Şimdi Ara

Axen 49 inç 124 ekran full hd (979 tl) ekim ayı güncel (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
857
Cevap
20
Favori
63.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haklısın wp bayağı cimri ancak wp karşılığı indirim yapacak arkadaşlar var forumda en kötü 850TL'ye mal edilebilir
  • Babam için alacagim ne dersiniz uygun olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

arkadaşlar merhaba
    çeşitli sorular geldi okudum.. dün bunlara son vermek amacıyla biraz meraktandır atladım migrosa gittim sizler için fotograf çektim model nosu var sanırım .. birde seg marka gördüm 50 ıncs güzel geldi evımdede seg kullanyıorum memnunum acıkcası ... sizce nasıl seg...
    saygılar..
    migros ile migros internet magazası arasında fiyat farkı var belirtmek ıstedım axen için..
    sevgi ve saygıyla

bugün migrosa baktım ancak 42" var. Axen 49" hangi mügrosta gördünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ---fırtına--- -- 16 Ekim 2015; 19:27:44 >
  • Hocam pm'iniz kapalı. açabilir misiniz?

• Açtım şimdi bilmiyordum kapalı olduğunu maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: ---fırtına---

quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

arkadaşlar merhaba
    çeşitli sorular geldi okudum.. dün bunlara son vermek amacıyla biraz meraktandır atladım migrosa gittim sizler için fotograf çektim model nosu var sanırım .. birde seg marka gördüm 50 ıncs güzel geldi evımdede seg kullanyıorum memnunum acıkcası ... sizce nasıl seg...
    saygılar..
    migros ile migros internet magazası arasında fiyat farkı var belirtmek ıstedım axen için..
    sevgi ve saygıyla

bugün migrosa baktım ancak 42" var. Axen 49" hangi mügrosta gördünüz.

Hocam merhaba balıkesir erdek migros

• Migrosun televizyonlarına bakarken denk geldi sizce nasıl? fiyat 999 tlhttp://www.migroselektronik.com/kweb/showProductDetail.do?psi=49663277&categoryId=62383

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    sendemi balıkesirdesin hocam
    ben merkezdekine gidecegim balıkesire dönünce kampanya olursa burdan yazarsın kacırmayalım hocam
  • murat977 kullanıcısına yanıt
    bu plazma tv cok yakar görüntüsü nasıl bakmak lazım fiyat iyi elbette dev gibi tvye 1000 tl az bile kampanya vs varsa düserde hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

sendemi balıkesirdesin hocam
    ben merkezdekine gidecegim balıkesire dönünce kampanya olursa burdan yazarsın kacırmayalım hocam

tamam hocam takipte kalalım ....
  • HI LEVEL 49 inç ile karşılaştıranlar için söylüyorum. VESTEL'in yazılım vs. desteği daha iyi. USB'den pek çok formatı altyazısı ile beraber güzel oynatıyor. HDMI falan kablo ile uğraşmadan ben tüm filmleri USB'den takıp izliyorum. 1080p de dahil ileri geri almalarda takılma falan yapmıyor hiç.

Öte yandan SUNNY AXEN'de hem dahili uydu alıcı yok, hem de USB'den media oynatması biraz sıkıntılı gibi.
  • Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Hocam pc baglayip film izleme arada oyun icin hangisini alalim axen bekliyecez diye almadik a101den

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

HI LEVEL 49 inç ile karşılaştıranlar için söylüyorum. VESTEL'in yazılım vs. desteği daha iyi. USB'den pek çok formatı altyazısı ile beraber güzel oynatıyor. HDMI falan kablo ile uğraşmadan ben tüm filmleri USB'den takıp izliyorum. 1080p de dahil ileri geri almalarda takılma falan yapmıyor hiç.

Öte yandan SUNNY AXEN'de hem dahili uydu alıcı yok, hem de USB'den media oynatması biraz sıkıntılı gibi.

