Şimdi Ara

AXEN 55'' 140 CM UHD SMART TV,4K DAHİLİ UYDU ALICILI 2299 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
3.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genelde akşam saatlerinde fiyat düşüyor,puan kampanyaları ile daha uyguna gelebilir--2209 TL sonra 2269 TL en son 2299 TL oldu
    https://www.vatanbilgisayar.com/axen-55-140-cm-4k-uhd-smart-tv-dahili-uydu-alici-46356.html
    https://www.epey.com/televizyon/axen-ax55ual08-tnr.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüşke -- 16 Mart 2020; 13:59:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıldır ki?

• Yok mu kullanan bilen?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat çok iyi. Geçende düşmüştü kapan kaptı.İhtiyac olsa kaçırmazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D78B5F520 -- 10 Mart 2020; 13:26:23 >
  • Fiyat uygun fakat fazla kalite beklemeyin.
  • Yorumlar incelemeler var,orta kalite bir televizyon fiyatı uygun üstelik world puanda var,servis sunny garantisinde kurulum ücretli,sonuçta bir muhatap var,şans işi ama çok kalite bişey beklemek yanlış,ben carrefour da yakından inceledim 2700 lira orada,ben beğenmiştim

• Kullanıyorum netfix yok tv görüntüsü idare eder. Android değil ama içinde 100 e yakın program yüklü. Plastik kalitesi kötü. Ekranın köşeleri boşta içe bastırdığımda en az yarım cm esniyor bu da temizlerken korkutuyor açıkçası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheImmense kullanıcısına yanıt
    Ekran yansıtma var mı?
    Bluetooth var mı?

• hüşke H kullanıcısına yanıt
    Ekran yansıtma var kullanmadım. Bluetooth hiç görmedim yok sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tvyi Bi türlü yakalayamadım

• Şantiyede kullanılan bir cihaz bu. Ev için tavsiye etmem.

• 2014 aralık ayında axen (tabi bu modeli değil) aldık arkadaşa tvyi çalıştırdılar baktık arkada sanki bişey vurmuş gibi bir ışık yansıması var. Arkadaş neyse dedi ya uğraşmayayım öyle kullandı. 1 sene önce tv durduk yere bozulmuş. Yani ucuz alıyorsun da para da zamanla çöp oluyor...
  • AC@DC kullanıcısına yanıt
    demek ki her şeyde bir hayır var hakikaten.

• Tamamen şans işi,32 lik axen modelini senelerdir kullandık tık demedi,philips almıştık arızalı çıkmıştı 2 kez

• quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

Bu tvyi Bi türlü yakalayamadım
    Fiyat yine düştü bilginiz olsun

• Netflix yükleniyor mu ? evet ise hd destekliyor mu ?
  • https://www.youtube.com/watch?v=EP9mWHLQME0 tv incelemesinde renklerde pastelleme var bana görüntü iyi gelmedi bu yaz avrupa şampiyonası var güzel kampanyalar olacak gibi biraz daha beklemeye aldım.
  • Fiyat düşünce alsam mı diye düşünüyorum, sabah bakıyorum fiyat yükselmiş pişman oluyorum, sonra akşam tekrar düşüyor tekrar düşünüyorum alsam mı diye

• Benim aldığım üründe siyah noktta çıktı.Üretirken toz kaçırmışlar.Servis 80 tl kuruluma ver biz kurmuş gibi gösterelim değişim yaparız dedi.İade edicem.Bakalım ne sorun çıkarıcaklar.Yetkili servis bana pek güven vermedi.Normalde kurulum müşteriye ait ama sorun çıktımı kabul etmiyorlar.Neden servis çağırmadın diyor.80 tl kutusundan çıkarıp prize fişi takmaya vermediğim için özür dilerim.
  • Vay arkadaş akşam indirimin başlangıcında son 18 ürün diyor, gecenin ilerleyen saatlerinde 16 ya düşüyor. Sonra ertesi akşam indirim başlayınca tekrar 18 e çıkıyor stok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.