıyorsun aldıktan sonra market diyor ki ben ellemem dokananı sevsinler ver 90 tl açalım e kargoyla yolla olmaz o internetten siparişte öyle..yahu nakit çil çil para sayacağım eline olmaz..iadeleri mi köklüyorsunuz millete la yoksa indirim diye tek söz yok
    ..tamam tecrubeli de var ama alırken uymazsan alamıyorsun zaten malı müşteri hizmetlerini arıyorsun mesai saati sonu herkes evinde tık yok servisi arıyorsun abi para ver...e verdim...banada ver....servis eve geliyor voltaj koruyucu takalım mı abi....kaça 250...yok deve...

ya kırdıysaaaaan yaaaaa....ula ya siz kırdıysanız çok mu namuslusunuz.

şu televizyon satma işini bir öğrenemediniz gitti

öğreteyim

alırsınız magaza arar servisi ya da servis magazadan alır götürür verir müşteriye onaylar malı çıkar

zor degil art niyetli dolu piyasa...

açarsanız malı görürsünüz malı....yine de açmayın sürpriz yumurta bu hem rafadan hem kafadan

koca firmalar çekiliş gibi mal satıyor e yuh.

öğrenin artık şu işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 25 Kasım 2022; 20:28:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.