Şimdi Ara

Axen 49 inç 124 ekran full hd (979 tl) ekim ayı güncel (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
857
Cevap
20
Favori
63.010
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas1

Carrefourdan teşhir 949 a gorerek mi almak yoksa migrostan 979 a kutulu mu almak mantıklı karar veremedim. Migros urunde problem çıkarsa iade almayacağını teşhir gondermediğini eğer sorun olursa garanti yoluyla halledebileceğimi söyledi.

merhabalar
    nacizane fikrim...
    teşhir ürünü bana mantıksız geliyor neden
    sabah 10 da acılır carrefour aksam 22 de kapanır o cihaz geldıgınden beri o kadar saat açık kımbılır kac gundur orada..
    mıgrostan alın urunu
    mudurune rıca edın uzaktan gelıyoru mdıyın hemen orada acıp deneyin prize vs takın en azından dış kozmetigini kontrol etme ımkanınız olur diye dusunuyorum ben daha önceden aldığım migrosda rica ettim öyle yaptılar
    sevgi ve saygıyla

Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum Serkan bey. Migrostan almak dediğiniz gibi daha mantıklı. Carrefourdaki 5 aydır sabah 1000 akşam 2200 açık tutulmuş arayıp sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdsavas -- 15 Ekim 2015; 17:39:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Kardeşim o yazan fiyat eğer kartın varsa alabileceğin minimum fırsat fiyatı. Sende kart yoksa almazsın olur biter bize ne bundan. Bende de kart yok ben de alamadım konu açtığım halde, ama olanlar faydalansın dedim. Neresi sahtekarlık kokuyor başlığın ya da sahtekarlığın kelime anlamını veya ne demek olduğunu biliyor musun gerçekten merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdsavas -- 15 Ekim 2015; 19:41:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BULAMAYANLAR İÇİN ÇEK KOMBO KK PUANI İLE FİLAN UCUZA GELİR BELKİ

http://urun.n11.com/led-tv/axen-49-full-hd-led-tv-ax049ldvst59100-P78928105
  • migrosun fiyatı gayet iyi duruyor değil mi arkadaşlar son durumda...
  • migrosun fiyatı çok iyi, yalnız ürün ile ilgili hiç bir açıklama yok
    model numarası bile yok
    o yüzden tereddütte bekliyorum
  • Bence migros ürünü yeni koydu yakında açıklamada girerler diye düşünüyorum

• Sizce A101 deki hi level mi yoksa axen mi?büyüklükleri ayni ama özellikleri farkli sanırım sizce ikisi arasında hangisi tercih edilmeli?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • a101 deki hi level vestel üretimi özellikler fena degil fakat cihaz biraz kalın ve 50 liralık aparat hediye diyor duvar aparatı icin

1200 tl

hizli alda satılan axen sunny ürünü daha ince onun dısında ozellıklerı aynı zaten bırı 48" bırı 49" 2.54 cm anlasılmaz bıle buyuk dıye onu alayım demeyın ucuza bakın
    ben hizlial bekliyorum ha suan satılan 979 lukda gayet iyi
  • Arkadaşlar migros dan alan mı? Tek internetten mi alabiliyoruz, güvenemedüm özellik yok birşey yok

• Internetten alinan urune servis cagirmamiz gerekiyormus yoksa garanti kapsamina girmezmis ve olu piksel vs varsa iade edemiyormusuz ama birde soyle bir durum var:
    Urunu alip servis cagiriyorsun servise 40tl veriyorsun. Eger bozuk olu piksel vs varsa firma iade aliyor. Sonuc 40tl servise para veriyorsun ve elinde hicbirsey yok. Tekrar yeni siparis verip ayni islemi tekrarliyorsun tabi tekrar ayni sureci yasama ihtimali var bu dongu ne kadar boyle devam eder bilemem surekli servise 40tl vere vere (forumda 3 tane ust uste olu piksel denk gelen var)...
    Sirf bu yuzden siparisini verdigim 55"axeni siparini iptal etmeyi dusujuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigria -- 16 Ekim 2015; 1:31:26 >
  • Bu tv nin paneli hangi firmanın acaba net bilen varmı axende tuner yok diyor diğer sitelerde muhtemelen harici hd uydu alıcı gerekecek ve smart değil a101 deki hi level vestelin ürünü dahili hd uydu alıcısı var ve smart var

hı level tv nin + ları dahili hd uydu alıcısı (bu kullanıcıyı 2 kumandadan kurtarır) ve smart özelliği
    hı level tv nin - leri fiyat 1200tl civarı ve görüntü kalitesi bir samsung değil

axen tv nin + ları fiyatı rakiplerinden düşük
    axen tv nin - leri ses düşüklüğü yorumları yapılmış (göreceli bir durum) , alt yazı ile ilgili kötü yönde yorum yapılmış , dahili uydu alıcısı yok , smart özelliği yok

her iki tv yi de gören bir arkadaş görüntü kalitesi yorumu yaparsa iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: t u r g a y

