Şimdi Ara

AXEN 55'' 140 CM UHD SMART TV,4K DAHİLİ UYDU ALICILI 2299 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
3.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Televizyon elime ulaştı inceleme yapıp paylaşacağım inşallah
  • Hâlâ tereddütteyim bimdeki dijitsu mu bu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bim Dijitsu'yu öneririm en azından android smartı var ben Axen aldım malı gördüm yeniden alacak olsam Dijitsu'yu denerdim. Allaha emanet çalışıyor. Led yanması gibi çok fazla şikayet var korkutmuyor değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysafran

Akşam saatlerinde düşüyor fiyatı
    Televizyon elime ulaştı inceleme yapıp paylaşacağım inşallah
    Televizyonu açtım kendim kurdum risk aldım çünkü servis kırık falan çıkarsa garanti geçmez dedi ,kutuda sorun yoktu bir sıkıntı olmayacağını düşündüm
    ,kurulum ücretli maalesef kendiniz kurarsanız garantide sorun olmuyor,saçma bir politika baştan kaybediyorlar ,Sunny kurumsal bir firma bunu çözerse daha iyi olacak

Genel anlamda orta kalite bir televizyon LG,Samsung ile kıyaslamak haksızlık olur çünkü yeri belli ama buradan kötü olduğu sonucu çıkmaz,bütçeniz müsaitse en az 4000-4500 lirayı gözden çıkarmak gerekiyor malum,Vestel ile mukayese olabilir ama Vestel bile pahalı artık.Bütçem uygun olsa zaten almam

Malzeme kalitesi vasat pek güven vermiyor,ekranın köşe yerlerinde ışık sızması ve hafif karartı var ancak rahatsız edici boyutta değil, LG marka televizyonlarda da görmüştüm bunlardan ,inşallah ileride daha büyük bir soruna yol açmaz.

Görüntü kalitesi bana iyi geldi ben Vestel ile kıyaslamıştım farkları yok gibi bence,4k videolar falan çok güzel gösteriyor,smart kısmı hoşuma gitti internet wifi çekimi falan gayet iyi,netflix yok ama youtube güzel çalışıyor,tarayıcı ve diğer uygulamalar yeterli çok fazla kullanmayacağım bende android box olduğu için.

Bizzat görüp almak en iyisi ben incelemiştim Carrefour da ve Vatan Bilgisayar da ,çok beğendim mi? Hayır..Ama yinede aldım ,işimi göreceğini düşündüm ,fazla beklentim de yoktu,sorun çıkarsa da şans neticede garantili bir ürün.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.