Şimdi Ara

Axen 49 inç 124 ekran full hd (979 tl) ekim ayı güncel (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
857
Cevap
20
Favori
63.010
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana kalsa ben video çeker kutuyu açardım ancak ailemi fena korkuttular Servisi aradım bugün gelecek inşallah. 30 tl dedi ücrete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

Bana kalsa ben video çeker kutuyu açardım ancak ailemi fena korkuttular Servisi aradım bugün gelecek inşallah. 30 tl dedi ücrete.

30 TL VER para degıl
  • quote:

vay arkadaş ya :D 30 tl iyi fiyat yalnız duvar a asmak için extra bişe gerekiyo muş sanırım askı aparatı dışında onu biliyormusunuz konu içinde okumuştumm :)
  • exorcist33 kullanıcısına yanıt
    Askı aparatı yok sanırım kutunun içinde. Bana sordular duvara mı takılacak diye. Masaya konulacak dedim ondan sonra fiyat verdiler.

Axen 49 inç 124 ekran full hd (979 tl) ekim ayı güncel

Tv nin şekli aynen bu. Ayakları çok şık, karfurda satılanlardan biraz daha farklı
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    İlker hocam 30 tl az gibi gözüksede yapacakları tek şey tv nin fişini takmak. Zaten tv de hiç bir özellik yok
  • quote:

Askı aparatı yok sanırım kutunun içinde. Bana sordular duvara mı takılacak diye. Masaya konulacak dedim ondan sonra fiyat verdiler.

Tv nin şekli aynen bu. Ayakları çok şık, karfurda satılanlardan biraz daha farklı

ben dün gördüm tv yi çok güzeldi görüntüsü falan sonra bi ara teknosanın turuncu indirimine gitti aklım baktım 1700 e vestel 4k 9300 ua vardı ona yoğunlaştım oda ing kredisi falan ile 2100 e gelince :D geri buna döndüm ps3 ve pc için ara da tabiki tv de izlerim fakat bunda 2 hdmi var uydudan hd yayını nasıl alıcaz sürekli sök tak yapılacak sanki :(

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

30 TL VER para degıl

uydu alıcısı bile yok iki vida sıkıp gitcekler mesele garanti olayı yani biz açtık kırık vs varsa yandığımızın resmi fakat servis acarsa iş değişiyor hemen tutanak değişim vs :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: exorcist33

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

30 TL VER para degıl

uydu alıcısı bile yok iki vida sıkıp gitcekler mesele garanti olayı yani biz açtık kırık vs varsa yandığımızın resmi fakat servis acarsa iş değişiyor hemen tutanak değişim vs :)

midyada pirinç e gidrgen evdeki bulgur dan olma aynen

• 2. awox 49 vakası mı ?
  • Tv yi kurdular, kutudan tamamen sorunsuz çıktı. Ölü piksel vs hiçbir şey yok maaşallah. Hd kanallarda görüntü çok iyi, sd kanallarda idare eder. Arkasında duvara asmak için 4 tane delik mevcut, herhangi bir parçaya gerek yok. Direk duvara asma aparatı ile takıyorsunuz. Kumandası ilk satılan modelden daha kaliteli.
    2 hdmi
    1 scart
    2 usb
    1 coax
    1 kulaklık
    1 tanede av çıkışı mevcut.

İlk 1 ay kutuyu atmayın sıkıntı çıkarsa birebir değişim yaparız dediler.

• Tv nin altındaki çıkıntıda axen yazıyor ve 1 adet basmatik dokunmatik arası bir düğme bulunuyor.
    Tv stand by konumunda iken axen yazısı ışıklı duruyor. Çok hoş olmuş o ayrıntı.

Axen 49 inç 124 ekran full hd (979 tl) ekim ayı güncel  Axen 49 inç 124 ekran full hd (979 tl) ekim ayı güncel

• Son olarak şunuda atayım. Elektrik tüketimi eğer doğruysa çok azmış.
    Bu arada pc de oyun oynamıyorum, bu konudaki sorularınızı cevaplayamayacağım.

• BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    uydu alıcısı ne kullanıyorsun kardeşim

valla ikilemde kaldım vestel 48fa7500 fiyat 1529-çek=1460- puan=1410
    link
    http://urun.n11.com/led-tv/vestel-48fa7500-48-122-ekran-full-hd-uydu-alicili-smart-led-tv-P97707732

axen 1093-çek=1023-puan=973
    linkhttp://urun.n11.com/led-tv/sunny-axen-49-inc-124-cm-full-hd-led-tv-P100322398
    bacakları seninkine benziyor resimde süpriz çıkmazsa :)

ayrıca vestel 600 hz uydu alıcı smart özelliği var
    axen inde güzel bacakları var 200 hz

durum bu kararsız kaldım hep birlikte bir değerlendirme yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebabil__ -- 23 Şubat 2016; 20:12:09 >

• ebabil__ E kullanıcısına yanıt
    Hocam benim aldığım ürün sadece tv izleme amaçlı kullanılacağı için özellik önemli değildi benim için. En ucuzunu aldım o yüzden. Vestelle axen marka olarak aynı benim gözümde. Hatta vestele antipatim var, o yüzden hiç vestel ve türevlerine bakmadım.
    Tv ye az önce usb bellek bağladım, 1080p film ve klipleri sorunsuzca oynattı, ileri geri sardı.

Uydu alıcımda şu ürün, ebaydan antende aldım ilk zamanlar youtube a falan giriyordum, iptv kurcalıyordum. Daha sonra hevesim geçti sadece tv izleme amaçlı kullanıyorum uydu alıcıyıda.

• BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    link deki üründe görüntü olarak sizinki ile aynı değilmi

kurulumu kendim yapabiliyormuyum

hdmi den pc ile bağlayıp film izlenebilir değilmi

teşekkürler
  • ebabil__ E kullanıcısına yanıt
    linkteki aynı evet.
    kurulumu sunny i arayarak danışın önce
    hdmi dan pc bağlayıp film izleyebilirsiniz.
  • Bende aldım kuruldu herhangi bir sıkıntı çıkmadı aynı HD'mi sayısı yukarıdaki arkadaşla yalnız bana 3. Bir HD'mi girişi daha lazım Nasıl yapabiliriz çoklayıcı falan işe yarar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan ps3 oynuyorum fifa 2016 herhangi bir sorun yok ghostling rahatsız etmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay anasını arkadaş biz hazırlıklarımızı yaparken 1093 tl olanı bitirmişler
  • Migroselektronik te
    969 TL..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.