Bu tv nin paneli hangi firmanın acaba net bilen varmı axende tuner yok diyor diğer sitelerde muhtemelen harici hd uydu alıcı gerekecek ve smart değil a101 deki hi level vestelin ürünü dahili hd uydu alıcısı var ve smart var

hı level tv nin + ları dahili hd uydu alıcısı (bu kullanıcıyı 2 kumandadan kurtarır) ve smart özelliği
    hı level tv nin - leri fiyat 1200tl civarı ve görüntü kalitesi bir samsung değil

axen tv nin + ları fiyatı rakiplerinden düşük
    axen tv nin - leri ses düşüklüğü yorumları yapılmış (göreceli bir durum) , alt yazı ile ilgili kötü yönde yorum yapılmış , dahili uydu alıcısı yok , smart özelliği yok

her iki tv yi de gören bir arkadaş görüntü kalitesi yorumu yaparsa iyi olur

geçmiş mesajlara baksanız panelin kime ait olduğunu paylaşmıştım. Tekrar ediyim Panel LG ye ait.

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Orijinalden alıntı: snrturkmen

arkadaslar axen olympos 106 ekran led tv aldim ama.tv uzerinde hdmi yok verdigi uydu alicisi uzerinde var ps3 nasil baglayacagim arkadaslar..

http://www.kipa.com.tr/tr/top-navigation/kampanyalar/hipermarket-dergi/hipermarket-dergi/

Emin misin dostum? Ben de bunu almayı düşünüyordum ama her yerde 2 hdmi yazıyor, bu yazarken nasıl olmaz? Ps4 için alacağım.

Ucuz yollu ayakları ortada olan 42 inç tv arıyorum.

hallettim kardesim..uzerinde hdmi yok uydu aparati var uydu aparatinin usb adaptor ve tv nin dvi gelen hdmi baglafigi da uydu aparatindaki 2 hdmi aktif oluyor..ama gunumuzde boyle bir fantazi biraz sacma geldi hdmi tv izerin3 koysalar daha iyi olurdu..goruntu kalitesini begendim ps3 performansi iyi..diger tv lerle karsilastirmayi soyleyeyim ps3 kiraladigim musterilerden bazilari vestel fa serisini daha iyi buldu bazilari fark yok dedi..ama goruntu kalitesini begendim..

• arkadaşlar merhaba
    çeşitli sorular geldi okudum.. dün bunlara son vermek amacıyla biraz meraktandır atladım migrosa gittim sizler için fotograf çektim model nosu var sanırım .. birde seg marka gördüm 50 ıncs güzel geldi evımdede seg kullanyıorum memnunum acıkcası ... sizce nasıl seg...
    saygılar..
    migros ile migros internet magazası arasında fiyat farkı var belirtmek ıstedım axen için..
    sevgi ve saygıyla

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    SEG de dahili uydu yok değil mi?
  • Migros fiyatı 999 TL yani. Açıkcası gidip görerek almak isterim. Hangi mağazalarda olduğunu öğrenme şansımız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

SEG de dahili uydu yok değil mi?

Olsa keşke yok hocam amaguzel tv gibime geliyor 127 ekran

• HB Günün Fırsatı: Awox 49124 49" 124 Ekran USB Movie Full HD LED 999TL.
    1000tl'ye tamamlayıp HB çeki ve ykb 50TL wp ile 150-200TL kadar indirim sağlanıp 800e yakın bir fiyata alınabilir. ihtiyacı olan kaçırmasın

http://www.hepsiburada.com/awox-49124-49-124-ekran-usb-movie-full-hd-led-p-EVAWOX49124
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigria

HB Günün Fırsatı: Awox 49124 49" 124 Ekran USB Movie Full HD LED 999TL.
    1000tl'ye tamamlayıp HB çeki ve ykb 50TL wp ile 150-200TL kadar indirim sağlanıp 800e yakın bir fiyata alınabilir. ihtiyacı olan kaçırmasın

http://www.hepsiburada.com/awox-49124-49-124-ekran-usb-movie-full-hd-led-p-EVAWOX49124

Hocam çeke de 100 lira istiyorlar çek satışta, 900 olur. Bir de yapı kredi yoksa 900'e mal edilebilir ancak. Yalnız bir dahaki ay maximum gelirse 100 lira puan olabilir maximumda. Word cimri bu ara.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.