Şimdi Ara

Axen 43' 1.099 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
5.457
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok 55 inch örnek veren olmuş. Migrosta şöyle bir model var. Düşünen olursa diye haber vereyim dedim. Hatta konusuda varsı forumda. Migros çek bulup dahada uyguna getirilebilir.

Çek derken fiziki çek demek istedim. 1000 tllik çeki 800 tlye satanlar oluyor.

Axen 43" 1.099 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 6 Ekim 2017; 9:12:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 49" u 917 den alınca bu hiç cazip gelmedi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Migros ta da vardı sanki

kipa zaten migrosun artık hocam.yakında karfuru da alırlar. her yer migros olur.tekelleşmeye hayır
  • migros, aldığı kipalar nedeniyle, eldeki mevcut mağazaların bir kısmını carefour'a devrediyor hocam. Rekabet Kurumu, kipayı almasına bu şartla müsade etti.
    http://www.hurriyet.com.tr/migros-ve-kipanin-20-magazasini-devraldi-40538446
  • https://www.migroselektronik.com/kweb/cview/prcview/57700290-62380-lg-40mb27-102-ekran-full-hd-led

Ayrıca 1190 liraya şöyle bir ürün de mevcut.

• 1 yil evvel 48 inc olanini 900 e aldik. İllaki dusecek fiyatlar

• xenofx X kullanıcısına yanıt
    O zamanlar bende aldım. İyi ki almışım. TV fiyatları düşer, ama dolar arttıkça bize yansımaz. Anladım ki artık bu memlekette sadece alım gücü düşüyor.

• Dün kipada 49' Axen vardı 1299 veya 1399 du fiyat..

• 1000den bulsam 49" 2 tane alacam geçen seneki fiyatlarda düşer derken 1300 altına bulamıyoruz artık o bile en uygun hali
  • Bugün babama aldım.Bir tane kalmış kaptım Allah'a şükür Ben mağazadan çıkarken bir aile arkamdan işte bu tv, almış bak çocuk diye konuşuyorlardı..İçeri girip sordularsa kalmadığını görünce üzülmüş olabilirler.

Kutu üstünde 2 hdmi girişi yazsada tv üzerinde hdmi girişi yok..Harici bir uydu alıcısı çıkıyor kutudan..Bir tanede dvi hdmi çeviri ci bir kablo da (çok kısa) çıkıyor onunla bağlıyorsunuz..Uydu alıcısında 2 hdmi girişi 1 hdmi çıkışı var..Smart tv,internet vb şeylerin hepsi verdikleri uydu alıcısında.Ben kendi uydu alıcısını takmadım.next minix tkgs taktım.Görüntü kalitesi gayet güzel hem sd hem hd yayınlar tatmin edici..Panelin kenarları çok kaliteli değil lakin şık duruyor.Aklınıza takılan bir şey varsa sorabilirsiniz.

• Deadwood kullanıcısına yanıt
    Fiyat ?

• quote:

Orijinalden alıntı: exponent

Fiyat ?

1.099 TL

• axen markasi fena degil görüntüde gayet guzel ve saglam calisiyor yillardir

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

O zamanlar bende aldım. İyi ki almışım. TV fiyatları düşer, ama dolar arttıkça bize yansımaz. Anladım ki artık bu memlekette sadece alım gücü düşüyor.

ben iade ettim sesten dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenofx -- 9 Ekim 2017; 9:52:21 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skyphos -- 17 Ocak 2019; 14:59:28 >
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    Ben olsam 1.250 TL'ye veriyim hocam size der satardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: feiter

Ben olsam 1.250 TL'ye veriyim hocam size der satardım
    Kendime almış olsaydım belki yapardım hocam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.