Hocam televizyonda önemli olan özellik görüntü kalitesidir. Axen'i inceledinizmi bilmiyorum ama görüntü kalitesi hi level'in axen'den iyiyse gerçekten o fiyata bedavadır ama ben daha iyi olmadığını düşünüyorum.
  • 49 axen'e baktım migrosta fiyatı 1049 TL'ydi.
  • Uydu alıcısı benim için önemli değil diyorsan çek kampanya AXEN bekleyebilirsiniz ama VESTEL firmasını sevmesem de yan markaları TV işinde büyük ekranları ucuz fiyata evlere getiriyor. Ben de geçen sene sattıkları 48 inch SEG SLİM LED TV var çok memnunum. Konsol oynamadım ama HD uydu alıcısı ve USB oynatmasından çok memnunum. Bence A101'den alın gitsin. Ama benim yeni nesil konsolum yok. Sadece Wii'm var ve onda SEG hiç sıkıntı çıkarmadı. Oyun performansında ikisi de birinci sınıf değildir bence. O yüzden gene A101 kovalayın.

Öte yandan AXEN'i de mağazada inceledim. Bence panelleri aynı. Görüntü kalitesi iyi ama sesi bence sıkıntılı. Ayrıca AXEN'de ikinci bir kumanda şart olacak ve USB'den film oynatma olayının iyi olmadığını herkes söylüyor. VESTEL'in servis ağının da yaygın olduğu düşünülürse bence HILEVEL, NEXON, SEG artık adı herneyse VESTEL yan ürünleri alınabilir diye düşünüyorum.

Bu arada bu konuda ya da HILEVEL konusunda bir arkadaşın linkini verdiği 51 inch SUNNY plazma TV de güzel duruyor. Zaten plazma paneli üreten sadece LG kaldı. Muhtemelen paneli LG ya da geçmişten kalan SAMSUNG panel. Enerji tüketimi de ayda 2 dolardan fazla fark etmez. O da çok açık tutarsanız sabahtan akşama. Güzel fiyat. Özellikle konsol oyunu vs düşünenler ve sinema kalitesi için Plazma bir numaradır.

SMART olayına takılanlar için de şunu söyleyeyim VESTEL'in bu alt serilerinde SMART dedikleri şey ilkel bir internet tarayıcısı. Çok işlevsel bir olayı yok yani. Muhtemelen hantallığından sıkılıp bir kere dener bir daha kullanmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weisanstein -- 18 Ekim 2015; 0:53:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

49 axen'e baktım migrosta fiyatı 1049 TL'ydi.

beylikdüzü migros'tan 979'a aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: boa17

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

49 axen'e baktım migrosta fiyatı 1049 TL'ydi.

beylikdüzü migros'tan 979'a aldım

Bugün cevahir migrosa baktım 1049 TL idi. 999'a niyetlenmiştim ama alamadık. Hb'da da ki awox 875 civarına geliyor ama onunla ilgili de hiç bir yorum yok. Sadece ps bağlayacağım kararsız kaldım.
  • Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Tv konusunda tecrubem bilgim yok hocam
    51 sunnyde alabilirim ama saatlerce acik duracak genelde film arada oyun seklinde kullanacagim hdmi baglayacagim tvnin sesine ihtiyacim yok hoparlor kulakligim var 48" ve ustu her cihaz olabilir axen gelirse 900 civarina almak benim icinde iyi olur ama 200 300 verip daha iyisini alabiliyorsak sizin gosterdiginiz tvyi alabilirim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

Tv konusunda tecrubem bilgim yok hocam
    51 sunnyde alabilirim ama saatlerce acik duracak genelde film arada oyun seklinde kullanacagim hdmi baglayacagim tvnin sesine ihtiyacim yok hoparlor kulakligim var 48" ve ustu her cihaz olabilir axen gelirse 900 civarina almak benim icinde iyi olur ama 200 300 verip daha iyisini alabiliyorsak sizin gosterdiginiz tvyi alabilirim hocam

Eğer 200 300 daha verebiliyorsanız alın bence A101'e gelen VESTEL yan ürünlerinden 49 inch falan olanlarını. Hem servis ağı da yaygın. Ama HDMI bağlayacaksanız film için AXEN daha ekonomik olabilir.
  • Bu TV'yi günde 20 saat kullansam kaç sene idare eder?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.